Csevegő

DeletedUser13406

Vendég
A vezető klánnak meg kell tartania a győzelmi feltétel százalékos arányát 14 napig egybefüggően, hogy magukat győztesnek mondhassák.
karácsonykor is itt leszünk)
 

DeletedUser19053

Vendég
Rugjuk ki conq-ot s hagyjuk hogy befoglaljon mindenkit! ugyse nyert meg egy ember szerot.
 

DeletedUser13406

Vendég
A vég közeleg, érzem a győzelem illatát :D
akkor elég szagos!)
viccet félre téve,tudd az ember nagyot csalódni,azt hiszed valakiről mekkora játékos,és úgy pofára esel mint a sicc..a győzelmetek már rég óta nem kérdéses..a hogyan lett volna kérdéses,még pedig:átgyalogoltok a szerveren mintha csak barbi faluk lennének,vagy ellenállásba ütköztök..azt gondolom ezt Ti sem nagyon hittetek a szemeteknek..
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
akkor elég szagos!)
viccet félre téve,tudd az ember nagyot csalódni,azt hiszed valakiről mekkora játékos,és úgy pofára esel mint a sicc..a győzelmetek már rég óta nem kérdéses..a hogyan lett volna kérdéses,még pedig:átgyalogoltok a szerveren mintha csak barbi faluk lennének,vagy ellenállásba ütköztök..azt gondolom ezt Ti sem nagyon hittetek a szemeteknek..

Nem túlzó amit mondasz, 150 vonatból 109 falut hoztunk tegnap északon az F klán ellen, amivel K44-n is már mi dominálunk. Én decemberre számoltam a zárással, de a széthúzások miatt fogunk hamarabb zárni. Eferi esetében valóban nagyobb ellenállásra számítottunk, de amilyen keverések voltak az AC háza táján, nem csodálkozom hogy a körülbelül 800-1000 bejövő láttán inkább nem is nagyon védekezett, csak 1-2 helyen.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser13406

Vendég
tudod na az volt a nagy csalódás! 200 falunál nem olyan sok az,de ha egód nem engedi hogy segítséget kérj,akkor legyen annyi vér a pucámba hogy védekezem!! engem ez kiütött a stati,pedig azt hittem egy nagy játékost rejt a nick..tanul mindenből az ember
 
Fent