Csevegő

DeletedUser19607

Vendég
Jó nagy szart csináltak itt páran.... őszintén örülök hogy ebbe Mi nem vettünk részt! És hogy mennyire döntöttem helyesen a törléssel? Nos az AC a sok pálfordulásának köszönheti azt amit most a sors ad nekik. Mint klán ugyan úgy megmérgezte saját magát mint a környezetét is. Sand...Chew... hol vagytok ilyenkor? :D Azt is bátran kijelenthetem, hogy a Cotl is megfogja érezni ezzel a mocsokkal teli szervergyőzelmének következményeit! Ha meg is maradnak mint klán, évek kellenek hogy ismét szervert nyerhessenek.

Állításaimra sok példa és ezáltal bizonyíték is van.

Gratulálok nektek, hemperegjetek az általatok kreált trutyiban! :D
 

lordne

Member
A reakció pontszáma
45
Köszönjük!
El lehetne már ismerni azért, hogy a cotl győzelme megérdemelt lesz! A szervert végig harcoltuk együtt.
Akik megérdemlik,hogy a nyertes klánba legyenek ott is vannak jelenleg.

"Azt is bátran kijelenthetem, hogy a Cotl is megfogja érezni ezzel a mocsokkal teli szervergyőzelmének következményeit! Ha meg is maradnak mint klán, évek kellenek hogy ismét szervert nyerhessenek."

Nem kell nagyon gondolkodni ki vagy te,bár a neved rejted :)

Az,hogy megmaradunk-e egy klánba az majd idővel kiderül...
Én csak a cimboráimmal vagyok hajlandó játszani!
Úgy sejtem mehettem volna hozzád is v.50-en,hisz a vezértársad ezeréves ismerősöm, de nem tettem..( Ha jól gondolom kivagy :D )
Ha komolyan játszani akarok majd egy világon,azt CSAK a cotl-tal teszem :)

B
 

DeletedUser19607

Vendég
Köszönjük!
El lehetne már ismerni azért, hogy a cotl győzelme megérdemelt lesz! A szervert végig harcoltuk együtt.
Akik megérdemlik,hogy a nyertes klánba legyenek ott is vannak jelenleg.

"Azt is bátran kijelenthetem, hogy a Cotl is megfogja érezni ezzel a mocsokkal teli szervergyőzelmének következményeit! Ha meg is maradnak mint klán, évek kellenek hogy ismét szervert nyerhessenek."

Nem kell nagyon gondolkodni ki vagy te,bár a neved rejted :)

Az,hogy megmaradunk-e egy klánba az majd idővel kiderül...
Én csak a cimboráimmal vagyok hajlandó játszani!
Úgy sejtem mehettem volna hozzád is v.50-en,hisz a vezértársad ezeréves ismerősöm, de nem tettem..( Ha jól gondolom kivagy :D )
Ha komolyan játszani akarok majd egy világon,azt CSAK a cotl-tal teszem :)

B

Betti... Don vagyok! Nem rejt a nevem.És nem érdemlitek meg a szervergyőzelmet! A klánhűséged tiszteletre méltó. A sejtésed hogy jöhettél volna az ASG-be bizonyos esetekben csak Rajtam múlik és nem a vezéreimen. És azt elismerem, hogy pont ez a döntésem okozta hogy nem az ASG hanem Ti fogtok nyerni.
 

lordne

Member
A reakció pontszáma
45
Pedig olyan jó ez a fórum :D
Szeretem olvasni,sok mindent megtud az ember a klánjáról!
Annyit lehet röhögni. :D
Ritkán irok,csak mikor már nagyon elegem van a klánom ill. társaim sértegetéséből!
:)

B
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Jó nagy szart csináltak itt páran.... őszintén örülök hogy ebbe Mi nem vettünk részt! És hogy mennyire döntöttem helyesen a törléssel? Nos az AC a sok pálfordulásának köszönheti azt amit most a sors ad nekik. Mint klán ugyan úgy megmérgezte saját magát mint a környezetét is. Sand...Chew... hol vagytok ilyenkor? :D Azt is bátran kijelenthetem, hogy a Cotl is megfogja érezni ezzel a mocsokkal teli szervergyőzelmének következményeit! Ha meg is maradnak mint klán, évek kellenek hogy ismét szervert nyerhessenek.

Állításaimra sok példa és ezáltal bizonyíték is van.

Gratulálok nektek, hemperegjetek az általatok kreált trutyiban! :D


Don. :) Mi ezt a szervert az elejétől kezdve végig küzdve toltuk. Három klán volt rajtunk regeléskor, mi harcoltunk legtovább a kontinkért, mégis a mi kontinensünk tudott leghamarabb haladni. Nektek hiába volt sok pptek(mert a cotl klánba kijelenthetem, hogy nincs sok olyan játékos, aki pf-en felül falra, vagy épp fiókkezelőre is tudna költeni), akkor sem tudtátok leverni a hátatok mögül a klánokat, mire észbekaptatok már lehetetlen is lett volna.

Az, hogy egy szétvert ellenféltől átveszünk tagokat, akik költöttek a játékra, és nem mellesleg jó játékosok, szerintem nem volt, és nem is lesz bűn. Mi sosem olvasztottunk klánt magunkba, te kétszer megtetted ezen a világon, beszélhetünk a skulls, vagy éppen a kdj klánokról. Én az asg helyén kezdve, már győztesként zártam volna le a világot, olyan szinten könnyű lett volna a haladásotok.

De Don te vagy a kh legrosszabb stratégája, nem mondom, hogy a legrosszabb játékos, vagy éppen "Király", de nálad rosszabb stratégát nem láttam. A v31-es önmagam is simán elverte volna az asg-t, mint vezér, pedig ott szerverszinten én lehettem a legrosszabb vezér, aki szervezett...

Beképzeltnek tűnhetünk, de ezt a világot végigvertük. Az eddigiek közül talán a legkönnyebb világ ez amin vagyunk jelenleg, az egyetlen amiért még tart, hogy nagyon lassú. Jó esetben 12 nap 1 nuke. Aztán ugye a védőbónuszok miatt a védők sokat fognak. Így kb. 3-4hetente tudtunk armázni.

Szóval királyuram, hacsak a statisztikát nézzük a szerver eleje óta háborúzunk, let-lev pontjaink tükrözik, hogy a vezetőség jól mozgatja a szálakat. Vannak kezdőink, vagy kevésbé jó játékosaink, de őket is tudjuk kezelni, és irányítani. A CotL mag jelenleg is a klánba van, akik v31-ről már összeszoktak. Ez a jó pár ember talán másik világon is jelen lesz a klánunkkal. Azért talán, mert nem biztos, hogy a CotL fog indulni egyhamar újabb szerveren.

Sok mindent megtapasztalt a klánunk ezen a világon. Szövetségeseink 3* szúrtak hátba, majd mindig ránk mutogatott mindenki, hogy milyen szemetek vagyunk. Toboroztunk, vért frissítettünk, hátrányból előnyt faragtunk, most meg ott tartunk, hogy van egy omladozó AC, egy még fent álló F klán, és egy szétszórt kelta.

Ha beleveszem, hogy újra csökkent az érme ára, akkor nem sok van hátra a szerverből. Max. 2 hónap, az is a nukek képzése miatt. Hosszú szerver volt, de kiemelném, hogy jót harcoltunk ellenfeleinkkel, és sok jó új társat szereztünk. A szerver innentől kb. csak hengerlés a 70% felé.


Üdv.
Marko
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19053

Vendég
Jó nagy szart csináltak itt páran.... őszintén örülök hogy ebbe Mi nem vettünk részt! És hogy mennyire döntöttem helyesen a törléssel? Nos az AC a sok pálfordulásának köszönheti azt amit most a sors ad nekik. Mint klán ugyan úgy megmérgezte saját magát mint a környezetét is. Sand...Chew... hol vagytok ilyenkor? :D Azt is bátran kijelenthetem, hogy a Cotl is megfogja érezni ezzel a mocsokkal teli szervergyőzelmének következményeit! Ha meg is maradnak mint klán, évek kellenek hogy ismét szervert nyerhessenek.

Állításaimra sok példa és ezáltal bizonyíték is van.

Gratulálok nektek, hemperegjetek az általatok kreált trutyiban! :D
ha nem tetszik huzodj vissza a sajat mocskodba s ne verjed itt a nyalad, nem voltal eleg tokos ahhoz se, hogy ne torold be magad s az egesz klant, mert 3 (!!!) tag azt mondta Viszontlatasra Kiralyuram.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Csak kettő.
Viszont nem volt rossz stratégiai döntés oszlatni a klánt, mivel így nem érhette meg hogy sárba döngöljétek az ASG-t.
 

DeletedUser13406

Vendég
Szép estét!Érdekes egy eszmefuttatás volt..)amit olvastam!) .2 dolog ami biztos,belátóképesség,és egó kezelés..Ezt colt nagyon jól csinálta,a többiek meg ezért nyelik le a békát,,Nem érdekes hogy a vesztes mindig sárral dobál? ahelyett hogy azt mondaná"gratulálok "de sajnos csak akkor tudja ezt mondani ha ő is megtett mindent a győzelem érdekébe!Én piszkosul sajnálom hogy ilyen könnyen fogtok nyerni,ami nem a Ti! hibátok hanem a miénk.Úgy látszik hogy egymagam gondoltam azt hogy Ti vagytok az elsődleges ellenfél,rosszul gondoltam(
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Kamra csak azert van meg jelen mert nem csabitotta el a regi dualja!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
f2WiUT2.png

0FYgcO6.png


Itt már több stat nem lesz, gratulálok a CotL-nak!
 
Fent