Csevegő

DeletedUser15888

Vendég
Még jó, hogy külsőben szegény volt ez a szerver. El is szabadultak volna az indulatok néha annak a siccsztormnak a láttán, ami ezen a szerveren ment. Nem egy játékos lett volna banolva. Ja, nem is egy volt. Hupsz.
 

DeletedUser12246

Vendég
Nagyon sok volt itt a kavarás. Nem véletlen, hogy 3x hagytam abba :D
 

DeletedUser8473

Vendég
-ThaR- ne legyél el keseredve.:D
Óhajod teljesülve el csesztétek a szerver végét.
Olyan nagyon meg voltál győződve hogy a Felderito22 milyen nagy vezér ,hogy kénytelen voltam engedni neked és ki léptem.Lehet itt köpködi ide oda.De igazából a =H= nak te is és minden nagy szájú emberke ennyi volt mint a stat mutatja.
Én nem egyszer le írtam,hogy Red nem kis pályás vezető.
sikerült elérnetek azt amit eddig senkinek.
egy olyan végső háború lett a szerveren ami tiszta szégyen.
Én eddig egy szerveren se láttam még ilyen csúfos buktát.
 

DeletedUser12246

Vendég
Ne kend rám, mindenki tudja hogy azert léptél ki, mert felderítő melléd lakatolt. :D
Volt már hibás Felderítő, Darth Sidious, én... Fogd inkább a nyuszira :D
Egyébként ha maradsz se lettünk volna jobbak megsugom.
Annyi, hogy probaltal alánk szurni, hogy befoglaltattad mellénk a =H=t,ahova fogadkoztál, hogy nem mész. Szóval kapták az infókat meg a falukat. :rolleyes:
 

DeletedUser19055

Vendég
Inkább melengesse a szeretet a kebleitek. Na meg az, hogy okultok az imént elmondottakból és C10-en nem követitek el ezeket a hibákat. :)
 

DeletedUser8473

Vendég
nem a legyek dolga ez itt.:D
De ne kev
Mindig csak a kifogások :) Ildikónak semmi se jó, ha 20 cm az sok, ha 15 az pici... Istenem ezek a "nők" :)
Ez nem a legyek dolga aldaron.:D
ne keverj össze Évikével ami a centiket illeti.
 

DeletedUser8473

Vendég
Ne kend rám, mindenki tudja hogy azert léptél ki, mert felderítő melléd lakatolt. :D
Volt már hibás Felderítő, Darth Sidious, én... Fogd inkább a nyuszira :D
Egyébként ha maradsz se lettünk volna jobbak megsugom.
Annyi, hogy probaltal alánk szurni, hogy befoglaltattad mellénk a =H=t,ahova fogadkoztál, hogy nem mész. Szóval kapták az infókat meg a falukat. :rolleyes:


2 falut adtam oda 2 embernek egyet egyet csak is tényleg bosszúból.Ez igaz,de hogy bár mi infót ki adtam volna az egy rossz indulatú rágalom.
Mit is tudtam volna ki adni amit a h ne tudott volna,?
Mit tudhattam én a klán ügyeiről mikor már nem voltam ott egyáltalán?
Ki léptem ,mert okosabbnak gondoltátok magatok mint amik vagytok.
Picit nagyon el száll a ló veled is,felderítővel is.Darth Sidious meg inkább hagyjuk ő is ki lépet meg vissza.:D mert mindenkitől félt még tőletek is.
 

DeletedUser19130

Vendég
Kedves vadgaz!

ne vedd a szádra a nevem, én sem teszek ilyent!
szeretnék kimaradni a kisstilü és gusztustalan életedből, felejts el és ne provokálj!
remélem support látja és tiltja a szándékos zaklatást...

na puszika
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Kedves játékosok akik játszottak a classicon!
Én ugyebár durván eltűntem két napra addig a dualtársam vitte a fiókot meg gondolom red,sparky. :D mikor visszatértem úgy tértem vissza hogy bannoltak (méghozzá a semmiért.... szóval biztos mentek mind a két oldalt a kavarások) őszinte leszek nem tudom hogy azóta mi volt,kik nyertek én ugyanúgy redéknek drukkoltam mivel abban a klánban sok emberkével megismerkedtem és sok jó barátságot kötöttem és red-el meg dolph-al is jobb lett a kapcsolatom és vakon rájuk bíznék bármit ha úgy van és tűzbe tenném értük a kezem. :) és tényleg őszintén gratulálok a nyerteseknek akárkik is nyertek! Én megfogadtam hogy abbahagyom a klánháborút végleg de most kijelentem hogyha a következő classicra is összegyűlik egy olyan csapat amit most sikerült rednek össze szednie akkor arra megyek (de természetesen csak reddel,persze ha csak kellek neki és hív) :D További jó játékot kívánok mindenkinek!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Kedves játékosok akik játszottak a classicon!
Én ugyebár durván eltűntem két napra addig a dualtársam vitte a fiókot meg gondolom red,sparky. :D mikor visszatértem úgy tértem vissza hogy bannoltak (méghozzá a semmiért.... szóval biztos mentek mind a két oldalt a kavarások) őszinte leszek nem tudom hogy azóta mi volt,kik nyertek én ugyanúgy redéknek drukkoltam mivel abban a klánban sok emberkével megismerkedtem és sok jó barátságot kötöttem és red-el meg dolph-al is jobb lett a kapcsolatom és vakon rájuk bíznék bármit ha úgy van és tűzbe tenném értük a kezem. :) és tényleg őszintén gratulálok a nyerteseknek akárkik is nyertek! Én megfogadtam hogy abbahagyom a klánháborút végleg de most kijelentem hogyha a következő classicra is összegyűlik egy olyan csapat amit most sikerült rednek össze szednie akkor arra megyek (de természetesen csak reddel,persze ha csak kellek neki és hív) :D További jó játékot kívánok mindenkinek!

Megnyertük koma. Egy elérhetőséget azért hagyj magad után, hogy elérjenek, mert a C10 elvileg skippelve lesz a szutyok beállítások miatt.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Gratula bro! :D Nem kell ide elérhetőség ;) majd ha jónak látom hogy visszatérjek akkor írok rednek és ő úgy is elintéz majd mindent meg én magam is tudok intézkedni nyugi fogunk mi még egy oldalon vállvetve harcolni! :)
 
Fent