Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Itt is szeretném megköszönni mindazon játékosoknak a munkáját akik a szerver folyamán hozzátettek a győzelemhez, vagy bármit is tettek, ami előrébb vitte a klánunkat, de sajnos idő hiánya miatt abbahagyta/többször sárgult, így belsőre került ki maga, ki a vezetőség szándékából.

A győzelmünk valamennyire a tietek is, sajnos sokatokat csak itt tudom megszólítani.

Maradok tisztelettel:
Marko
 

Kelerena

Active Member
A reakció pontszáma
135
És SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI A GYOZELMET DONGÁBORNAK,AKI NELKUL UNALMAS LETT VOLNA A VILÁG ÉS NEM GYOZTUNK VOLNA ILYEN KONNYEDÉN! ASGARDIA LEGYEN VELETEK
 

DeletedUser13406

Vendég
Gratula..))
ez erős túlzás! de belefér
Új
És SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI A GYOZELMET DONGÁBORNAK,AKI NELKUL UNALMAS LETT VOLNA A VILÁG ÉS NEM GYOZTUNK VOLNA ILYEN KONNYEDÉN! ASGARDIA LEGYEN VELETEK
 

DeletedUser13406

Vendég
bizom benne majd egy világon találkozunk sok jó kívánságot mindenkinek aki játszott ezen a szerveren!) és Ne feledjétek itt a karácsony nem soká)
 

DeletedUser19340

Vendég
Szeretnék en is gratulalni a Cotl osszes tagjanak! Remek volt veletek jatszani!
Es szeretnek gratulalni mindenkinek aki jatszott a szerveren, jo szerver volt, jo harcokkal!

Denkovics//Colonir-fiok
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok.

Mivel sok kérdés merült fel külsősöktől a CotL-al kapcsolatban, talán ez a levél minden érdeklődőnek választ adok, sajnos most nincs időm levelezni túl sokat :)



=SoulMurders= okt 04, 14:52
Sziasztok!

Ez lesz a szerver utolsó körlevele tőlem várhatóan.

Nagy utat jártunk be, míg eljutottunk erre a csodás pillanathoz, ugyanis már csak 1% kell a győzelmi feltételhez.

Büszkén jelenthetjük ezt ki, hogy aki most a keretben van, így vagy úgy, több-kevesebb sikerrel, de hozzájárult a győzelemhez.
Külön köszönet jár néhány tagnak, akik nélkül talán kicsit hosszabb lett volna a szerver. Az egyik ilyen tagunk, Lightrex, aki tanácsaival nagyon sokat segített a nyár folyamán, nem mellesleg egy fontos armát is leszervezett, amikor a vezetőség egésze nem tudott géphez kerülni, így leszervezni sem tudta az armát.

A vezetőség felé sem tudom kifejezni hálámat, hogy a sok vita, és egyéb dolgok mellett is kitartottatok, de a befektetett munka kifizetődött, ugyanis elmondhatjuk, nyertünk. Avagy nem sokára nyerni fogunk.

A tagjaink, akik minden armába pontosan indítottak, mint jaga88, vagy edneb, vagy éppenséggel kiemelhetnék még 40tagot, azoknak is sok hálával tartozom, hiszen ti tettetek hozzá a vezetőségen felül a legtöbb időt.

Volt kérdés sok, hogy mikor indul új világ, mert jó páran írtátok, hogy ti csak a CotL-al szeretnétek menni.

Nem fogok köntörfalazni, nem biztos, hogy a CotL fog még több világon résztvenni, viszont tervekben a v60 van.

Hogy miért?
Egyrészt, mert rájöttem, hogy a vezetés 3 sőt mondhatni 4x annyi időt igényel komolyabb szinten, mint amennyit egy sima játékosnak rá kell szánnia egy nap. Sajnos a triál megoldás is csak időlegesen segített, hogy kitöltsék az űrt amit a fiókban tettem, hiszen vagy én voltam fent, vagy a duálom Erik, szerintem ezt sokan tapasztaltátok, olyan ritkán volt, hogy egyszerre legyünk, avagy váltásban.

A vezetéshez kell igazából egy jól működő laptop/gép, ami azonnal elérhető, amennyiben szervezni kell. Tudjátok jól, hogy kollégistaként, laptop nélkül minden második héten tudtam csak szervezni, avagy mondjam úgy a klán gerince tuti tudja, így volt, hogy csak emiatt tolódtak armák. V60 körülre talán ez a probléma megoldódik, ezt majd a helyzet alakítja. Viszont az idő is sok, amit rá kell szánni, és mivel várhatóan új végjátékok lesznek azaz nem dominancia lesz a győzelmi feltétel új taktikákkal kell majd előrukkolni az új világon.

A következő világunkon mindenképpen szeretnénk nagyobb klán ellen megmérkőzni, akik megadják az elérhetőségüket a vezetőséggel felfogjuk őket jegyezni, és, ha a klán magja ráér, plusz minden feltétel adott lesz számomra is, hogy a vezetést 100%-ban kitöltsem, akkor várhatóan megyünk. Itt nem csak arról van szó, hogy hétvégente amikor hazamentem, ha hazamentem, akkor tudtam szervezni, hanem, mint fentebb is írtam 1x, és majdnem 2x arra szorult a vezetőség, hogy szívességet kérjen Lightrextől, vagy éppenséggel Say Hi-tól. Szerencsére mostanra küszöbölve lett ez a probléma, reméljük, hogy későbbre jobban megtudjuk oldani.

Szeretném tényleges hálámat kifejezni mindenkinek, aki a végjátékig itt volt velünk, és kitartott, ti mind győztesek vagytok! Nélkületek nem ment volna, ebben biztos vagyok!
Akik kicsit lejjebb adtatok a végjátékra, bárki bármit mond, eleget tettetek, hogy a győztes keretben legyetek. Sajnos nem mindenki fért be egy klánba, páran, akik idejük miatt kevesebbet tudtak lenni, nem tudtatok haladni a hátországba, így sajnos nem fértetek be a főklánba, meg ugye a taglétszám limit is alacsony volt.

Külső fórumon, ha meglesz a százalék holnap este elkezdem felépíteni a szerver sztoriját, ti is nyugodtan meséljetek majd a ti szemszögetekből, avagy panaszoljátok el hol mit hibázott szerintetek a vezetőség, amiben mindenképpen javulnunk kell majd a későbbi új világunkra.

Felhívom a figyelmet, hogy a későbbi világon nem CotL névvel fogunk indulni, mivel sajnos a név a maga formájában angolról lefordítva helytelen, erre már rájöttünk ugye az elején. Az oka, hogy ez maradt a név, mert v20-on annó, és később 24-31-en is ezen a néven ment a klán. (előbbi három világon még gyerekfejjel mentünk a falnak, és akkor még angolul sem igazán tudtam... :p)

Amire még felhívnám a figyelmet az az, hogy a CotL, mint maga csak KingLajos, Ultimate King, vagy az én alapításomra működik, hiszen a csapat alapítói mi vagyunk. Ha valaha találkoztok ezzel a klánnévvel, és nem mi alapítjuk, ne dőljetek be az árverésnek. Ugyanis sokszor egy két tag szokta alapítgatni újra az mhc-t, cnn-t, és a többi győztes klánt is...:))

Köszönöm a figyelmet, remélem tényleg ez az utolsó komolyabb hangvételű körlevelem!

Tisztelettel, és legnagyobb hálával:
Marko20009
//M M
Alapító/Hadvezér

/*Na meg persze köszönetemet és hálámat az egész vezetőség nevében küldöm.*\
 

DeletedUser14687

Vendég
Itt is szeretném megköszönni mindazon játékosoknak a munkáját akik a szerver folyamán hozzátettek a győzelemhez, vagy bármit is tettek, ami előrébb vitte a klánunkat, de sajnos idő hiánya miatt abbahagyta/többször sárgult, így belsőre került ki maga, ki a vezetőség szándékából.

A győzelmünk valamennyire a tietek is, sajnos sokatokat csak itt tudom megszólítani.

Maradok tisztelettel:
Marko

Köszönöm én is a lehetőséget és a bizalmat akkoriban. Gratulálok mindenkinek a győzelemhez! :)
 

DeletedUser19651

Vendég
Ha SoulMurder nem folytatja a mesedélutánt ez a Topic Archiválandó.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sajnos még nem jutott időm a part 1 regényem befejezésére, de karácsonyra talán meglesz :)
 
A reakció pontszáma
50
Nyilván egy armát nem csak pár másodpercre kell számítani. Ugye azt senki sem gondolja komolyan, ha egy arma kezdetén megvágják a nemesvonatot és megáll mondjuk a hűség 20 %-on és két óra múlva viszi el a következő nemes, az nem az armához kapcsolódik. Vagy ha egy játékos az arma kezdetén kifogy a védőkből és a nap folyamán emiatt több falut bukik, természetesen az is az armához kapcsolódik.

Ez olyan magyarázata az armának, mint amikor Bill Clinton magyarázta, hogy az orális szex valójában nem is szex.
 

DeletedUser18783

Vendég
Nyilván egy armát nem csak pár másodpercre kell számítani. Ugye azt senki sem gondolja komolyan, ha egy arma kezdetén megvágják a nemesvonatot és megáll mondjuk a hűség 20 %-on és két óra múlva viszi el a következő nemes, az nem az armához kapcsolódik. Vagy ha egy játékos az arma kezdetén kifogy a védőkből és a nap folyamán emiatt több falut bukik, természetesen az is az armához kapcsolódik.

Ez olyan magyarázata az armának, mint amikor Bill Clinton magyarázta, hogy az orális szex valójában nem is szex.

Neked is adott valamit eki?
Mert hogy ezt nem ebbe a fórumba akartad írni abba biztos vagyok :D

van egy olyan sanda gyanúm hogy 51hez illik
 
Fent