Csevegő

DeletedUser19289

Vendég
Szerintem nyissunk egy szavazást, hogy az EW k54-re, vagy délnyugatra regisztráljon :rolleyes::oops::oops::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser19289

Vendég
Ew lenni jó fiú, tetszik regisztrálni k54, és venni sok-sok nyersit piacról. :D
 

DeletedUser18312

Vendég
hozod 38rol a 10klánt?

Azt nem értem csak, a DSA megakarja buktatni Spartat. Remek kampányt indítva ezt elérték és 3/4 útnál járnak v45ön. Erre Ezl-nek a kezébe adjátok hogy Horda néven újraszerveződjen, fent maradjon Sparta. Miért álltok be, mikor másik világon épp a legyözésük a cél?
 

DeletedUser18783

Vendég
nem nem meg akarjuk buktatni a spartat :)
mi le akarjuk győzni a spartat és az nem ugyan az.
valamint az itt lévő vezetők nincsenek is 45ön a sparta-ba de ha ott is lennének se lenne velük bajom mert az ott lévő spartasok amilyen harcot lenyomnak ott velünk elnyerték annyira a tiszteletem hogy itt simán indulok velük szóval ha azt szeretnéd hogy ne induljunk dsa-ként horda színekbe valami mást kell kitalálnod mert ez elég gyenge volt
 

DeletedUser18312

Vendég
Olvasd el újra a soraimat, mert látom nem értettél meg.
 

DeletedUser18783

Vendég
Azt nem értem csak, a DSA megakarja buktatni Spartat. Remek kampányt indítva ezt elérték és 3/4 útnál járnak v45ön
nem akarjuk megbuktatni őket le akarjuk győzni őket erre a részre azt hiszem egyértelmű volt a válasz
Erre Ezl-nek a kezébe adjátok hogy Horda néven újraszerveződjen, fent maradjon Sparta. Miért álltok be, mikor másik világon épp a legyözésük a cél?
na akkor nézzük ezt a spartaba nagyon sok jó játékos van miért ne támogathatnám őket társként is egy olyan világ után mint45 ahol azt látom tőlük hogy harcolnak a végéig és nem hagyják ott a tagjaikat tehát korrektek? ha valaki spártás volt akkor azokkal már ne is legyünk dsa-ként egy klánba mert más világon ellenfél volt?
38on a random ellenfél volt 45ön velünk indultak.
remélem tudtam választ adni a kérdésedre és meg is érted
 
Fent