Csevegő

DeletedUser16820

Vendég
Bocs. :D amúgy mostmár csak a piact kell húzni,és tőzsdézni?fck openeye
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Na meg az,hogy mostmár minden pp és nyersi a suppon (tőzsde) keresztül megy.
Valszeg jár a dealernek is százalék ;)
Egyre tovább süllyed a játék,v40re alig fog regelni 1000 játékos.
 

DeletedUser18465

Vendég
Arch annyi se ! :(
én eskü elnéztem ma egy 10 percre német szeróra, hát... a sírás keringetett :D azért 35 nap alatt 8 konti full tele :) lengyelen most indítanak 2 új szerót, annyi előregiző van mint 3 magyar szerveren játékos :)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jah csak azt felejtetted el megnézni h Németországban élnek 80 millióan itt meg már 10 millióan sem...
 

DeletedUser18465

Vendég
De azt meg te felejtetted el, hogy itt is voltak teli világok !!! V1, V8, V3 stb stb
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jah 7-8 éve annyi történt h a legtöbbje nem ér rá mert dolgozik+folyamatosan jönnek ki a világok..ha nem lenne csak évente egy új akkor ezek is tele lennének.
v31-et nyáron kezdtem el azóta már kijött kettő új világ...ragd össze hány konti ember van a 3-on és meg is lenne a szám.
 

DeletedUser18465

Vendég
az biztos... hát sajnálom h ilyen pici világon kell nyomni :(
 

DeletedUser18337

Vendég
Penz beszel, kutya ugat. az ember meg a jatekotse tudja elvezni mivel jon apucis penzseszsak es konnyeden lagyurja aki elvezne a jatekot...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Részben egyetértek... de mi a probléma miért írtad ezt ide le ? :)
 

DeletedUser

Vendég
Békés Boldog Újesztendőt Kíván Minden játékos-társának az ASG Kláncsalád!
 

DeletedUser12133

Vendég
Dongabi,hogy csináljátok,hogy a HOH ból elszívjátok az embereket?? :DD
 

DeletedUser

Vendég
Én csak Jadennel beszéltem.

A többiek maguk kerestek meg Minket. Mi meg válogatunk.

Szerintem Loki barátomnak nincs elég ideje a játékkal foglalkozni, vagy más is lehet. De hogy inog a HOH az biztos.
 

DeletedUser12133

Vendég
Látszólag inog a HOH viszont belűlről látom,hogy lesz még itt "csattanó" a sok inaktív játszani nem tudó ember ki lesz szűrve utána kezdődik majd az igazi játék :D egyébként ebben a jelnlegi állapotban nektek is van egy adag szerepetek,én személyszerint megmondatam,hogy veletek nem kell szövetséget kötni,de nem hallgattak rám,aztán átmentetek az ellenhez... Mindig ott álltok ahol jobban fúj a szél :d
 

DeletedUser

Vendég
Iróniád lepereg Rólam.

Nekem nincs szövetségesem és szerintem nem is van rá szükségem. Maradjunk annyiban hogy az ASG szövetségével akkor csak nyertetek volna. Hogy miért is azt nem részletezem, mert aki konyít a stratégiához és figyeli a statot az látja hogy egy olyan klán szövetségét elutasítani (bocsánat megkeresni kötési szándékkal, megkötni, majd felbontani) aki az adott világ első háborúját elkezdte majd egy tőle 2x-er nagyobb ellenféllel is szembe száll eredményesen és mindezek ellenére jobban fejlődik mint Ti (HOH2 lassan megsemmisül) hát....enyhén szólva is orbitális stratégiai hibának nevezi azt amit a HOH vezérei tettek.

Szóval ne másra mutogassatok szerintem.... Rakjatok rendet és szálljatok le a magas lóról mert rég nem ültök azon!!!

Én sikert kívánok Nektek már csak azért is mert a földim vezet titeket, de ha így marad a helyzetetek mint ahogyan az van akkor elbuktok.

Ha pedig buktok akkor ne gondold hogy Én nem fogok rajtatok erősödni! Remélem érted amit most leírtam!
 

DeletedUser18290

Vendég
Látszólag inog a HOH viszont belűlről látom,hogy lesz még itt "csattanó" a sok inaktív játszani nem tudó ember ki lesz szűrve utána kezdődik majd az igazi játék :D egyébként ebben a jelnlegi állapotban nektek is van egy adag szerepetek,én személyszerint megmondatam,hogy veletek nem kell szövetséget kötni,de nem hallgattak rám,aztán átmentetek az ellenhez... Mindig ott álltok ahol jobban fúj a szél :d

Én nem értem miért hiszi azt mindenki, hogy velük foglalkozunk?
Elismerem, hogy nálunk működnek a dolgok, de itt is van tennivaló. :)

Másfelől meg beléptetek mellénk egy harcba és még aznap dobbantottatok, ez nem szövetség volt, max. belülről megnéztétek a háborús statisztikánk.Remélem tetszett! :)
 

DeletedUser12133

Vendég
Iróniád lepereg Rólam.

Nekem nincs szövetségesem és szerintem nem is van rá szükségem. Maradjunk annyiban hogy az ASG szövetségével akkor csak nyertetek volna. Hogy miért is azt nem részletezem, mert aki konyít a stratégiához és figyeli a statot az látja hogy egy olyan klán szövetségét elutasítani (bocsánat megkeresni kötési szándékkal, megkötni, majd felbontani) aki az adott világ első háborúját elkezdte majd egy tőle 2x-er nagyobb ellenféllel is szembe száll eredményesen és mindezek ellenére jobban fejlődik mint Ti (HOH2 lassan megsemmisül) hát....enyhén szólva is orbitális stratégiai hibának nevezi azt amit a HOH vezérei tettek.

Szóval ne másra mutogassatok szerintem.... Rakjatok rendet és szálljatok le a magas lóról mert rég nem ültök azon!!!

Én sikert kívánok Nektek már csak azért is mert a földim vezet titeket, de ha így marad a helyzetetek mint ahogyan az van akkor elbuktok.

Ha pedig buktok akkor ne gondold hogy Én nem fogok rajtatok erősödni! Remélem érted amit most leírtam!


Persze-persze... :D tehát a régebbi világokon is mi árultuk el a szövetségeseinket ?! :0 Igen... Ez nyílván így történt :(
 

DeletedUser

Vendég
Persze-persze... :D tehát a régebbi világokon is mi árultuk el a szövetségeseinket ?! :0 Igen... Ez nyílván így történt :(

IGEN ÍGY TÖRTÉNT!!!

De Tumblard erről elég hiteles bizonysággal tud mesélni hisz =WWU=-s alvezér volt!

A teljesség kedvéért:

ASG-RTH szövetség

Az ASG hivatalos háborúban állt a Fair-Play-el és a már megvert FP-t az RTH betoborozta az alklánjába.

Persze az ASG bontott és hát Mi voltunk a galád szemétládák.

ASG-=WWU= szövetség

A =WWU= kétszer is beolvasztotta a GH klánt amivel szintúgy háborúnk volt és amikor Mi a már legyőzött -TrS- ből 12 tagot átvettünk a "nagy testvér" engedélye nélkül akkor mi voltunk a sz.rháziak és csak feltételekkel tarthattuk meg Őket!!! Persze nem a =WWU= győzte le a -TrS- -t.

A szövetség bontásom előtt már 1 hónappal arra készültek a =WWU=-s vezérek hogy bontani fognak és már tervet is eszeltek ki az ASG lerohanására. De erről kérdezd Tumb-ot!


Mellesleg az hogy a =WWU= megnyerhette a v27-et jócskán benne volt a kezem, mert simán zárathattam volna ki a 70% a klánjuknak.

De erről regényt lehetne írni és ez a világ nem azonos a rég-elmúlttal!

Szóval ITT kell, hogy játssz és ITT kell bizonyíts!!!
 
Fent