Csevegő

DeletedUser11248

Vendég
Amit nagy hülyeségnek tartok az a 40-taglétszám.

Amit elérnek vele hogy kevesebb tag lesz benne a győztes klánba,hiába harcolt végig,segítette a klánját keményen...de nem fér be,így marad az alklánba...csak a tudattal hogy Ö is a győztesekkel volt...miért kell megfosztani ettől??

És ne gyertek hogy ne legyen alklán,az mindig lesz...betiltani nem lehet...és egy vezér sem áll le harcolgatni egy mondjuk úgy kisebb klánnal a területén(főleg az elején) ha abból akadémiát tud csinálni és haladni tud előre,hogy megszerezzen minél nagyobb területet,mielőtt elkezdődnek a komoly harcok..minek húzza az időt,miközben a lehetséges ellenfelek haladnak...mindenkinek terület kell,ha akar valamit és az elején azt a többség harcok nélkül akarja megszerezni,hogy tudjon fejlődni...így tehát hülyeségnek tartom a 40-létszámot..még a Random-nak is,aki határozottan állította hogy csak max.40-lesznek van akadémiája,ha jól néztem és ez a normális...ha leállsz mindenkivel harcolni,így nem haladsz,nem fejlődik olyan ütembe a klán mint az akadémiás klánok,mert ok,hogy elvered az összes ellenfeledet..de azt be is kell foglalni...amihez nagyon sok nemes kell,így már seregre nem jut és nem mindegy hogy 40-n vagy 80-120-n foglalják az elvert klán,sima matek...vagyis padlóféket nyomtál a klánnak,miközben az ellenfelednek van már pl.3-akadémiája,a háromnegyed világ az övé..az eredmény borítékolva....tehát ez egy nagyon értelmes kitalálás és csak egy értelme van,hogy több tag nem jut be a győztes klánba,hiába harcolt keményen,mert más semmi értelme nincs.

És ne gyertek azzal hogy akkor miért lesz alklán...mert ugyanúgy lehet kérdezni,miért van szövetség..mert ez az egy esélye van hogy túlélje....vagy mert lehet hogy nekem 80-200 tagom van és ebben a klánba akarnak lenni,mint mindig és sorolhatnám az okokat....ugyanúgy én is kérdezhettem,miért nem lehet 100 a taglétszám,amit ha megtudok tölteni-ha gyözni tudok velük,mind legyenek a győztes klánba,ne csak a tudattal,több tagnak lenne jobb kedve menni egy uj világra,mert érezné a dicsőséget,győzelem tudjátok motivál....akik meg csak 40-n akarnak harcolni,azok is beférnek a 100-ba.. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18796

Vendég
Ezzel teljesen egyet értek.
Arról nem is beszélve,hogy azért 40 fő birtokoljon 80%-ot,szerintem elég hosszú világ elé néznek az indulók.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ne hidd,ekkor van az hogy az alklán adjon át falukat a főklánban levőknek hogy legyen meg a 80%-k...így még attól is megfosszuk hogy a foglalt 100-200 falujával fejezze be...azt is átkel adja,mert ha hűséges a klánhoz megteszi..ha nem,befoglalják..mert ugy-e a jobbak,nagyobbak a főklánban vannak...egyedül mit is tehet ellenük..igy átadja vagy törli magát és elfelejti a KH-t.
 

DeletedUser18465

Vendég
Ince ez így van, ahogy mondod, aki meg mást mer mondani az hülye !
 

DeletedUser18465

Vendég
Ezzel teljesen egyet értek.
Arról nem is beszélve,hogy azért 40 fő birtokoljon 80%-ot,szerintem elég hosszú világ elé néznek az indulók.

Számolgattunk tegnap, tudjuk mennyi kéne játékosonként. hiába 1,7es sebesség, akkor is hosszú lesz !
 

DeletedUser11248

Vendég
Aldaron a lényeg,hogy egyébről sem megy a duma mint hogy csináljuk hogy a kezdök maradjanak..hát ép azt tesszük,megszeretesük velük a KH-t...vagy átadod a falut vagy befoglalak,hülye vagy a föklánhoz,kicsi a hely,jo neked az akadémia is,ha nem tetszik,befoglalunk...de vigyasztaljon a tudat hogy velünk játszhattál és bár a neved mellé nem lesz kitéve hogy megnyerted X-világot de a gyöztesekkel voltál,ha megirod,lehet el is hiszik :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron a lényeg,hogy egyébről sem megy a duma mint hogy csináljuk hogy a kezdök maradjanak..hát ép azt tesszük,megszeretesük velük a KH-t...vagy átadod a falut vagy befoglalak,hülye vagy a föklánhoz,kicsi a hely,jo neked az akadémia is,ha nem tetszik,befoglalunk...de vigyasztaljon a tudat hogy velünk játszhattál és bár a neved mellé nem lesz kitéve hogy megnyerted X-világot de a gyöztesekkel voltál,ha megirod,lehet el is hiszik :D

Ez teljesen így van ahogy mondod, szerintem is nagy hülyeség volt ez a 40-es taglétszám. Így aztán lehet nevelni új játékosokat.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Amúgy igazad van incze. Minek szórakozni a 40-es létszámmal. Legyen akkor már 60-70, ha úgyis mindenkinek alklánmániája van....
 

DeletedUser12127

Vendég
Ince ez így van, ahogy mondod, aki meg mást mer mondani az hülye !

Márpedig szerintem nem a 40-es klánlétszám az alapvető gond. Ez csak egy kényszerű megfelelési kisérlet a supp részéről a 4 kontis világok adta kihívásra. Gondoljátok el egy 4 kontis világ meddig tartana 100-as klánlétszám mellett?

A supp a megállíthatatlanul szűkülő világok mellett hosszabb világot szeretne indítani. Milyen erre a célra alkalmasabb eszközt tudtok javasolni a 40-es, 50-es klánlimit helyett?

(Bocs Aldaron, tudom nem kellett volna beleszólnom. De úgy érzem együtt tudok majd élni a véleményeddel)
 

DeletedUser12127

Vendég
A temérdek alklán kiiktatását, ellehetetlenítését az az egyszerű szabály szolgálná jobban, hogy erősítést küldeni csak klánon belül lehetséges,. Másik kiegészítő szabály lehetne még emellett, hogy klánt váltani havonta egyszer lehetne csak (kivéve ha a klán megszűnik mert ez a moratórium erre az esetre nem vonatkozna)
 

DeletedUser18465

Vendég
Márpedig szerintem nem a 40-es klánlétszám az alapvető gond. Ez csak egy kényszerű megfelelési kisérlet a supp részéről a 4 kontis világok adta kihívásra. Gondoljátok el egy 4 kontis világ meddig tartana 100-as klánlétszám mellett?

A supp a megállíthatatlanul szűkülő világok mellett hosszabb világot szeretne indítani. Milyen erre a célra alkalmasabb eszközt tudtok javasolni a 40-es, 50-es klánlimit helyett?

(Bocs Aldaron, tudom nem kellett volna beleszólnom. De úgy érzem együtt tudok majd élni a véleményeddel)

De már vagy 10 világ óta kb 4 kontikon játszunk és van ahol 70 fős limit volt, most meg 40, mi értelme van akkor ?
Mellesleg annyira nem foglalkoztat, csak nem értem miért kell betenni 40 fős limitet. Hagyjuk is, győzzön a jobbik ! (nem politikai tartalom)
 

DeletedUser18750

Vendég
Az volna az igazi, ha 40 fő, 1 klán, nincs alklán. Hangsúlyosabbak lennének a diplomáciai lépések, egy szövetség nem 2 klánból alakulna, összeszokottabb csapatok, több diplomáciai lehetőség.

Aki pedig a kezdőket csak így tudja segíteni, az vagy nem kreatív, vagy nem ért hozzá. Ezer más módszer is van arra, hogy a kezdőket segítsétek, és nem feltétlen az az alapja, hogy egy klánba legyetek.
 

DeletedUser18312

Vendég
Én mindig azt mondtam a diplomáciához analfabéták sírnak az alklánok ellen.
Meg mondom miért! Azért mert szerintem kb semmi különbség a szövetség, vagy alklán között. Mindkettőt "kihasználja" a végső gyöztes. Ellenben az alklánt te irányítod, te tudod "befoglalni", ellenben a szövetségesnél ott a rizikó hogy ők vernek át téged. Sokan azért sírnak, mert a jobb klánoknál esélyük sincs bomlasztani a főklán és alklánt. Ellenben ha szövetségesek, úgy gázolhatnának át mindenkin ahogy akarnak.
Én szinte 1 szerveremen se kötögettem szövetségeket. Jobban szeretem az alklánt, mert azt én irányítom, és nem tudnak kihasználni és nem tudnak komolyan ellenünk fordulni....
 
Fent