Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.218
Messala, ha emlékszel, még V32-n voltál nálunk, ott csomót leveleztünk. De nem keverem a világokat és a kakit sem :)

Incze, azért az túlzás, hogy sztár lennék, csak éppen most jó szériám van, és picit értek is a játék csínjához-bínjához, de remélem még nem szállt a fejembe a sok dicsőség :) :p

Nyugodj meg, mi szeretünk így is :D Te celeb :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Messala, ha emlékszel, még V32-n voltál nálunk, ott csomót leveleztünk. De nem keverem a világokat és a kakit sem :)

Incze, azért az túlzás, hogy sztár lennék, csak éppen most jó szériám van, és picit értek is a játék csínjához-bínjához, de remélem még nem szállt a fejembe a sok dicsőség :) :p


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Incze, azért az túlzás, hogy sztár lennék

Igy gondoltuk mi is csak szerettuk volna feldobni a napodat...hupsz..baszki,most elszoltam magam :eek:
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Carlos te még élsz? Azt hittem anyósod már rég kivitt sétálni az erdőbe. :D

Antoán tényleg nagy sztár, én is kértem már tőle autogramot vodkásüvegre. :D
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
De jó felőled is hallani, Red! :D

Ilyen a celebek élete, az az autogram egyszer majd milliárdokat fog érni :D

UI: mikor iszunk? :)

Folyton küldözgetik az e-mail címemre, hogy új világ indul bla, bla, most épp a V37, úgyhogy kicsit felnéztem a fórumra. De mivel Carlos még mindig játszik, ezért 1-2 évig biztos nem regelek egy világra se. :D :D

Én csak vizet iszok. ;)
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Na most velem mi bajod van?:)meg is ertem hogy eltuntel remenykedtunk is benne hogy tisztul egy kicsit a KH szinpada:)))kulomben meg tudom hogy hianyoztam neked mert minden reggel viszket a fulem,igaz mashol is viszket de ahoz nem hiszem hogy kozod volna:)
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Na most velem mi bajod van?:)meg is ertem hogy eltuntel remenykedtunk is benne hogy tisztul egy kicsit a KH szinpada:)))kulomben meg tudom hogy hianyoztam neked mert minden reggel viszket a fulem,igaz mashol is viszket de ahoz nem hiszem hogy kozod volna:)

Nekem semmi, tudod, hogy mindig is szerettelek Carlos. :D Mi ez a királyi többes? Te és az asszony vagy kik? :D
Írtam, hogy semmi szesz, csak vizet iszok, há' ennél tisztább hogy legyek? :D

A nemi betegségeidhez meg tényleg semmi közöm, de ha megmosod néha az is sokat segíthet és nem fog annyira viszketni. :D
 
Fent