Csevegő

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
tudod na az volt a nagy csalódás! 200 falunál nem olyan sok az,de ha egód nem engedi hogy segítséget kérj,akkor legyen annyi vér a pucámba hogy védekezem!! engem ez kiütött a stati,pedig azt hittem egy nagy játékost rejt a nick..tanul mindenből az ember

Sokat dobálózom v31-el, de ott 1500 bejövőt lehoztam 1 falu veszteséggel és volt annyi falum mint eferinek, max 10-el több. V46-n egy említésre méltó támadássorozat volt, ahol a védelmet én intéztem nagyrészt és sehol nem jöttek át. Én jobb szeretek küzdeni, még ha bosszantó is olykor ha bukok/megvágnak/rámfoglalnak/betont húznak elém.
 

Deleted User - 1504609

Vendég
Mert a Chucky fiok most a Colonir fiokra kell koncentraljo, egy csomo falutokat marko nekunk osztotta, pedig en modtam hogy nem kell :D
Érzés mikor annyira inaktív vagy, hogy ezt most látod.
De csak szellemileg...bár a tudathasadás szó jobban illik pár személyre...:D
Néha már inkább magammal beszélgetek, mint Colonirral vagy Benyoval...o_Oo_Oo_Oo_O
:cool::cool::cool:
Jófejek vagyunk. Tényleg. Kajak. Hidd el.
 

DeletedUser19279

Vendég
tudod na az volt a nagy csalódás! 200 falunál nem olyan sok az,de ha egód nem engedi hogy segítséget kérj,akkor legyen annyi vér a pucámba hogy védekezem!! engem ez kiütött a stati,pedig azt hittem egy nagy játékost rejt a nick..tanul mindenből az ember

Itt megjegyzem, hogy már Mi sem vagyunk itt annyira fejben.
Komoly támadásról már nem nagyon fogunk itt beszélni, hiszen vannak olyanok akik még az érkezés napját is elnézik...:D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Mi a franc eferit elkenték? :)
Pedig mekkora volt a mellénye...:(
ezek szerint csak a belső ment neki :)
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Én nem csodálkozom, hogy nem tanusított ellenállást eferi, valószínű nekem sem lett volna kedvem úgy harcolni ellenetek, hogy közben pityuka ott csücsül a hátsó falvaim mellett, akármikor letámadhat, és mellette adja ki nektek a sárga AC tagok listáját, ezzel elősegítve a beköltözésetek a hátsó falvaink közé. Közben meg kétszínűen toborozza a tagokat v51-re, lényegében zsarolva, hogy "nem támadlak téged ha jössz 51-re". Nekem ebből a szerverből itt lett elegem. Már az utolsó 1-2 hónap is csak a sárdobálással telt, harc nuku, bár Getát nem értem, hogy adhatta oda a fiókját, amikor előtte 2 fiókkal is visszaélt ez a sügér (cancellara meg Ákos fiókjával), de hát a naiv kiscsibéket könnyű manipulálni.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Én nem csodálkozom, hogy nem tanusított ellenállást eferi, valószínű nekem sem lett volna kedvem úgy harcolni ellenetek, hogy közben pityuka ott csücsül a hátsó falvaim mellett, akármikor letámadhat, és mellette adja ki nektek a sárga AC tagok listáját, ezzel elősegítve a beköltözésetek a hátsó falvaink közé. Közben meg kétszínűen toborozza a tagokat v51-re, lényegében zsarolva, hogy "nem támadlak téged ha jössz 51-re". Nekem ebből a szerverből itt lett elegem. Már az utolsó 1-2 hónap is csak a sárdobálással telt, harc nuku, bár Getát nem értem, hogy adhatta oda a fiókját, amikor előtte 2 fiókkal is visszaélt ez a sügér (cancellara meg Ákos fiókjával), de hát a naiv kiscsibéket könnyű manipulálni.

Most őszinte leszek, mi csak Powerhellel beszélgettünk az elmúlt hetekben, pityu leveleire nem is válaszoltunk, sőt most hogy Surgeont foglaljuk látjuk, hogy a GeTa fiókból jönnek a védők, szóval pityu gerincessége ismét kiderült :D
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Valaki accján láttam egy jó kis szöveget, most nem találom hogy be tudjam másolni. De a lényeg annyi, hogy a játék csak addig élvezetes, amíg valóban CSAK játék marad. Aki már beleviszi az életet, vagy maga a játék az élete, az már betegség. Általánosságban mondom srácok, nem szégyen pszichológushoz járni, Ő azért tanult, hogy az ilyen embereknek segíteni tudjon, és legtöbb esetben tud is :)
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Valaki accján láttam egy jó kis szöveget, most nem találom hogy be tudjam másolni. De a lényeg annyi, hogy a játék csak addig élvezetes, amíg valóban CSAK játék marad. Aki már beleviszi az életet, vagy maga a játék az élete, az már betegség. Általánosságban mondom srácok, nem szégyen pszichológushoz járni, Ő azért tanult, hogy az ilyen embereknek segíteni tudjon, és legtöbb esetben tud is :)

De azért van AC-s aki még mindig titeket állít be, mint a vereség fő oka :D
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Mindenki azt hisz amit akar. A hülyének is jogában áll hülyének lenni, csak ettől neki nem lesz jobb :)

Bár érdekes, hogy okolnak engem, aki bevédettem a frontot és több armát levédekeztem, okolják kincsemet, aki pityu rendezetlen accjában nem egyszer levédekezett armát, sőt kilépés előtt 2 támadott accban volt, amikor armát kaptunk, vagy okolják cancellarát is, akinek a duáljától pityu kicsalta a jelszavát, visszaélt a fiókkal sőt még a pénzét (pp pontjait) is elköltötte az engedélye nélkül. A bűnösnek a lelke jobban megnyugszik, ha keres másik bűnbako(ka)t.

Én sem vagyok tökéletes, biztos hibáztam, de az új klánnal menteni próbáltuk a menthetőt. Ha a semmittevő fővezér lemondott volna inkább, és nem veszi el az eszét a hatalomvágy, akkor még új klán sem kellett volna, csak új vezetőség. Ezt a klánt nem a kilépők tették tönkre.
 
Fent