Csevegő

DeletedUser18265

Vendég
Na, mivel a modi kinyírta az mhc fórumot itt lehetne folytatni tovább a beszélgetést.
Nem igazán értem, hogy miért fáj nekik, ha véletlenül beindul egy fórumon az élet. Mindenki csak a véleményét írta le, nem voltak trágár kifejezések sem. Inkább örülhetnénk neki, ha véletlenül 5 embernél több is felnéz ide a külső forumra egy téma végett...
 

DeletedUser17666

Vendég
Nekem az a véleményem ha már el fogadható dolog az,hogy egyes játékosok kémkednek ,kavarnak más embert gyaláznak a háta mögött akkor jogunk van itt ezeket ki beszélni vagy akár bizonyítani az ellenkezőjét ha azt nem sértő hangnemben tesszük.
Ez egy KH játék és ez egy KH fórum.

ebben igazad van ,de ezek a tipúsú hsz-ek már személyre szólóak.. a hasonlókért lett zárva a másik fórum

egy hazárdőr senki vagy, akit 2 nap mulva elfelejt szerver,
az emléked annyi lesz lesz, hogy itt pár oldalt megtöltöttél a nyálfröcsköléseddel,
ha visszalapozol, láthatnád hogy ki kezdte...

Aldaron? az a kutyaütő f*sz? ki is az?

öregbitetted MHC hirnevét...

a gáz te vagy, 0 tudással agressziv kismalacként, és semmi tekintettel a klánnod "hirnevére"


pl évi eggyik hsz-e
 

DeletedUser18324

Vendég
Akkor elvileg téged is,mert klánháborús levelet idéztél a külsőn,ami tudtommal tilos..:))
 

DeletedUser18465

Vendég
Biztos Jó csapat a DREAM mindennek oka van ami ott történik... akik kilépnek még azoknak is persze a "bomlasztó" személyeket akik pl megmondják az igazat ki kell rugni mert nehogy már okoskodjon igaz Witcher :)
Persze örülök h nem nekem kell átélnem :) Így is sajnálom a tagok nagyrészét :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Nem tudom ki hogy van vele,de szerintem nem olyan nagy ördögőség ez a KH játék
Lazán lehet mindenki jó játékos.Nem olyan bonyolult mint egy agy műtét.
Egyenes játékos viszont nem mindenki lehet.

Most így hirtelen nem jut eszembe olyan játék melyben 1szinten az egyik fél ne rakná átt a másikat a palánkon :)

Szóval ha a Khról beszélunk nincs 1 árva lélek sem aki egyenesen játszána.mivel minden egyes lépéseddel kitolsz valakivel,valamien formában :D

Szóval a kijelentésed-->Egyenes játékos viszont nem mindenki lehet. -abszurd

Mivel nem létezo fogalom a Khban :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért jót mosolygok :)

Én legalább felvállalom amit teszek. Amit nem azt persze nem. Ezért mondom hogy semmilyen kémet nem ültettem be, semmilyen barátommal nem dobattalak ki, csak szimplán duruzsoltam ezt azt, egy addig számomra ismeretlen játékosnak, azóta se beszéltem vele 1 szót sem...Ha jól emlékszem nem is állt át hanem phazzernek odaadta a fiokját. Ha tényleg a kémünk lett volna, akk átállt volna, nem gondolod?

De menjünk tovább.
Az egyenes játék, ha valaki Sparta vezérkarába is benne van, mert viszi brookyt, majd nálad szétkatázzák, befoglalják ezt nem birod elviselni ezért kilépsz. Alapból mondtuk brooky nem lesz többé, dobd le, de te ragaszkodtál hozzá, ez lett a végzeted egyébként.
Majd kilépés után pár napig azt mondtad csak friss levegő kell, abbahagyod, majd teljes pálfordulat belépsz az ellenfél klánjába.
3 napon belül a volt klántársad leis rohanod és foglalsz tőle 5 falvából 3at.
Majd a hátunk mögött szervezkedsz Radrornal, alexanderen kivül még 3 embert akartatok átcsábítani, te is beszéltél mindel, és mondtad mennyivel jobb ott ahol most vagy. Majd hogy megelőzzem a bajt 6 nap múlva neked ugrottam elhoztam 2 falud. Te ekkor kikeltél magadból hogy mégse kaptál annyi védőt mint amit igértek neked, nem birtad feldolgozni hogybuktál két falut, emiatt eltávolítottak a klánból. Majd elkezdtél a Col ellen is aknamunkázni, kicsalni pár tagot hogy szétessenek, szét is estek 2 héten belül.

Azért ezt így elolvasva kérdezem én bárkitől, virág a becsületes egyenes játék hive? :D
Nincs baj ezzel virág, csak ne mondj A-t ha B-t cselekszel, vállald fel teis, ahogy én teszem, ne csak mutogass. Úgyanúgy játszol mint én, csak én nagyobb köntösbe....
 

DeletedUser4544

Vendég
Igen, mert Xeni dicsekedett hogy kidobott, elegük lett belőled. Majd mikor kérdeztem miért átküldte a levelet.

Nem volt kitiltva Xeni, pont hogy Phazzer átvette és játszott ott tovább....
Neked minden vezetés 0, ha nem azt csinálják amit te mondasz?
Azért mert nem védték be azt a brookyt aki már rég lelépett? Múltba élsz...
 

DeletedUser18290

Vendég
Emberek, le vagyok maradva...Az álmodozók közül egyesek felébredtek?Hova lett az 1/4-ed részük...inaktív volt?! :D
 

DeletedUser18324

Vendég
Üdv Tumblard..:)
Ha érdekel köztetek van Galva04,kit a vezetőd azzal a szöveggel toborozott be,hogy Schimoda mellé keres játékosokat..:)
Kb a fél csapatom megkapta,1 elment..:)
Kérdezd őt,szerintem ő tudna neked mesélni.
Aki nem érzi jól magát,az szabadon elmehet,senkit nem kényszerítünk maradásra..:)
Legalább lassan elférünk 2 klánba..;)
Szóval ha kötözködni akarsz,jó helyre jöttél,de ha infó kell,te is tudod,kit keress..
Ne itt játszd meg a totál kezdőt..:)
A DREAM nem esett szét.
Sőt Vadi valahogy eltűnt az MHC-ből..
Nocsak nocsak MHC mégsem védi úgy a társakat,mint előadja? :)
Dream most kapott armát,s 3 tásam összesen 1 fal szintet vesztett..
Ez csapatjáték,MHC toboroz,GMF keveri a kakit,s kapálózik..
Soroljam még?
 

DeletedUser18459

Vendég
Vadi72 vel mi lett? :D az MHC se jo neki? :))) azt hittem tovabb birja, de tevedtem.
 

DeletedUser15875

Vendég
Vadinak sok pénze van...Hát de kinyulok.... :) kiszedik mindig:)
Öli beleAlóvét....
 

DeletedUser15875

Vendég
Na de komolyan..khm khmmm
Gúnyos alias "otthagylak a bajban" nyikhajt el fogom kapni.Ígérget,ámít aztán Hátba támad.----szánalom.......
 
Fent