Csevegő

DeletedUser19095

Vendég
Úgy értem, hogy olyan klán aki a szerver kezdetén alakult mondjuk 1-2 héten belül, akár az előreget is beleszámolhatjuk, kibírta-e a szerver végéig.
mindenhova hívnak jó játékosokat tehát olyan ma már nincs aki szerveren alakuljon és ott nyerjen mindenféle szervezés, hivogatás nélkül. Kivéve v1 :D
 

DeletedUser19424

Vendég
Remélem v50 olyan lesz mint v1. Szomorú vagyok, hogy nem tudtam hosszabb ideig részt venni azon a világon, mert akkor még 13 éves taknyos kölyök voltam.
Újra lehetne reklámozni a KH-t, teljesen kihaltak a magyar világok. Néha kényszert érzek, hogy regeljek egy német világra. Csak sajnos ott a "Guten tag"-nál megáll a tudomány nálam.
 

DeletedUser14687

Vendég
És aki nem előreggel akar bemenni az hogy tájékozódik ?
 

DeletedUser19087

Vendég
Se visszaszámlálás, sem kezdő óra/perc? Kezdő dátumot is innen a fórumról sikerült előhalászni. :D Egyszer csak látom be lehet lépni, szépen el lett indítva ez a ......
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Örüljetek, hogy egyáltalán elindították, s nem V50 következik a V47 után :D
 

DeletedUser18991

Vendég
Remélem v50 olyan lesz mint v1. Szomorú vagyok, hogy nem tudtam hosszabb ideig részt venni azon a világon, mert akkor még 13 éves taknyos kölyök voltam.
Újra lehetne reklámozni a KH-t, teljesen kihaltak a magyar világok. Néha kényszert érzek, hogy regeljek egy német világra. Csak sajnos ott a "Guten tag"-nál megáll a tudomány nálam.

Nem kell ahhoz német tudás. Mi most kint vagyunk páran, elég jól boldogulunk, január óta megy a világ (4es sebességgel) és lassan 800k-s a fiókunk. Ha tudsz angolul akkor meg tudjátok érteni egymást, belépsz egy német klánba, a körleveleket meg a fórumot pedig le tudod fordítani magyarra a Google Chrome segítségével. Jó buli amúgy csak ott jóval aktívabbnak kell lenni mint itt és ott rengeteg a gerinctelen ember, szóval alkalmazkodni tudni kell hozzájuk :D

Kíváncsi leszek erre a V48ra.. :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Hy all!
Nos Horda megérkezett a déli égtájra elsősorban,ezzel asszem le is lehet szögezni,Horda igen ütőképes csapatot hozott össze DSA,SBT s volt Horda tagok egyesítésével,igen szép játékosállománnyal jöttek.

Akkor a másik nagy Favorit az EW gondolom tartja amit mondott s északra megy.

Pár elemzés a jelenlegi helyzetről:

Horda mivel előbb jött kicsit rosszabb helyzetben van,mert értesüléseim szerint több déli klán is már most összefogott hogy az elején lenyomják őket.
Ezt gondolom tetőzni fogja majd vigyori,s uszít mindenkit akit tud..:)
Északon egyenlőre nyugis a helyzet,ha hasonló csapat lesz EW-vel,akkor Északon könnyebb dolguk lesz úgy hiszem.

Vélemények?
 
Fent