Csevegő

DeletedUser17767

Vendég
Üdv!

ManooKing ,megtudhatom a játékbeli nevedet ? Ha nem titok ,persze . :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sziasztok!

Most már több helyről hallottam, hogy valakinek a falunevei engem idéznek. Szeretném leszögezni, hogy semmi közöm sem az illetőhöz, bárki legyen az, sem a világhoz.

Sophie
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Ugyan.. :) Az utóbbi két armánál nagyobb ellenállásba futottak, mint amihez eddig hozzá voltak szokva... Igazam van, vagy igazam van? :) De végre játszunk egy kicsit.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Már nem :D megmondtam trumblardnak is :D semmi pénzért fiokot nem veszek át :D nekem nem kell utána a felesleges duma :D

Ez a vágyad nagyon könnyen teljesíthető. És mielőtt ez a fórum is elmenne a személyeskedés és a mocskolódás irányába, kívánok Neked további sok sikert a többi világban. Őszintén sajnálom hogy igennel szavaztam, de az ember tanul a hibáiból.
 
Utoljára szerkesztve:

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ajánlom nektek legújabb vita játékunkat, melyet itt érhettek el. A viták királya 50 prémiummal fog gazdagodni! :)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Shooter BT. klán megnyerte a világot, mert a világ játékosai által irányított faluk 70%-át birtokolja.

A 80 napig tartó végjáték megkezdődött. A világot ez után zárjuk. A következő változások vannak most érvényben:

  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot

Tisztelt SBT és kedves Sbt-sek:) Kedves V33 -as tagok és extagok.
Drága Klánom...

Köszönöm, hogy életem első KH szervere pont ez a fura érdekes és izgalmas V33 lett. Gratulálok, győztetek SBT-sek! Izgalmas év volt, sok kavarással, de azért, nem egy jó csatával és nem egy érdekes meglepő fordulattal. Sok mindent kaptam, még ha győzelmet ezúttal nem is. Minden másért hálás vagyok, mert pl. remek barátokat leltem :) Olyan klán jött össze a végére, akikkel majd együtt az elejétől máskor...verhetetlenek leszünk:D
Sok mindent lehetne írni erről a másfél évről, egész regény kerekedhetne. Én csak annyit mondok, nem fogom elfelejteni, és köszönöm köszönöm köszönöm! Ellenfél vagy barát, ti együtt tettétek azzá ami volt.



Jó játékot kívánok máshol, máskor mindenkinek!

Arihana
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18300

Vendég
Köszönjük a gratulációt Arihana!

Valóban izgalmas világ volt, csupa kalanddal, eseménnyel és szüntelen energia befektetéssel. Gratulálok én is az ellenfeleinknek, nélkülük nem húzodhatott volna ilyen sokáig a "világ", méltó ellenfelek voltak.
Sok új ismerősre tettem szert, mind a klántársaim, mind az ellenfeleink között. Habár voltak nézeteltérések a két klán között, nem hinném, hogy bárki is rossz "szájízzel" fejezné / fejezte be volna a világot, a végén már voltak közös haxballozások is :D .
Nekem ez volt a második világom (ahol komolyan játszottam), hála Skillermannak :rolleyes: és az első aranyérmem, viszont egyben az utolsó is. A munka / tanulás mellett, hihetetlen fárasztó volt, főleg ha még alvezér is az ember, sok felelősségel és + munkával jár, szerencsére a világ vége felé (őssz, tél) ezektől a terhektől már sikerült megszabadulnom, mindent Headre hagyva:D. Már csak egy klánvideót kell elkészítsek, amit elhamarkodottan elvállaltam még régebben o_O Engem valószínűleg, már nem láttok más világokon, még akkor se ha az egész szerver könyörög :D :eek: Hiszen eljőtt végre az alvás ideje is:D:D
Köszönöm a veletek töltött időt, és schimodának is, hogy a klánháború egyik legjobb játékosa a mentorom lehetett, és engem is naggyá tett.:)

Aki keres facebookon megtalál (76 napig még tart a v33, ott is elérhető vagyok természetesen :D)

Jó játékot és sok sikert kivánok mindenkinek a továbbiakban.

Üdv,
Fernie
=SBT= Alvezére
 
Fent