Csevegő

  • Témaindító DeletedUser18324
  • Kezdés ideje

DeletedUser19734

Vendég
örülök srácok egyébként hogy jól szórakoztok a fakekkel való dobálózással, ha kérhetném Bebe 11 et ne csesztessétek feleslegesen 74 éves bácsika, aki hajlamos olyan gaztettekre hogy éjjel indít hogy oda érjen pontosan. Rám indítsatok többet, nem szeretném ha Bebe túlhajszolná magát. Legyen ez amolyan utolsó kérés...!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Itt gratulálnék elsősorban a Random klán azon tagjainak,kik győzelemre vitték klánjukat.Ők megérdemlik.

Te is nagyot harcoltál Szala! 30 nap van a világból,és még mindig talpon vagy!: (inkább térdelve! :)
Nem sok játékost tudok aki nem törölt volna be a helyedben! Főleg amiket kaptál és kapsz!:(
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Zsolti!

Miért hiszed azt, hogy az én kezem lenne abban, hogy a Random ki akar nullázni? Komolyan, vagy annyira beképzelt, hogy azt hiszed, mindenki veled foglalkozik? Arra nem gondoltál, hogy tán azért akarnak kinullázni a Randomosok, mert megvan rá az okuk? :) Nem egy és nem kettő mondta, hogy addig nem nyugodnak, amíg Légiónak és Neked van falud. De nyilván "dj keze van a dologban", mert nekem nincsen jobb dolgom, mint számolgatni, hány falud van. Pont ez a szerver, ahol végig küzdöttél, ahol szétvert fiókban is csináltad legalább, ameddig lehet, erre ilyen hülyeségekkel elrontod... Nem szeretnéd azt is rámfogni, hogy kikaptatok 2000 falu előnyből?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ha engem kérdeztek azért őket ütik, hogy a random maradjon a top1 lev is xd hisz, ha az ff-t támadnák akkor az ff valószínűleg megelőzné őket. De csak feltételezem:oops:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Úgy tudom, a Random elég kettéosztottan működik. Kelet keletet támadta mindig, nyugat meg nyugatot, sokszor még külön napokon is.
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Szia Roli!
Rég olvastam már,hogy rólam írsz:)
De anno Te írtad azt,hogy engem töröljenek el teljesen.Ezért mertem írni.Kérlek ne haragudj rám ez miatt legalább.
A régi sérelmedet úgysem tudom jóvá tenni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Úgy tudom, a Random elég kettéosztottan működik. Kelet keletet támadta mindig, nyugat meg nyugatot, sokszor még külön napokon is.

Én a lev pontokból gondoltam. Az ff lev pontja alig-alig nő, mert a random levje 10 millióval több csak, ami ugye párszáz nuke. :D helyükbe én se támadnék csak védekeznék ellenük, hisz van a 100ajo klán is :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Szia Roli!
Rég olvastam már,hogy rólam írsz:)
De anno Te írtad azt,hogy engem töröljenek el teljesen.Ezért mertem írni.Kérlek ne haragudj rám ez miatt legalább.
A régi sérelmedet úgysem tudom jóvá tenni.

Azt mondtam, hogy annak örülnék a legjobban, ha a Random beüt Téged, a társaid pedig a Randomot.
 
Fent