Csevegő

DeletedUser19183

Vendég
Én igazán nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de azt tanultam a 43as külsőn, hogy ha egy csúnya gonosz játékos galádkodik a szívemcsücskével , akkor ki kell ide jönni és pattogni (lehetőleg aladdig mutatott visszafogott személyiségemmel teljesen ellentétes, ordenáré módon oO)...
Komolyra fordítva engem igencsak meglepett ez a "foglaljuk el mindenki utolsó faluját is...újrakezdés már úgy sincs...kit érdekel, mit játszott..." téma. Persze, én vagyok naiv, de mikor először láttam ilyesmit, reméltem ez nem lesz bevett dolog.
Szóval én csak azt szeretném kérdezni, - független attól , hogy kinek a fiaborja az érintett -, hogy mi a szösz hozzáállás ez? :/
(A többieknek a gratuláló mancsfogások , s jókívánalmak majd aktuálist kézbesítésre kerülnek... :) )
 

DeletedUser18465

Vendég
Én tisztellek meg becsüllek titeket, de a “bukás” és a “bukás” közt is van külömbség.
Persze közöm sincs egyik klánhoz sem de véleményem azért lehet.

Véleményem szerint ugye a Spártának esélye nagyon kicsi volt hogy nyerjenek.
Az hogy az elején jobban dipózott volna délnyugaton? Csak valamivel hoszabb lett volna a szerver,akkor sem nyertek volna.Ott is majdnem mindenki Spártát met ütni.
De kérdem én, nyert volna bármelyik aktív klán is a Spárta helyében???
NEM.
FS meg a DSA is egyénileg szerver győztes klánok, akik bármely világot megnyerhetik amelyiken indulnának.
Bármelyiket.
De ez ugyanúgy vonatkozik az SBT-re, Hydrára,Hordára is...
csak kiváncsi lennék ennek fényében ha összeállna a Horda és a Hydra 51-re az FS ellen, lenne esélye az FSnek? Vagy a DSAnak?
Kicsi a valószínűsége.
Ezért nem értem a Spárta vezérét, kapaszkodását.
1-1 ven nem kaptak ki, 2:1ben meg bármelyik klán kikapott volna.
Amit leharcoltak DSA fronton az fenomenális volt mindkét részről.
Emlékszem Vinsz mindhárom LE pontban kimagaslóan vezetett.
Voltak ott éjjszakázások bőven...

Szóval jó szerver volt ez, amit a megérdemelt klàn nyert meg ;)

(utolsó falukat tényleg illene meghagyni, az már nem oszt nem szoroz)

Amit itt vegigolvastam ez takarja legjobban a valosagot, es PONT !!
 

DeletedUser19357

Vendég
A DSA és FS egymásnak köszönhetik a győzelmüket : hogy miért ???

Kellett a két kontis ellenregelés mindenképp ahhoz , hogy a spártát legyőzzék , a spárta nem tudod jól kijönni a 2 kontis regelésbő , mert a da-rvy-vasak trió kiszorította őket amásik kontiról meg már az fs tolakodott...

tény , hogy a dsa többet harcolt a spárta ellen , nagyobb csaták voltak , de a dsa se bírta volna az fs nélkül és az fs se bírta volna legyőzni a spártát 1v1-be nem véletlenül jöttek közösen erre a világra :)

szép csaták voltak :) ( a szokásos ócsárolást szerintem hanyagolhatjuk)

mindenesetre gratulálok minden résztvevőnek kivéve yuginak
ja zsemlének is gratulálok :D tejbepapi lett belőle :D
 

DeletedUser

Vendég
A DSA és FS egymásnak köszönhetik a győzelmüket : hogy miért ???

Kellett a két kontis ellenregelés mindenképp ahhoz , hogy a spártát legyőzzék , a spárta nem tudod jól kijönni a 2 kontis regelésbő , mert a da-rvy-vasak trió kiszorította őket amásik kontiról meg már az fs tolakodott...

tény , hogy a dsa többet harcolt a spárta ellen , nagyobb csaták voltak , de a dsa se bírta volna az fs nélkül és az fs se bírta volna legyőzni a spártát 1v1-be nem véletlenül jöttek közösen erre a világra :)

szép csaták voltak :) ( a szokásos ócsárolást szerintem hanyagolhatjuk)

mindenesetre gratulálok minden résztvevőnek kivéve yuginak
ja zsemlének is gratulálok :D tejbepapi lett belőle :D

Az FS világot nyerni jött a DSA pedig Spártát verni. Ennyi az egész. :)
 

DeletedUser19565

Vendég
Micsoda remek küzdelem. Hihetetlen csaták zajlanak még mindig a szerveren.

Korpia a DSA játékosa maga mögé szorította a két FS játékost, ezzel megszerezve a bajnoki címet. Mi lesz még itt kérem szépen. Lightex a játékosait segítve adja át falvait, hihetetlen küzdelemnek lehetünk tanui..
Ki nyeri meg ? Korpia, aki Tatus ex spárta vezér falvait foglalja, valyon segítik a társai, hajrá Korpia !!! Nyersit neki.
Hagyja ezt az FS vezérkar, ne hagyjátok nyerni a DSA-t ! Mutassátok meg ki a főnök..
Hihetetlen küzdelembe, az FS játékos ismét behúzott egy 26 pontos spárta jázékost, micsoda csata ez kérem, két spártás megmenekült.. még 7 nap van hátra..maradnak spártások a szerveren vagy az összeset kiszedik, így megnyernek mindent.hihetetlen küzdelem zajlik, marad túlélő, vinszent lesz a Le bajnok vagy őt is bekebelezik, szétszedik
megállíthatatlan a szerver, egy nap alatt legnagyobbat ütött
Sir Antoán de la Főséfbá (868.194) június 15-én. Megdöbbentő számok, micsoda harcok mennek.
Fhúúú de jók vagytok.....
 

DeletedUser18465

Vendég
Micsoda remek küzdelem. Hihetetlen csaták zajlanak még mindig a szerveren.

Korpia a DSA játékosa maga mögé szorította a két FS játékost, ezzel megszerezve a bajnoki címet. Mi lesz még itt kérem szépen. Lightex a játékosait segítve adja át falvait, hihetetlen küzdelemnek lehetünk tanui..
Ki nyeri meg ? Korpia, aki Tatus ex spárta vezér falvait foglalja, valyon segítik a társai, hajrá Korpia !!! Nyersit neki.
Hagyja ezt az FS vezérkar, ne hagyjátok nyerni a DSA-t ! Mutassátok meg ki a főnök..
Hihetetlen küzdelembe, az FS játékos ismét behúzott egy 26 pontos spárta jázékost, micsoda csata ez kérem, két spártás megmenekült.. még 7 nap van hátra..maradnak spártások a szerveren vagy az összeset kiszedik, így megnyernek mindent.hihetetlen küzdelem zajlik, marad túlélő, vinszent lesz a Le bajnok vagy őt is bekebelezik, szétszedik
megállíthatatlan a szerver, egy nap alatt legnagyobbat ütött
Sir Antoán de la Főséfbá (868.194) június 15-én. Megdöbbentő számok, micsoda harcok mennek.
Fhúúú de jók vagytok.....

Erzodik az ironia :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Már egyre többen tudnak a belső viszályokról, ami az FS-DSA-t érinti, még olyanok is, akiknek közük nem volt a szerverhez... a probléma ezzel csak az, hogy egyre unszimpatikusabbá válik mindkét csapat, s gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Ahelyett, hogy megosztanátok egymással a számotokra legjobb pillanatokat vagy éppenséggel gratulálnátok a vezetésnek/csapattársaitoknak, inkább egymásra köpködtök. Nagyon szép teljesítmény az, amit nyújtottatok, én személy szerint azt gondolom, hogy ezen a szerveren nem bukott el senki, nincs vesztes! A Sparta keményen küzdött, az FSA és a DSA a jó "pár" arcos-harcos taggal a közösségükben képesek voltak összefogni és félretenni (már ahogy...) minden nézeteltérést a közös cél érdekében, ez pedig jelentős mértékben a két csapat vezetőségének köszönhető. Az, hogy az elejétől kezdve fenn tudták tartani ezt a szövetséget, az úgy gondolom, hogy majdhogynem példátlan hosszú idők óta. Alapvetően már azt teljesen felesleges latolgatni, hogy egyik klán mit ért volna a másik nélkül, ugyanis ez egy közös munka volt. De ezt már rengetegszer kifejtették előttem is... a Sparta vezetősége játszik azon stratégia mentén, amelyiken, a hangsúly itt azon van, hogy egy kezdeményezés összefogássá nőtte ki magát, amelynek pozitív végkimenetele lett. Ha eltüntetitek az utolsó, 26 pontos Sparta tagokat, ha nem, még az is emlékezni fog a küzdelmükre, aki nem is volt ott a szerveren. Nincs vesztese ennek a világnak.

Azt viszont nem tudom megérteni, hogy mi értelme megpróbálni Korpia-t az első helyre juttatni, mikor egyértelmű, hogy nem Ő a legméltóbb erre a pozícióra. Főleg úgy, hogy mindezt belsőzéssel próbálja/próbáljátok most elérni.

http://hu.twstats.com/hu45/index.php?page=player&mode=conquers&id=206527&type=&pn=-1

LE Rang: 40.(16,836,661 score)
 

DeletedUser18465

Vendég
Sztem epp forditva van, maalat akarjak top1nek, mar aki akarja, sztem csekkold le a belsozeseit neki is :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Tatus leadja Korpiának a faluit,ennyi a történet.
Senki nem akar belőle top1et csinálni,pláne nem a [DSA]. De ha egy tagunk önként úgy dönt,hogy átadja neki a falvait nem fogok beleszólni. Joga van hozzá. Tatus helyett igy legalább jöhet Tibax a klánba,aki többet tett a győzelemért,csak első körben inkább egy kisebb tagot küldött maga helyett. Nekem megfelel így.

Antoán learmázta magát,P4trick többszörösen is megtette ugyanezt,Yugi beszólogat fórumon ahogy szokott,Korpia viszi Tatust,Maala emiatt a falat kaparja, mi többiek meg alig várjuk,hogy leteljen az 1 hét.
Egyik szerint ez nem érdemli meg ezt,amaz szerint a másik nem érdemli meg ezt. :D
Kabaré,de semmi komoly.
Majd felnőnek egyszer ők is. :)
 

DeletedUser87

Vendég
Na ez a szövetség sem lesz a jövőben többet. Sok játékos csücsül a 2. Klánban mikor helyet érdemelnének az elsőben. Az olvasztás, idő előtt zárás néha igazságtalan.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Na ez a szövetség sem lesz a jövőben többet. Sok játékos csücsül a 2. Klánban mikor helyet érdemelnének az elsőben. Az olvasztás, idő előtt zárás néha igazságtalan.

És ismét igazad van.
Ezért megyek v50re a Spártával az FS ellen.
A bosszú ideje eljött! :D
 
Fent