Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
inaktív tőzsde, jól látom ?
nem csak elírás ? :O
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
én nem tom, de nem lesz szar világ :) nagyon kíváncsi leszek, hogy kik mennek erre a szerverre :)
1-1 es sebesség, súlyosbítva egy őrtoronnyal... Az egyetlen jó része, hogy nincs tőzsde, de azt a másik kettő elcseszi, szal inkább lenne tőzsde, és legalább pp-t kereshetnénk... Ez egy xar világ :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Kövi frissítés: napidíjat kell fizetni a játékért, 50 pp egy nap!! Kiveszik az ingyenes részt, mert olyan régóta itt van már fölöslegesen :) Berakjuk a seregvevőt, az online arma támadó/védekező asszisztenst...
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Kb szerintem annyira nem lesz itt prémium tőzsde, mint Classicon... Eredetileg ott is az volt, hogy nem lesz.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Am ezek a napi bónuszok ezek mik?

Mint a játék folytatásában a TW2 ben már működik, gondolom itt is így lesz. Minden nap ha belépsz kapsz egy ajándékot, x napig - ha jól olvastam itt 9 - egyre nagyobb dolgot adnak. De ha kihagysz egy napot, akkor kezdődik elölről, s újra az első napi ajándéktól indítasz. Mint ahogy a 10. napon is visszatérsz az origóhoz:D
 

DeletedUser18512

Vendég
Sziasztok!

Nem látom az előregisztráló gombot!
Csak akkor lehet regisztrálni, amikor kezdődik, vagy lehet előregisztrálni is?
Ha lehet előregisztrálni, akkor mikorra várható?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem látom az előregisztráló gombot!
Csak akkor lehet regisztrálni, amikor kezdődik, vagy lehet előregisztrálni is?
Ha lehet előregisztrálni, akkor mikorra várható?

Szia.
Le kell tölteni a való világ applikációt,és ott tudsz jelentkezni.Ha esetleg behívnak,akkor sínen vagy.
Ki kell töltened egy papírt,ami után küldik a linket ahol be tudsz lépni v39re.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Mikor tünnek már el a KH-ról a begyöpösödött károgó vénemberek, akik minden fejlesztésnél szörnyűlködnek, akik semmi újat nem képesek befogadni, felfedezni, csak hajtogatják, hogy régen volt jó?? :(
 

DeletedUser18312

Vendég
Esküszöm sokat gondolkodtam hogy miért jó nekik a nyersanyag ppé funkció. Már eskü azon filoztam, hogy nem generálhatják a prémiumpontot, hanem pl tőzsdéből szedik be és ha netalántán akad aki vesz, azt adják oda.
Ezzel a nyersanyagomat eladom ppért elveszítettek egy vásárló réteget, mert inkább új világon gyüjtenek pp-t hogy tudjanak játszani.
Ez viszont kihatással lesz a többi világra is, mert szerintem sokan várták már a V39et, hogy az aktuális világukra pp-t gyüjtsenek, de így nem tudnak, kénytelenek lesznek venni, vagy abbahagyni....
Beregelni beregelek, kiv leszek lesz-e valami funkció amivel pp.hez lehet jutni, ha bármit eladsz. Mertha nem és V40en sem, akkor lehet újra jóútra lendül a játék, és tényleg megint csak azok regelnek be egy világra, akik "csak" játszani akarnak.
 
Fent