Csevegő

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Most már talán lehet örülni :)
1% hiányzik a győzelemhez :)
Chew ha még olvasod remélem most már te is úgy gondolod Conq felvétele nem volt rossz döntés Márkó részéről.

Nem voltunk esélyesek egy kis csapat nem túl jelentős nevekkel, akik még csak kontit sem szereztek, de végül is kemény munkával sikerült összehozni a győzelmet:)
 

Deleted User - 1504609

Vendég
A klán: Carthago of the LeGenD uralja a világ játékosai által birtokolt falvak ekkora részét: 70%. Meg kell tartania a dominanciája százalékos arányát 14% egybefüggő napig, hogy övé legyen a végső dicsőség.

Amikor egy klán eléri a győzelmi feltételt, a 1 napos végjáték elkezdődik.



ééééééééééééééééééééééééés Benyo támad. Így nem megyünk inni
 

Deleted User - 1504609

Vendég
yz6Wh16.png

Mint látható, nem én írtam. ( Nekem is benyo kuldte el )
 

DeletedUser15604

Vendég
Fórumszünet következik ameddig a győztesek megírják a történelmet :D
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Pár oldalról random 1-1 hsz-t olvastam...

Mind a CotL és mind a többi klán részéről nem lehetne befejezni ezt a vádaskodást?
v46 nem lesz a kh ,,legszebb" világa ez tény, de ha veszíteni kell tegyük azt tisztességesen, ha meg nyertünk ne nagyképűsködjünk.

Játékról beszélünk ahol ellenség nincs max ellenfél egy világon, a másik világon meg lehet, hogy az xy nem ellenfél hanem szövetségesed avagy társad...

Ismételten annyit kérnék, hogy se nagyképűsködés se rágalmazás ne legyen itt külsőn, arra ott van a belső fórum.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Pár oldalról random 1-1 hsz-t olvastam...

Mind a CotL és mind a többi klán részéről nem lehetne befejezni ezt a vádaskodást?
v46 nem lesz a kh ,,legszebb" világa ez tény, de ha veszíteni kell tegyük azt tisztességesen, ha meg nyertünk ne nagyképűsködjünk.

Játékról beszélünk ahol ellenség nincs max ellenfél egy világon, a másik világon meg lehet, hogy az xy nem ellenfél hanem szövetségesed avagy társad...

Ismételten annyit kérnék, hogy se nagyképűsködés se rágalmazás ne legyen itt külsőn, arra ott van a belső fórum.

Téged meg mi lelt? xD
 

DeletedUser13406

Vendég
Én nem csodálkozom, hogy nem tanusított ellenállást eferi, valószínű nekem sem lett volna kedvem úgy harcolni ellenetek, hogy közben pityuka ott csücsül a hátsó falvaim mellett, akármikor letámadhat, és mellette adja ki nektek a sárga AC tagok listáját, ezzel elősegítve a beköltözésetek a hátsó falvaink közé. Közben meg kétszínűen toborozza a tagokat v51-re, lényegében zsarolva, hogy "nem támadlak téged ha jössz 51-re". Nekem ebből a szerverből itt lett elegem. Már az utolsó 1-2 hónap is csak a sárdobálással telt, harc nuku, bár Getát nem értem, hogy adhatta oda a fiókját, amikor előtte 2 fiókkal is visszaélt ez a sügér (cancellara meg Ákos fiókjával), de hát a naiv kiscsibéket könnyű manipulálni.
 

DeletedUser13406

Vendég
Semmi köze hogy ki mit hogy kavart,eferi egyszerüen csalódás volt nagy! lezso a másik! csalódik az ember,de nem lehet mindent,mindig másra fogni!
 
Fent