Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron:
3 szövetséges->pár kreált történet a bontásra,majd asszimiláció,a a maradék befoglalása->aztán hadüzenet nekünk->aztán már csak 1 szövetséges,aztán az az 1 szövinek is lett egy kreállt történet->ott is valamennyi tagfelvétel->hozzánk is került pár,és azóta is megy a harc...T.171 - KL.56 :D és még igy is állati hosszú lesz....ha csak össze nem omlik valahol a rendszer :D

na meg most van még egy szövi ellenünk,de ők jó helyen vannak,nem kell tartaniuk a hátbatámadástól :D nem tudom melyik húzás kitől származik,vagy rednek mi a szerepe bennük,de úgy alapajában véve lehet igy is világot nyerni....csak nem mindegy hogy ki az ellenfél,úgy tűnik :p

ezek a hirek,amióta nincs itt annyi aktivitás! :D


Köszi Killer ;)
 

DeletedUser18627

Vendég
Olvasom itt a bejegyzéseket, SkandarGraun vagyok.
Miért játszunk, és adjuk a nevünket?
Miért: Harcolunk folyamatosan, rengeteg az ellenfél. Indulás után a fekete lovagok és szövetségesei létszámban túlerőbe voltak. Ha megnézed a let pontokat ott a rengeteg harc. Ha nincs hatékony összedolgozás, bajtársiasság, tényleg aktív és jó vezetés sokan feladták volna. Nagy kitartás és türelem is kellett, nagyszerű csaták voltak, és vannak most is folyamatba.
A világ lassúsága miatt a seregeket képezni 3-5 ellenféllel szembe kihívás.
A játékról: megvívtuk párharcaink, most kezdünk töltődni, és kezdődnek a klánharcok. Sok jó ellenfél, és sok feltöltött ellenfél klán. A csapat erőssége a jó hangulat, a bajtársiasság. Egyszerűen jó itt játszani, és olyan fiatal vezetés van, ki aktív, jó vezető és megtiszteltetés velük harcolni.



Hali mindenkinek.
Ömm...Valamit nem értek..
Ha 1x valaki leír valamit,s a véleményét valamiről nyilvánosan,akkor hogy lehet,hogy később mégis mást tesz,mint amit kéne a leírtak alapján?
Feri,mond el kérlek,mi történt?
Látom nem vagy már a Szuper (Volt =KL=) klánba..
Vezetőként kilépni...
Hova fajul a világ,pedig ezt visszaolvasva,igazán megható lett volna,ha valóban a végsőkig kitartsz..
Hisz én mindig úgy emlékszem vissza,hogy te azt állítottad mindig is hogy te csak harcolni akarsz becsülettel...
 

SkandarGraun

New Member
A reakció pontszáma
18
Ahol Te vezetőnek láttál jól láttad a KL klán volt, és RED nek segítettem. Keveset, betegségem miatt csak védelem szervezést, keverések, diplomáciázás nem érdekelt. RED jó játékos és barát, sokat helyettesített.
Nem a SZUPER klán, más vezetéssel. Szavam a KL hez kötött csak.
Sajna a KL be is nem régi módon tudtam játszani. Jópár világon már átadtam faluim, fiókom barátaimnak, elköszöntem.

Érdemes elgondolkodni, milyen játék a kh, miként érdemes játszani.
Fontos a győzelem, fontos a siker, de nem minden áron. Kiket ellenfeleinknek tekintünk a barátaink, a játszópajtások.
A klánok vezetőinek a fő feladata, illetve a supportnak is az volna, hogy a játékosok jó játékát biztosítsa.
Becsülettel, és háborúval, harccal.
Sikerült a magyar KH t olyan mély szintre lesüllyeszteni, és bemocskolni, ami miatt nem sport, nem kihívás itt szórakozni.
Hol csak egymás sértegetése, becsmérlése, és froclizása a menő.
Ahol a vezetők harc helyett csak diplomáciázgatnak.
Szerintem így nem lesz kivel jót játszani, a pénz miatt nem egyenlő feltételekkel lehet küzdeni.
Sajnálom ezt, miként azt is hogy elismerések és pozitív, kulturált hozzáállás miatt nagyon sok barát és jó játékosnak nem kihívás itt szórakozni.

Kívánom hogy javuljatok meg, és jókat harcoljatok, miként én is minden kötöttség nélkül fogom önállóan tenni ezt a v35 n.
Akár több ellenfél, vagy akár bármilyen kihívóval szemben. Annó jópáran vívtak párharcokat, becsülettel küzdve egymás ellen, javallom kinek nem tetszik vki hívja ki egy meccsre, és ott mutassák be tudásukat.
Nem elfeledve azt: ez egy játék, ne keverjük a való világgal, nem szabad megszállotként szórakozni.

Feribá
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18618

Vendég
Hali mindenkinek.
Ömm...Valamit nem értek..
Ha 1x valaki leír valamit,s a véleményét valamiről nyilvánosan,akkor hogy lehet,hogy később mégis mást tesz,mint amit kéne a leírtak alapján?
Feri,mond el kérlek,mi történt?
Látom nem vagy már a Szuper (Volt =KL=) klánba..
Vezetőként kilépni...
Hova fajul a világ,pedig ezt visszaolvasva,igazán megható lett volna,ha valóban a végsőkig kitartsz..
Hisz én mindig úgy emlékszem vissza,hogy te azt állítottad mindig is hogy te csak harcolni akarsz becsülettel...

Hmm, talán azért mert nem kőbe véssük, s nem isteni kinyilatkoztatás! Talán, mert emberek vagyunk, s ez nem jelenti azt, hogy ott, akkor nem az lett volna a helyes, s nem 100%-ig azt gondolja, gondoljuk, csak közben korosodunk, okosodunk és zajlik az ÉLET! Mindig szembesíteni akarunk valakit, a tetteivel, elcsípni, nyakon csípni, s hogy is volt ez, hogy volt amaz!? Ma ezt gondoljuk helyesnek, holnap pedig amazt! Változunk hál'istennek s semmi sem marad ugyanaz, mert akkor halálra unnánk magunkat.

Feri bá'val volt szerencsém együtt játszani, s voltam ellene is, nagyszerű barát, nagyszerű társ és piszkos jó ellenfél! Minden klánnak kellene egy III Ibrahim, s nem volna ennyi szétcsúszott figura a játékunkban, nem volna a KH-tól megundorodott játékos, nem az acsarkodás, sározás menne. Nem csak tanít, hanem nevel is a maga módján, mellette megismerkedhetnek olyan fogalmakkal, amivel máshol nem igazán találkozhatsz, illetve nem foglalkoznak! Tartást ad a csapatnak, s viselkedése követhető, s itt még egyszer megismétlem, hogy neveli a csapatot, ahol éppen játszik!

FERI BÁ jobbulást kívánok, s visszavárunk jó páran akik tisztelünk!
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ajánlom nektek legújabb vita játékunkat, melyet itt érhettek el. A viták királya 50 prémiummal fog gazdagodni! :)
 

DeletedUser16135

Vendég
itt senki nem akar statisztikázni?! :( sem beszélni,se semmi...:D
 

DeletedUser11697

Vendég
Nem celeb világ nem celeb klánok. Ez így szokott menni ne is várj mást :D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Továbbítás Áthelyezés Törlés
Téma Győzelem!
Elküldve márc 08, 2017 15:11:01
Temporary klán megnyerte a világot, mert a világ játékosai által irányított faluk 75%-át birtokolja.
A 10 napig tartó végjáték megkezdődött. A világot ez után zárjuk. A következő változások vannak most érvényben:

A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.
 
Fent