Csevegő

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Mik vanak itten :D
Szeretem ezt a jàtèkot,de komolyan :D
Egyesekne akkora a pofàlya mint egy tehèn hàtsolya :D
Ez legyöznè azt ,az meg legyöznè amaszt :D
Anyi "nagy" jàtèkos ès "nagy" vezèr van,akkor öszekel hozni egy vilàgot ahol öszeàl 2 nagy klàn,nem csak pofàzni :D
Nem vagyok en nagy jàtèkos,lelkes kezdő vagyok,de szivesen megnèznèk egy ilyen vilàgot ahol pl a sparta ugy indul h az XY klàn kihivta(a pèlda csak azèrt mert most èppen eröl van szò) :D
De ha jobban megfigyelitek a "nagy" klànok nèvsoràt akkor ràjösztök hogy sok nèv elöfordul 2 "nagy" klànàl is,vagy akàr 3-nàl :D

Bocsánat mindenkinek, azonnal fordítok!

Szóval...

Mik vannak itten. :D
Szeretem ezt a játékot, de komolyan. :D
Egyeseknek akkora a pofája, mint egy tehén hátsója. :D
Ez legyőzné azt, az meg legyőzné amazt. :D
Annyi "nagy" játékos és "nagy" vezér van, akkor össze kell hozni egy világot, ahol összeáll 2 nagy klán, nem csak pofázni. :D
Nem vagyok én nagy játékos, lelkes kezdő vagyok, de szívesen megnéznék egy ilyen világot, ahol pl. a spárta úgy indul, hogy XY klán kihívta (A példa csak azért, mert most éppen erről van szó.) :D
De, ha jobban megfigyelitek a "nagy" klánok névsorát akkor rájöttök, hogy sok név előfordul 2 "nagy" klánnál is, vagy akár 3-nál. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Bocsánat mindenkinek, azonnal fordítok!

Szóval...

Mik vannak itten. :D
Szeretem ezt a játékot, de komolyan. :D
Egyeseknek akkora a pofája, mint egy tehén hátsója. :D
Ez legyőzné azt, az meg legyőzné amazt. :D
Annyi "nagy" játékos és "nagy" vezér van, akkor össze kell hozni egy világot, ahol összeáll 2 nagy klán, nem csak pofázni. :D
Nem vagyok én nagy játékos, lelkes kezdő vagyok, de szívesen megnéznék egy ilyen világot, ahol pl. a spárta úgy indul, hogy XY klán kihívta (A példa csak azért, mert most éppen erről van szó.) :D
De, ha jobban megfigyelitek a "nagy" klánok névsorát akkor rájöttök, hogy sok név előfordul 2 "nagy" klánnál is, vagy akár 3-nál. :D

Made my day, bro :D
 

DeletedUser19025

Vendég
Mik vanak itten :D
Szeretem ezt a jàtèkot,de komolyan :D
Egyesekne akkora a pofàlya mint egy tehèn hàtsolya :D
Ez legyöznè azt ,az meg legyöznè amaszt :D
Anyi "nagy" jàtèkos ès "nagy" vezèr van,akkor öszekel hozni egy vilàgot ahol öszeàl 2 nagy klàn,nem csak pofàzni :D
Nem vagyok en nagy jàtèkos,lelkes kezdő vagyok,de szivesen megnèznèk egy ilyen vilàgot ahol pl a sparta ugy indul h az XY klàn kihivta(a pèlda csak azèrt mert most èppen eröl van szò) :D
De ha jobban megfigyelitek a "nagy" klànok nèvsoràt akkor ràjösztök hogy sok nèv elöfordul 2 "nagy" klànàl is,vagy akàr 3-nàl :D

Nem tudom eldönteni, hogy ez vicc-e. Suli helyett is a nuke-jaidat küldözgetted, úgy látom.
 

DeletedUser6473

Vendég
Drága Arianna ha itt állnál előttem megfognám a két füled és egy hirtelen mozdulattal közel húználak magamhoz úgy hogy az orrod a homlokom érje, mert annyira szeretlek!!!

Drága arianna miután vérvörös színekben pompázna arcod, a mutatóujammal mintát vennék rólad, hogy a hátadra fessek vele egy keresztet.. mert én annyira szeretlek!

Drága arianna mikor reggel felkelsz és tükörben látod szilánkos arcod, az éjszakai fokozott nyáltermelésed nyugodtan ürítsd magadra... mert én annyira szeretlek!

és végezetül... drága arianna ha egyszer még összefutunk a játékban valahol már kezdhetsz is csomagolni, mert elviszlek egy szép hosszú útra a térkép szélére...mert én annyira szeretlek...

Szégyenedbe süllyedj el és nyugodtan menj oda amit hazudtál hogy ott vagy... a temetőbe!!

Grat a Spártának a szervergyőzelemhez...ahhoz már kevésbé, hogy ilyen sz.r alakokat is bevontak a klánba!
 

DeletedUser11248

Vendég
Grat. a Spártának az újabb győzelméhez!!!

Szép történelmet irtattok,nem hiszem lesz klán amely ezt túlszárnyalja..szivem szerint azt mondanám hogy csak akkor folytassátok ha tartani tudjátok ezt a csúcsformát,ha azt érzitek hogy a következő világ már csak erőltetve menne inkább itt fejezzétek be,ne legyen a Spárta is egy a sok klán közül..mondom ezt úgy hogy kár lenne a névért amit felépítettetek..tudom azt is hogy tőlem ez furcsán hangzik de most őszintén beszélek..viszont azt is tudom hogy nem az én írásom szerint fogjátok eldönteni,így nyugodtan leirhatom amit gondolok,gondolom értitek mit akarok mondani.

Még egyszer Grat. és ha folytassátok sok sikert!!!
 

Deleted User - 1327410

Vendég
Grat. a Spártának az újabb győzelméhez!!!

Szép történelmet irtattok,nem hiszem lesz klán amely ezt túlszárnyalja..szivem szerint azt mondanám hogy csak akkor folytassátok ha tartani tudjátok ezt a csúcsformát,ha azt érzitek hogy a következő világ már csak erőltetve menne inkább itt fejezzétek be,ne legyen a Spárta is egy a sok klán közül..mondom ezt úgy hogy kár lenne a névért amit felépítettetek..tudom azt is hogy tőlem ez furcsán hangzik de most őszintén beszélek..viszont azt is tudom hogy nem az én írásom szerint fogjátok eldönteni,így nyugodtan leirhatom amit gondolok,gondolom értitek mit akarok mondani.

Még egyszer Grat. és ha folytassátok sok sikert!!!
Köszi:)
 
Fent