Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
Érdekes szerver lehet ez.
Ha indulna Sparta, 100% hogy a DSA ráregelne mint ránk V38on.
Leírtam úgy gondolom a DSA-nak nincs esélye Sparta ellen, viszont ha a másik kontin is egy erős klán regel rá a Spartara, nem úgy mint a Help aki beolvadt, akkor kemény harcok alatt kellene megszilárdítania Spartanak a déli kontinenst.
Ez viszont rengeteg időt adhat az északi FS-nek, hogy kényelmesen felkészülhessenek egy Spartai háborúra. Úgy gondolom az igazi egyetlen szervergyöztes esélyes Sparta ellen, az a FS lehetne. Bár ígyis Spartat érzem esélyesebbnek.
DSA-t nem tudná betoborozni Sparta, harcolniuk kellene, ami lassító tényező. Viszont sok Spartas most más szerveren játszik, kitudja hogy egyáltalán most eltudnának-e indulni teljes létszámmal. Már pedig hogyha V45öt megakarják nyerni, nem vehetik félvállról.

Úgy gondolom ha V45ön nem indul el Sparta, az azért lesz, mert nem birják a kezdési 4 napig összeszedni a teljes brigádot. Sparta nem szokott kapkodni és félvállról venni egy szervert sem. Hetekkel előre már bejelentik melyik világon fognak indulni. Én meglepődnék ha V45ön Sparta elindulna, szerintem nem fognak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Ultores

Member
A reakció pontszáma
86
Elnézést,hogy beleszólok a nagyok dolgába,de DSA még nem volt v28-on, v34-en alakult meg,kisebb-nagyobb átszervezödések folyamán...:)
Az esélyeket meg kár latolgatni....a puding próbája az evés :)
 

DeletedUser18914

Vendég
Szerintem vigyori v40 utan a te szavadnak sulyan nincs...
50 50 szazaleknal aki ott haggya a klanjat annak meg velemenye se legyen masokrol...
 

DeletedUser18265

Vendég
Területileg se volt 50-50, moralitás szempontjából meg hagyjuk.
Amikor vigyo otthagyta már rég le volt szervezve a Spartaba átlépők terve.
Aztán ha jól emlékszem a maradék klán is kétfelé szakadt.
 

DeletedUser18312

Vendég
Sajnos elkell hogy szomorítsalak. Az hogy neked még V40 előtt se számított a szavam, az nem jelenti azt ha kiirsz te valamit akkor az úgy van. Épp ellenkezőleg, ha valakinek a szava mit sem számít és csak kinevetik, akkor a saját portálodon keresgélj. LEhet leléptem, de legalább nem szartam oda ahol addig föztem a társakkal. Te odakaksiztál folyamatosan a v38on a társaidnak. 1-2 ember miatt szivattál egy szerveren végig 30 társadat...Ezért nem hivtak vissza anno téged Süsüék v28on is, mert többet ártasz mint használsz.
Milyen érzés volt amúgy? Sírtál hogy vegyenek vissza, de választ sem kaptál. Milyen érzés volt hogy lese kaksiztak?
 

DeletedUser18914

Vendég
Sajnos elkell hogy szomorítsalak. Az hogy neked még V40 előtt se számított a szavam, az nem jelenti azt ha kiirsz te valamit akkor az úgy van. Épp ellenkezőleg, ha valakinek a szava mit sem számít és csak kinevetik, akkor a saját portálodon keresgélj. LEhet leléptem, de legalább nem szartam oda ahol addig föztem a társakkal. Te odakaksiztál folyamatosan a v38on a társaidnak. 1-2 ember miatt szivattál egy szerveren végig 30 társadat...Ezért nem hivtak vissza anno téged Süsüék v28on is, mert többet ártasz mint használsz.
Milyen érzés volt amúgy? Sírtál hogy vegyenek vissza, de választ sem kaptál. Milyen érzés volt hogy lese kaksiztak?
mai napi beszelek Shrekkel es jazminnal is, na de mind1 :)
38 on en klanhu voltam, a barataim tudtak mit miert teszek a tobbi meg megerdemelte :)
vigyori a te alomcsapatod darabjaira esett, szoval a magad portajan soprogess :) v38 elejen is hasonlokat irtal majd kesobb beideztem es jot rohogtunk rajtad, emlekszel?
 

DeletedUser18312

Vendég
az hogy beszél veled shrek nem jelenti azt hogy visszais vártak. Még itt külsön is írtál mert skypon nem reagáltak neked. Emlékszel? Itt külsön nevettünk rajtad, és Süsü kijött és elmondta miért nem vettek vissza. Akkor a kis lelked sajnos összetört és félévig nem is voltál Kh körül.
V38on ha a saját társaidat uszítod egy másik társad ellen, aznem klánhüség....Az bomlasztás, csak hogy tisztába legyél a fogalmakkal.
 

DeletedUser18914

Vendég
Szimplan irigysegbol irod az ilyeneket, faj neked, h ark moge meg most is beallnak az emberek, de te nem tudnal osszeszedni 20 jatekost se :) de elszomoritalak, a te velemenyed minket nem erdekel :)
 

DeletedUser18914

Vendég
az hogy beszél veled shrek nem jelenti azt hogy visszais vártak. Még itt külsön is írtál mert skypon nem reagáltak neked. Emlékszel? Itt külsön nevettünk rajtad, és Süsü kijött és elmondta miért nem vettek vissza. Akkor a kis lelked sajnos összetört és félévig nem is voltál Kh körül.
V38on ha a saját társaidat uszítod egy másik társad ellen, aznem klánhüség....Az bomlasztás, csak hogy tisztába legyél a fogalmakkal.
aljunk mar meg...nekem ott miutan PFF lett tarsam csak Tysonka volta masok a barataim voltak es ha az igazsag leirasa uszitas akkor igen uszitottam, mivel engem erdekelt a szerver tovabbra is nem hagytam Legoresanak azt csinalni amit o akart.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Érdekes szerver lehet ez.
Ha indulna Sparta, 100% hogy a DSA ráregelne mint ránk V38on.
Leírtam úgy gondolom a DSA-nak nincs esélye Sparta ellen, viszont ha a másik kontin is egy erős klán regel rá a Spartara, nem úgy mint a Help aki beolvadt, akkor kemény harcok alatt kellene megszilárdítania Spartanak a déli kontinenst.
Ez viszont rengeteg időt adhat az északi FS-nek, hogy kényelmesen felkészülhessenek egy Spartai háborúra. Úgy gondolom az igazi egyetlen szervergyöztes esélyes Sparta ellen, az a FS lehetne. Bár ígyis Spartat érzem esélyesebbnek.
DSA-t nem tudná betoborozni Sparta, harcolniuk kellene, ami lassító tényező. Viszont sok Spartas most más szerveren játszik, kitudja hogy egyáltalán most eltudnának-e indulni teljes létszámmal. Már pedig hogyha V45öt megakarják nyerni, nem vehetik félvállról.

Úgy gondolom ha V45ön nem indul el Sparta, az azért lesz, mert nem birják a kezdési 4 napig összeszedni a teljes brigádot. Sparta nem szokott kapkodni és félvállról venni egy szervert sem. Hetekkel előre már bejelentik melyik világon fognak indulni. Én meglepődnék ha V45ön Sparta elindulna, szerintem nem fognak.


Érdekes találgatás,aminek nem sok értelme,tekintve hogy a Spárta valszeg nem is indul.
De azt viszont szeretném ha kifejtenéd,miből gondolod,hogy biztosan ráregelünk a spártára? :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Érdekes találgatás,aminek nem sok értelme,tekintve hogy a Spárta valszeg nem is indul.
De azt viszont szeretném ha kifejtenéd,miből gondolod,hogy biztosan ráregelünk a spártára? :D

Szerintem arra gondolhatott, hogy mivel megy az FS is, bizonyára nem rájuk reggelnétek, hogy aztán egymást hátráltatva egy megtépett FS vagy DSA legyen majd a Spárta ellenfele. Mert akkor nincs semmi esély a győzelmre. Akkor már célszerűbb lenne az elején megpróbálni megfogni a Spártát, aztán vagy sikerül, vagy nem.
Egyébként szerintem a magyar szerveren jelenleg nincs olyan klán, amelyik jó eséllyel indulna, hogy legyőzze a Spártát.
 
Fent