Csevegő

DeletedUser12127

Vendég
Hármat mondok elég lesz? Fycca, Nünüke, Vasutas

Rájuk emlékszem személyesen.

Ebből az Fycca nem érdekes, őt azért vettem át, mert te magad is kérted.

A következő Nünüke, neki csak egyszerűen elege volt a belső konfliktusokból.

Vasutas pedig Wilson döntésével nem értett egyet, tüntetőleg jött volna át.

Mindkettőjüknek, ahogy másoknak is azt válaszoltam, hogy megtisztelő az érdeklődése
valóban az volt, de a világnak és az Elméknek is egy erős és egységes PHX-re van szüksége
Ezért ha egy mód van rá maradjanak saját klánjukban és erősítsék tovább azt.

Azt hiszem mondani sem kell egyikőjük sem volt áruló, Nemhogy áruló, hanem a legjobb PHX harcosok voltak.
Nem a PHX ellen akartak játszani az Elmékben, hanem azért mert a PHX-ben akkoriban úgy érezték nem tudnak.

S mielőtt visítva nevezel ismét hazugnak előbb kérdezd meg őket, így volt-e.

Decastellor, akit én szúrtam hátba? :DDDDDDDDD

Kegyelmet kapott, pedig a szerverről való kiméletlen és megszégyenítő kipicsázást érdemelte volna.
Decastellor volt az, aki az MHC beépített embere, Grimanyó hálójába kerülve ő tette magáévá először annak nézeteit.
Grimanyóval nem szerettük egymást. Grimanyó mindent megtett azért, hogy a szövetséget gyengítse, ehhez decastellort találta meg jobbkezének. Decastellor volt az, aki a közös megegyezés ellenére mindenkit kijátszva a frontunk előtt) két MHC játékost vett be a klánjába,
s ezzel kiiktatta magát a szövetégből. Tudod akkoriban nem te hanem Wilson volt a PHX vezetője, és egy vezetői szavazáson 9:5 arányban decastellor szövetségből való kizárása mellett szavaztatok. Az Elmék és az E.E. döntésével egybehangzóan. Te már akkor decastellort választottad volna, de nekem még skype-n jópofiztál sokáig.

Decastellor mint a kis védenced pfff...
 

DeletedUser18025

Vendég
nagyinczéről eddig csupa jót hallottam az ismerősöktől, de nekem személy szerint kicsit vicces volt, mikor láttam V18 zárását. Összefog a világ 1 klán ellen, ez ám a nagy dicsőség. Úgy lett volna a korrekt, ha a végén lejátszátok, amit elkezdtetek, nem ilyen testvérklánokkal zárjátok a szerót. Ja, ott már nem 6 az 1 ellen menne a játék, úgy már nem érdekes, nem lehetne levédeni a frontot fáklyákkal(ezt nem csak rád értem nagyincze, hanem úgy általánosságban minden vezérnek, aki ott volt).
Vigyori, te kihivtad a GMF-et a következő szeróra.
1. Hány kontinensnyi klánnal terveztél indulni?
2. Jól látod, valószinüleg addigra esélytelen, hogy zárjunk.
3. Akkor van értelme ilyenről beszélni, ha megvannak a beállitásai a világnak, addig felesleges.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Persze ez igaz,magunkra hagyhattatok volna,valószínűnek látom hogy kikaptunk volna az MHC-töl,mint ahogy valószínűnek látom azt is hogy utána ti is kikaptok..ekkora erőfölényben voltak,ezt soha nem tagadtam.

Azt viszont megint hazugságnak tartom hogy miattad maradtunk egyben:D

Mikor kezdődtek a viták,már nem volt MHC..tehát miért is estünk volna szét,mint irod a végjáték volt..tehát hazudsz megint...

Amit kihagytam:

Az ELME tagokkal semmi bajom,korrektek voltak végig,egy rossz szot nem mondhatok rájuk...

Az MHC Júliusban esett szét, ezt követően az MHC utódklánjai úgy gondolták Titeket, mint elszigetelt de veszélyes gócot szednek ki összehangoltan a térképről. Október közepéig kaptátok az áldást, sorban küldtétek a kétségbeesett segélykéréseket ez idő alatt.
Igaz nem Te, lehet ez időben ott sem voltál? Talán azért nem emlékszel. :)
Hírlik, hogy éppen fontosabb dolgod volt és ráhagytad Wilsonra a klán irányítását.
Panaszkodtál is rá, hogy ilyen meg olyan, kérdeztem miért nem térsz vissza? Azt mondtad nem érdekel annyira már. Persze lehet hogy csak megvezettél akkor is. :) Később tértél vissza "erősen" (emlékszel a szóra?) ismét a PHX élére, mikor Wilson dobbantott az ARM-mal a PHX-ből. És már az utódklánok is leszálltak rólatok, mivel decastellor barátod másik védőszentje Grimanyó Montipapa fiókjával együtt átvette az MHC utódklánok irányítását
is. Erre sem emlékszel nagy vezér?
 

DeletedUser11248

Vendég
Karantén bocs hogy itt vitassuk a hülyeséget,ezzel a hozászolásal befejezem(remélem bár szórakoztok:)).

archi..nünüke akkor került azon a világon a klánba,de rákérdeztem,majd megirom mit válaszolt.

Vasutas az alapítója volt a V2-n a PHX-nek,nem hiszem hogy otthagyta volna...de te is azt íród tüntetöleg ment volna át...(ezt sem hiszem de mindegy)...ezzel ha így lett volna is,nem tudom miért omlott volna a PHX..akkor nem voltam annyira aktiv,V23-n játszódtam,átadtam tiszteletből a vezérséget a V2-s vezéreimnek,zakocst-nak és Wilson-nak,akik akkor jöttek a világra..de mindegy,szerintem elégé lefáraztottuk egymást,ma meg kedvem sincs ehhez...majd máskor folytassuk.

Kicsit nézd újra a naptáradat,még kemény MHC-val harcoltunk és valami két hetet hiányoztam...az utodklánok joval utána jöttek...erre azért emlékszem mert abban az idöben kezdtem beszélgetni monsterral,aki ezt igazolni is tudja,Wilsom meg akkor dobantott amikor felvettem monstert,amikor már szétestek az utódklánok is...de már ez is mindegy...kisvezér:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Karantén bocs hogy itt vitassuk a hülyeséget,ezzel a hozászolásal befejezem(remélem bár szórakoztok:)).

archi..nünüke akkor került azon a világon a klánba,de rákérdeztem,majd megirom mit válaszolt.

Vasutas az alapítója volt a V2-n a PHX-nek,nem hiszem hogy otthagyta volna...de te is azt íród tüntetöleg ment volna át...(ezt sem hiszem de mindegy)...ezzel ha így lett volna is,nem tudom miért omlott volna a PHX..akkor nem voltam annyira aktiv,V23-n játszódtam,átadtam tiszteletből a vezérséget a V2-s vezéreimnek,zakocst-nak és Wilson-nak,akik akkor jöttek a világra..de mindegy,szerintem elégé lefáraztottuk egymást,ma meg kedvem sincs ehhez...majd máskor folytassuk.

Kicsit nézd újra a naptáradat,még kemény MHC-val harcoltunk és valami két hetet hiányoztam...az utodklánok joval utána jöttek...erre azért emlékszem mert abban az idöben kezdtem beszélgetni monsterral,aki ezt igazolni is tudja,Wilsom meg akkor dobantott amikor felvettem monstert,amikor már szétestek az utódklánok is...de már ez is mindegy...kisvezér:D

Te tényleg nem voltál ott , azért beszélsz ennyi hülyeséget. Lehet hogy te csak az Mhc-val harcoltál, de a többiek 3 kurva kemény hónapot lehúztak az utódklánok ellen is.
A twstats-ot gondolom ismered. Ha akarnál utánanéznél, de nem akarsz. Megértem.
 

DeletedUser18025

Vendég
Nem zavar, hogy itt beszélitek meg, csak az a része, hogy ugyanezt már egyszer letárgyaltátok 28-on azt hiszem (külsőn), mert elég sok részlet rémlik, amit most irtok, viszont nem játszottam 18-on :D
Ha valami újabb részlet kiderül egy már zárt szervezzől, arról szivesen olvasok :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Hogy miért tüntem el:


V2-n alvezér voltam,egy nagyon jó vezér Zakocst mellett,szerintem a legjobb vezér mellett,majd onnan átmentem Jack Sparrow-hivására a 18-ra,nem mint vezér,hanem mint játékos..de tekintve hogy mint játékos jól csináltam a klán dolgait,én lettem a vezér...nyakamon egy min.10*er nagyobb MHC-val..bár alvezér voltam,az igazi klánvezetésről fogalmam sem volt és ott volt az egész klánunk az MHC közt...és nem PHX-k,azokbol max. 5-volt.


Nem tudom hogy csináltam de összeszedtem a klánt,valószínű szerencsém volt...mikor kezdet klánformánk lenni,kezdtem írogatni V2-n hogy jöjjenek át oda...sajnos abból még volt,így nem jöttek,mi tettük amit tudtunk,szövi Cotr-vel...akikkel össze voltunk folyva és akik aztán egy éjjel átmentek az MHC-ba,reggel piros volt minden...szerencsémre Monti rájuk bízta hogy kiszedjenek minket,ami nem sikerült nekik..így beszedve a Cotr falukat már elég jól álltunk,nem az MHC-hoz képest de volt egy tömbünk...persze piros volt minden körülöttünk:)


ÉK-n Gagaék,többi meg MHC..közbe vége lett a V2-nek és kezdtek jönni át a PHX-k,köztük a vezéreim is,akiket vezérnek raktam és átadtam a vezérséget..szerintem természetes volt és igen,örültem is neki hogy átadhatom a terhet:D


Zakocst nem sokat maradt,Wilson meg V2-n ARM-s volt de hagytam hogy maradjon vezér,cseppet sem hiányzott hogy vezér legyek...de a V2-s PHX-k nem fogadták el és amikor Istvántiger szolt hogy abbahagyja,mert Wilson csak a volt ARM-al foglalkozik,akkor visszavettem a vezérséget...ez volt valami max. egy hónap alatt...ennyi a történet...hogy elegem volt a vezérségből,szerintem minden kezdő vezérnek elege lett volna...utána nekiálltam és csináltam,valószínű sok hibával,amiken most mosolygok,de ez van..


Ténylegesen hiányoztam az egész háborúból két hetet,ennyi idő alatt voltam helyettesítés alatt,magánélet úgyhogy ezt a két hetet leszámítva folyamatosan itt voltam és sajnos emlékszem is mindenre:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Nem zavar, hogy itt beszélitek meg, csak az a része, hogy ugyanezt már egyszer letárgyaltátok 28-on azt hiszem (külsőn), mert elég sok részlet rémlik, amit most irtok, viszont nem játszottam 18-on :D
Ha valami újabb részlet kiderül egy már zárt szervezzől, arról szivesen olvasok :)

Valahol tényleg mondták már ezt, mert nekem is full ismerős már amiről beszélnek, pedig nem voltam V18-n :)
 

DeletedUser11248

Vendég
ennek soha nem lesz vége,csak ha egyikünk,remélem én abbahagyom ezt a vitát..és ráhagyom hogy mondjon amit akar...

Tudom mint kezdö vezér sokat tévedtem,volt az a bizonyos levél,amit a mai napig sem tudom ki írta a bátyám vagy Archi és amin kiakadtam(már a tartalmára sem emlékszem) és akkor magamból kivetkezve írtam neki egy olyan hozászolást a fórumon,amit a mai napig szégyellek,igaz amint lenyugodtam töröltem és elnézést kértem...gondolom ö ezt nem tudja nekem megbocsájtani,mert nem hiszem másban megsértettem..persze voltak még vitáink,de azokat nem tartottam olyan szintűnek hogy harag legyen belőle...viszont ha jol sejtem abból a levélből lett úgymond ekkora harag,amit írhatót a bátyám is..viszont akkor kaptam egy olyan levelet is amiben Archi azt írta hogy lehet ö írta...a lényeg még most sem tudom ki írta de haragot szült.

Ez a fórumhozzászólás után kértem meg vasutas-t hogy legyen vezér mellettem,mert láttam hogy mennyire kiakadtam vagyis nem kontrolláltam az idegeimet...és így a hátérben maradtam,onnantól vasutas foglalkozott az ELME szövetséggel..ezért emlékszik úgy Archi hogy az utódklánok ellen nem voltam ott,pedig ott voltam csak vasutas-ra hagytam..szerintem akkor ez volt a legjobb megoldás erre.

Viszont az a bizonyos levél sokat segített hogy jobb vezér legyek,jobban átgondoljam a dolgokat és ne ugorjak egyből az első szóra..

Ezennel befejezem ezt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ha azt akarna a GMF, akar a 65-70% is meglenne mar.

Úgy hogy fűt-fát átveszünk? Mi nem a Spárta vagyunk :)


Vigyo,a 37 nemsoká indul, a mi győzelmünk pedig még minimum 4-5 hónapra van.
És amúgy sem tervezek új szervert,főleg nem úgy,hogy nyerni megyek.
Nekem ez nyűg. Itt is csak azért lettem vezér mert a kedves névadó főnök és alvezérei semmit nem csináltak és nem akartam,hogy egy ilyen "nagy" klán mint az mhc ellenfél nélkül nyerjen.
Most meg már illik végigvinni.
Az elejét szeretem a játéknak,és mivel ez egy JÁTÉK,addig játszom amig élvezem.


De ha kiveszik a fáklyát,amit remélek
https://help.klanhaboru.hu/wiki/Lovag_képességek

Akkor gyorsabban fognak majd pörögni a szerók,és az ilyen "taktikus" vezérek hiába vesznek be 300 embert a fáklyák miatt,nem fognak sokra menni velük.
Mert mi ha megyünk is,1 klánnal megyünk,mert én senkit nem fogok bevenni csak azért,hogy kihasználjam.
Mondhatjátok,hogy akkor nem vagyok jó vezér,nem is tartom magam annak.
Én elvek szerint játszok,ezt a játékot emberek játsszák,szóval ha beveszek valakit akkor nem csak azt nézem,hogy a klánnak mi hasznára válik majd ha már nincs rá szükség akkor csak eldobom.
Ha beveszek valakit,akkor az egyenjogú tagja lesz a klánnak és számithat ránk amig úgy nem dönt,hogy máshová akar menni vagy pedig abbahagyja.

Szóval lehet nem vehetjük fel a versenyt a "nagy vezérek" klánjai ellen,viszont azt garantálom,hogy aki nálam játszik az egész khs pályafutása alatt visszafogja sirni a klánunkat,ahol minden csak az élvezetről szól és nem pedig a győzelemről.
Mellesleg így is lehet győzni,ezt lassan másodszor bizonyitom be.
 

DeletedUser12127

Vendég
nagyinczéről eddig csupa jót hallottam az ismerősöktől, de nekem személy szerint kicsit vicces volt, mikor láttam V18 zárását. Összefog a világ 1 klán ellen, ez ám a nagy dicsőség. Úgy lett volna a korrekt, ha a végén lejátszátok, amit elkezdtetek, nem ilyen testvérklánokkal zárjátok a szerót. Ja, ott már nem 6 az 1 ellen menne a játék, úgy már nem érdekes, nem lehetne levédeni a frontot fáklyákkal(ezt nem csak rád értem nagyincze, hanem úgy általánosságban minden vezérnek, aki ott volt).
Vigyori, te kihivtad a GMF-et a következő szeróra.
1. Hány kontinensnyi klánnal terveztél indulni?
2. Jól látod, valószinüleg addigra esélytelen, hogy zárjunk.
3. Akkor van értelme ilyenről beszélni, ha megvannak a beállitásai a világnak, addig felesleges.

Szia Karantén!

Először is bocs, hogy a V18 idekerült. Nem volt célom a V18-at "reklámozni" de sajnos ahol Incze megfordul és én is egyidőben, ott ezt nehéz kikerülni. Bár mint kiderült kb 3 hónap eseményei úgy ahogy voltak kiperegtek nála. A többire viszont az előzmények nélkül, de legalább hellyel közzel emlékszik.

Neked annyit mondanék, hogy a 18-on amikor a szövetség létrejött, az MHC 2 klánja a világ magasan TOP1 és TOP2 klánja együtt már szinte a győzelmet ünnepelte. Itt a külsőn legalábbis. Szövetségesükkel az Öreg klánnal együtt a világ pontosan fele az övék volt, a másik fele pedig szétszórva működött még, mind a saját rövidtávú céljait hajszolva, és a bronzérem elérhetőségének lehetőségében bízva.

A szövetség végül, akik felvállalták a háborút öt klánból jött létre, ennek egyik tagja a Grimanyó vezette Babilon volt. Róla derült ki később, hogy Montipapa beépített embere, egy másik klán pedig, a decastellor vezette KH idővel teljesen grimanyó és az MHC utódklánok vezetőinek hatása alá került. Az a 6:1 arány sem állja meg a helyét 5:3-at mondhatnánk ehelyett.
De faluszámban már teljesen egyenlőek voltak az esélyek.

Az MHC-t azon a világon csak összefogással lehetett legyőzni. Méghozzá olyan összefogással aminek a végén nincs ott az egymás ellen fordulás. Ha ott lett volna azt az ellenfél kőkeményen kihasználta volna. Az MHC nemcsak a harctéren jelentett nagy kihívást, de háttérpolitikában is ott voltak a topon. Folyamatosan keresték a repedéseket réseket, ahová be tudták ütni
az éket és azt ütve tágítani azokat. Azt a világot nemcsak a volt szövetéges elárulásával lehetett volna avégén harccal eldönteni a győztesek között, de a benne résztvevőknek saját magukat is szembe kellett volna köpniük egy ilyen forgatókönyv megvalósulása esetén. És mivel gerinces vezetők álltak a szövetséges klánok élén (Grimanyó eltávolítása után), ez nem valósulhatott meg.

Én nem mondom hogy befejeztem a témát.. De ha nincs reakció Incze részéről, akkor a részemről nem lesz folytatása.

Üdv: Arkh.
 

DeletedUser11248

Vendég
Archi valószínű hogy kiestek,hidd el rég túlléptem a 18-t..ha már arra a levélre sem emlékszem,amin akkora vita volt..és hidd el kisebb gondom is nagyobb annál hogy elkezdjek azon gondolkodni,mi-mikor történt,nekem az már a múlt és olyan múlt,amit el is akarok feledni,nem három hónapot,hanem az egészet..:)


És végre egyetértünk..így igaz ahogy írtad...más lehetőség nem volt..igaz faluszám majdnem egyforma volt de azok szétosztva sok úgymond kicsi klán közt,akiket simán megevett volna az akkori MHC.


És én is lezártam,ha azt íród hogy ott sem voltam a 18-n,az sem érdekel..szerintem elég sokat osztottuk ezt a témát,már az egész KH-tisztában van vele..és képzeld feléd sem érzek haragot vagy bármilyen ellenszenvet...mikor megtudtam hogy a klántali alatt találkoztak veled,akkor nagyon bántam hogy nem mentem el a klántalira,szerettelek volna megismerni a valóságban..,mint hallottam egy kellemes úriember vagy és nem V18-ról szerettem volna ott beszélni veled,csak megismerni.
 

DeletedUser12127

Vendég
Archi valószínű hogy kiestek,hidd el rég túlléptem a 18-t..ha már arra a levélre sem emlékszem,amin akkora vita volt..és hidd el kisebb gondom is nagyobb annál hogy elkezdjek azon gondolkodni,mi-mikor történt,nekem az már a múlt és olyan múlt,amit el is akarok feledni,nem három hónapot,hanem az egészet..:)


És végre egyetértünk..így igaz ahogy írtad...más lehetőség nem volt..igaz faluszám majdnem egyforma volt de azok szétosztva sok úgymond kicsi klán közt,akiket simán megevett volna az akkori MHC.


És én is lezártam,ha azt íród hogy ott sem voltam a 18-n,az sem érdekel..szerintem elég sokat osztottuk ezt a témát,már az egész KH-tisztában van vele..és képzeld feléd sem érzek haragot vagy bármilyen ellenszenvet...mikor megtudtam hogy a klántali alatt találkoztak veled,akkor nagyon bántam hogy nem mentem el a klántalira,szerettelek volna megismerni a valóságban..,mint hallottam egy kellemes úriember vagy és nem V18-ról szerettem volna ott beszélni veled,csak megismerni.

Egy kellemesen hazug úriemberrel, aki a galerijával együtt kerékpáron érkezett...
Ha haragszol ha nem, én nem bánom, hogy nem voltál ott.
Ki tudja lehet farmoló Elmék hordának néztél volna, és lekatáztattál volna a többiekkel.
De az is lehet, hogy nemest akartál volna fogni inkább, de ráb.sztál volna, mert nem volt velünk nemes. :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Ez KH,az magánélet,és a magánéletet soha nem vegyítem a KH-val,ott nem szoktam Katával járni(csak ha nönemü és tetszik is:)) és nemes sem kell..max.kávé és cigi lett volna a kezembe:D
 

DeletedUser18594

Vendég
csikba fogok praktikazni meglatogatlak egyik nap, legyel a teraszodon :p
 

DeletedUser17666

Vendég
Antoán pont miattad nem jön össze hogy harcoljunk Vigyo-val,mert mindkettőnk klánjában benne vagy és egyikünk sem mondana le rólad,egyikünk sem olyan hülye hogy egy ilyen játékosról mint te lemondjon:)

Vigyó ha ott lettem volna a Bajnokok Ligája szerveren,eddig átcsaltam volna Antoánt és akkor nem az EW-lenne az első helyen:p

Bocsi hogy én is bele merek szólni :) De ha valameik Antit szeretné annak tudnia kell hogy anti velem Fut egysíkon :) szóval ha nincs Warlord nincs Antoán :) így Ince azt mondom esélyed sem lett volna átt csalni Antoánt :)
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi hogy én is bele merek szólni :) De ha valameik Antit szeretné annak tudnia kell hogy anti velem Fut egysíkon :) szóval ha nincs Warlord nincs Antoán :) így Ince azt mondom esélyed sem lett volna átt csalni Antoánt :)


Hogy itt márt mindenki Antit futtasa ez felháborító...:D
 
Fent