Csevegő

DeletedUser18914

Vendég
Köszönjük a gratulációt Arihana!

Valóban izgalmas világ volt, csupa kalanddal, eseménnyel és szüntelen energia befektetéssel. Gratulálok én is az ellenfeleinknek, nélkülük nem húzodhatott volna ilyen sokáig a "világ", méltó ellenfelek voltak.
Sok új ismerősre tettem szert, mind a klántársaim, mind az ellenfeleink között. Habár voltak nézeteltérések a két klán között, nem hinném, hogy bárki is rossz "szájízzel" fejezné / fejezte be volna a világot, a végén már voltak közös haxballozások is :D .
Nekem ez volt a második világom (ahol komolyan játszottam), hála Skillermannak :rolleyes: és az első aranyérmem, viszont egyben az utolsó is. A munka / tanulás mellett, hihetetlen fárasztó volt, főleg ha még alvezér is az ember, sok felelősségel és + munkával jár, szerencsére a világ vége felé (őssz, tél) ezektől a terhektől már sikerült megszabadulnom, mindent Headre hagyva:D. Már csak egy klánvideót kell elkészítsek, amit elhamarkodottan elvállaltam még régebben o_O Engem valószínűleg, már nem láttok más világokon, még akkor se ha az egész szerver könyörög :D :eek: Hiszen eljőtt végre az alvás ideje is:D:D
Köszönöm a veletek töltött időt, és schimodának is, hogy a klánháború egyik legjobb játékosa a mentorom lehetett, és engem is naggyá tett.:)

Aki keres facebookon megtalál (76 napig még tart a v33, ott is elérhető vagyok természetesen :D)

Jó játékot és sok sikert kivánok mindenkinek a továbbiakban.

Üdv,
Fernie
=SBT= Alvezére
nem akarok kotekedni de eletemben nem hallottam rolad :)))) szal nem tudom ki f...konyorogne neked , h indulj egy szerveren :)))ja a klanodrol sem hallottam, az meg eleg gaz :)))
 

DeletedUser18914

Vendég
a video meg vicces :))) 1-es sebessegu vilagon alapbol nem indul a komolyabb jatekosok nagyresze, mert dogunalom...szoval, az az elemezgetes, hogy mekkora harci vilag volt ez parasztvakitas, birkak kozt konnyu ugymond "nagyot" alkotni :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
a video meg vicces :))) 1-es sebessegu vilagon alapbol nem indul a komolyabb jatekosok nagyresze, mert dogunalom...szoval, az az elemezgetes, hogy mekkora harci vilag volt ez parasztvakitas, birkak kozt konnyu ugymond "nagyot" alkotni :)

Ne birkázd le az itteni résztvevőket. V38-on Erathor a birka :D de akik itt harcoltak, azok nem. Jöttél volna V31-re, egyes sebességű, kétszer álltak össze ellenünk az ellenfelek, kétszer fordítottunk hátrányból :) Ne általánosíts az 1-es sebességgel.
 

DeletedUser18914

Vendég
Erathor bohoc nem birka :)))
de tenyleg ki ez a Fernie? :D
idokozben rajottem, h ez az SBT a pp betyar klanja, ha annyira jok a tagjai mint a pp betyar akkor tenyleg nem nagy durranas.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Yugi hagyd mar oket. Hadd oruljenek, ha szerinted nem eros jatekosok es ugy nyertek, az akkor pedig a "nagy" klanok hibaja, hogy elengedtek egy szervergyozelmet eluszni masnak.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Még jó hogy kávéval a kezemben és ágyban olvasom Jugi a bejegyzéseidet, mert így tudok rajta mosolyogni:p
Nálam alapelv, hogy olyan dologba amiről személyesen nincs tapasztalatom, nem kotyogok bele, pláne nem valami olyan felsőbbrendű arroganciával ahogy Te teszed. Tudod mit, hála isten, hogy V33 -on nem voltak az általad említett NAGY KLÁNOK, mert így normális szerver volt - na jó..most kicsit lehet túlzok, hibbantak itt is voltak:p - és nem a fórumos szájkaraté tette nevezetessé, hanem az, hogy mi ott voltunk.:):):) Nem ismered Fernie-t?...na és:) mi a 33 sok igen. S azon túl hogy remek játékos, remek ellenfél és képzeld még COD ni is tud:p:p A szájhős klánok ideje lassan lejár...mind befürdik, tudod itt az ideje a váltásnak. Tudom nehéz elfogadni, de a változás mindig fáj valakinek.
 

DeletedUser18914

Vendég
Szajhos klanok? :D
mire celzol draga???
nem az en v38-as fiokomat huzta be a Random erofeszites nelkul es hoztam kellemetlen helyzetbe a klanomat ....ha egy picit kemenyebb lennel meg most is allhatna H2C. fiok, vaditol es antitol lehet kerni vedekezo orakat, mert ahogy latom a v33-on nem volt eselyed megtanulni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Szajhos klanok? :D
mire celzol draga???
nem az en v38-as fiokomat huzta be a Random erofeszites nelkul es hoztam kellemetlen helyzetbe a klanomat ....ha egy picit kemenyebb lennel meg most is allhatna H2C. fiok, vaditol es antitol lehet kerni vedekezo orakat, mert ahogy latom a v33-on nem volt eselyed megtanulni...

Arit jó lenne ha békén hagynád... Olyanba szólsz bele, ahol nem tudod a körülményeket, mind 33-on, mind a H2C. fiókban. Akinek meg a klánjának a vezérei elsőként hagyják el a süllyedő hajót, annak inkább kuss a neve és behúzza fülét farkát olyan témában, hogy ki hol milyen gyenge. Ha nem lennétek olyan puhapöcsök, nem szakadt volna ki a fele klánotok, előnyből nem kerültetek volna hátrányba, és már majdnem nyertetek volna :) viszont Te v28-n szarba hagytad a társaid, és leléptél a háború elején, nem csodálom hogy Arch-al jól kijöttetek :) Előbb saját portán nézz körül, mielőtt másokba belekötsz.
 

DeletedUser18914

Vendég
DJ olyan dolgokat ferditesz meg amivel tisztaban vagy, nem szep dolog ez am :)
Nyert helyzetben sose voltunk 38-on, max egal kozeleben.
H2C. fiok pillanatok alatt bedolt ez a teny...,hogy mi volt a hatterben az engem nem erdekel, a klanom erdekeit tartom mindig szemelott, a vezereimet meg megertem, ez van, igy jartunk de az 100%, hogy ha v33 legjobbjai is osszelnanak akk sem birnanak a DSA ellen 2 honapnal tobbet :D(ezt nem tudtam kihagyni) :D
DJ milyen bajod van ember, ugralsz es hoskodsz itt :)))
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
DJ olyan dolgokat ferditesz meg amivel tisztaban vagy, nem szep dolog ez am :)
Nyert helyzetben sose voltunk 38-on, max egal kozeleben.
H2C. fiok pillanatok alatt bedolt ez a teny...,hogy mi volt a hatterben az engem nem erdekel, a klanom erdekeit tartom mindig szemelott, a vezereimet meg megertem, ez van, igy jartunk de az 100%, hogy ha v33 legjobbjai is osszelnanak akk sem birnanak a DSA ellen 2 honapnal tobbet :D(ezt nem tudtam kihagyni) :D
DJ milyen bajod van ember, ugralsz es hoskodsz itt :)))

Nem tetszik, ha valaki visszaszól? :) Bújj vissza a pro klánjaidba, vár az NH meg a DSA ;) Ja, hogy egyik sincs már meg normálisan :/

Nem bírnának többet a DSA ellen két hónapnál? Nyilván, mert addig bomlik a DSA a belső viszályok miatt :)
 

DeletedUser18914

Vendég
dehogy bomlik :D EW ellen sem bomlott, azert egy picivel kemenyebb klan(volt) az EW Skulls fuzio mint ezek a bohocok.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Szajhos klanok? :D
mire celzol draga???
nem az en v38-as fiokomat huzta be a Random erofeszites nelkul es hoztam kellemetlen helyzetbe a klanomat ....ha egy picit kemenyebb lennel meg most is allhatna H2C. fiok, vaditol es antitol lehet kerni vedekezo orakat, mert ahogy latom a v33-on nem volt eselyed megtanulni...
Nem, nem volt:) Csipetnyi esélyem sem volt a bohóc klánokkal:)) Majd feliratkozom Antihoz, jó hogy mondod köszönöm a tanácsot:) Látod milyen jó volt nekünk? csupa móka és kacagás.
38-at és a H2C fiókot pedig azt hiszem bőven túlbeszéltük kettesben skypon, nem hiszem hogy nekem is át kellene mennem abba, hogy a fórum nem is oda tartozó részébe, személyes dolgokat teregetek ki.
 

DeletedUser18914

Vendég
bebukott a fiok? Be, benne voltal ? benne...kellemetlen helyzetbe hoztad a klanodat? igen...
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
bebukott a fiok? Be, benne voltal ? benne...kellemetlen helyzetbe hoztad a klanodat? igen...
Bár azt mondják az idő nem fontos...de csak a pontosítás kedvéért. Nem, nem voltam a fiókba amikor bebukott. Jóval előtte ott hagytam, s a fiók fennállás alatt kb 2 hónapig voltam jelen. Abban a két hónapban pedig nem hogy bebukott, hanem nagyon is hasznos tagja volt a DSA-nak. Ennyi, s nem több, de mint mondtam, ennek 33-hoz semmi, de semmi köze.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Ha ez megnyugtat kedves feczesin róbert, amit itt felhoztál, az fordítva is igaz. Nekem legalábbis rohadtul fogalmam sincs, hogy te mégis ki a tököm vagy, de tekintve hogy az ajtón nem férsz be a hatalmas pofádtól, össze is teszem a két kezem, hogy ez így van. És remélem így is marad. DSA-t én is láttam belülről V38-on, és ha dönteni kéne, hogy az ilyen magadfajta egocentrikus, hisztis, élettelen kockákkal játszak (nem, nem ismerlek, de ebből a bemutatkozásból ezt szűröm le), vagy pedig a bohóckodó, nóném, szerencsétlen kis BH-val, egy pillanating nem gondolkodnék a válaszon.

Az SBT-nek pedig gratulálok a győzelméhez, és köszönöm a videóban az elismerést. :)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Na, bele tellett némi időbe, de végre valakitől csak meg tudtam, hogy milyen néven játszol, szóval gyorsan le is csekkoltalak. :) Szóval egyszer elmentél 299 faluig, és ez a legnagyobb eredményed klánháborún, igaz? Akkor mi alapján is ugatsz be egyrészt nekünk, másrész az SBT-nek? Utóbbinak legalább már szervergyőzelme van. Ha én v37-en az elkövetkezendő pár hét alatt eljutok szintén 299 faluig, akkor én is leszek akkor sztár mint te? Majd jövök én is ugatni olyan fórumokra, ahol lövésem sincs a történtekről :)
 

DeletedUser18914

Vendég
Na, bele tellett némi időbe, de végre valakitől csak meg tudtam, hogy milyen néven játszol, szóval gyorsan le is csekkoltalak. :) Szóval egyszer elmentél 299 faluig, és ez a legnagyobb eredményed klánháborún, igaz? Akkor mi alapján is ugatsz be egyrészt nekünk, másrész az SBT-nek? Utóbbinak legalább már szervergyőzelme van. Ha én v37-en az elkövetkezendő pár hét alatt eljutok szintén 299 faluig, akkor én is leszek akkor sztár mint te? Majd jövök én is ugatni olyan fórumokra, ahol lövésem sincs a történtekről :)
picivel tobb tapasztalatom es ralatasom van az egeszre :)
ennek a jateknak a csapatjatek a lenyege, teny sose voltam top jatekos de mindig csapatom egyik legsegitokeszebb tagja voltam, a dolgokat meg jol latom mindig, teny a kozlesem altalaban nyers de a mondanivaloja igaz.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
picivel tobb tapasztalatom es ralatasom van az egeszre :)
ennek a jateknak a csapatjatek a lenyege, teny sose voltam top jatekos de mindig csapatom egyik legsegitokeszebb tagja voltam, a dolgokat meg jol latom mindig, teny a kozlesem altalaban nyers de a mondanivaloja igaz.
És te mi alapján tudod, hogy itt nem ilyen emberek voltak? Lehet hogy számodra egy rakat ismeretlen ember játszott ezen a szerveren, de hidd el, hogy amikor védekezésre voltunk kényszerítve, akkor éjszakákon keresztül még a belünket is kidolgoztuk, hogy minimalizáljuk a veszteséget. Még akkor is, amikor már rég veszett ügy volt. És ezt a BH-ra értem kifejezetten, mert annak voltam a tagja. De nem egy SBT armát vészeltem én is át, és az sem megnyugtató látvány, amikor azt látod, hogy több száz támadás érkezik pontosan 08:00:00-ra. Szóval kivülről könnyű okoskodni, de attól még neked lövésed sincs arról, hogy milyen támadások és védekezések zajlott itt, és mennyi meló volt ebben a szerverben. Addig pedig ne ítélj el senkit, csak mert nem ismerős a neve. Mert hidd el, az ilyenektől kaphatod a legnagyobb pofonokat a játékban, akiket lenézel.
 
Fent