Csevegő

DeletedUser19067

Vendég
Még ha, könnyű világ is akkor se fog nyerni az asg , ha nem váltaztat semmit don a stratégiáján .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18783

Vendég
Nezd meg a 45os jatekos allomanyt es utana mond hogy nem gyenge 46 :D

Es akik csak pp-ni vannak 46on azokat ne vedd bele
 

DeletedUser18465

Vendég
Sztem ne írjátok le dont, ezen a szerón kb 1-2 olyan klán van aki esélyes lehet a végső győzelemre (jelenlegi klánokat nézve)
Itt bármi megtörténhet, egy középerős mezőnyről van szó, nem egy v28, v36, v38, v45 mezőny indult el. Ha valahol sikerülhet az ASG-nek a győzelem akkor ez az a szerver, már csak nem kell 20 klánt összehoznia Donnak és minden jött mentett bevenni, elég lesz 1-2 klán és ha ügyesen sakkozik akkor nyerhetnek :)
 

DeletedUser18265

Vendég
Sztem ne írjátok le dont, ezen a szerón kb 1-2 olyan klán van aki esélyes lehet a végső győzelemre (jelenlegi klánokat nézve)
Itt bármi megtörténhet, egy középerős mezőnyről van szó, nem egy v28, v36, v38, v45 mezőny indult el. Ha valahol sikerülhet az ASG-nek a győzelem akkor ez az a szerver, már csak nem kell 20 klánt összehoznia Donnak és minden jött mentett bevenni, elég lesz 1-2 klán és ha ügyesen sakkozik akkor nyerhetnek :)

Szerintem jó az a 20 klán, nem bíznám a sakktudására inkább a dolgot...tudod galambok...ledönti a bábukat, rászarik a táblára aztán boldogan ugrál, hogy ő nyert...
 

DeletedUser18324

Vendég
De tényleg nem értem miért,beszorítjátok magatok,s sok lesz a befejezőtök ez miatt aki beszorul...
 

DeletedUser18324

Vendég
Te is tudod,hogy miattatok..:D
Ha ott nem lépem meg akkor az Öreg klán nagyon leköt minket,s így az MHC nagyon elhúz,de így se úgy se volt jó döntés..:D
 
Fent