Csevegő

DeletedUser18330

Vendég
Gondoltam ma kiteszitek :D akkor kezdődjön a játék
Sok sikert mindenkinek !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16498

Vendég
Sziasztok!

Miért kell a v24 lezárásával új világot nyitni?
Meg kéne várni a többit is,legalábbis egy párat és akkor megint egy nem 4 kontis világon lehetne játszani,bizonyítani.Lenne legalább játékos,a pp által lenne pénz a cégnek és a játékosok se zsörtölődnének annyira.
 

DeletedUser17975

Vendég
Szia,
Nincs összefüggés a V24 zárásával. A világok indítását a központ határozza meg.
További jó játékot!
 

DeletedUser16498

Vendég
Köszönöm a választ,de egy vigyori féle EW-t,egy mesehőshöseket,spártát,CNN-t,EE-t,PHX-t,DREAM-t és feltörekvő klánokat egy világon szerintem mindenki szívesen látna.Elnézést,ha kihagytam valamelyik klánt,vagy rosszul írtam le. :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Hát persze hogy :D érdekes lenne az biztos de ez szerintem később lesz ! minden klánnak fontos most az amin van :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Arra leszek kiváncsi milyen kláok jönnek ?!?!
CNN
Hősök
Sparta
PHX
E.E
EW
DREAM

kik lesznek ezeken kívül ?
Játék ?
Col ?
FC ?
WAZZE ?

Érdekes világ lesz az biztos... :)
 

DeletedUser16498

Vendég
Mindenkinek szinte van fő világa.
Elég nagy kampánynak kéne lenni,hogy mindenki ott hagyja és egy nagy világ legyen.
Sajnos ilyen nem lesz,de jó belegondolni. :)

Még hozzátenném a VET és TEAM klánt,mert a fő játékosuk egy egész klán sorsát tudják befolyásolni. :)
 

DeletedUser15871

Vendég
most komolyan??..
Megint templomos világ?
nem unyátok még?:D
megint alig lesz játékos a templom miatt..nem baj nektek lesz kevesebb pénzetek nem nekem :D
 

DeletedUser18330

Vendég
Szerintem az Innogamesnek nem ez az egyetlen pénzforrása, azaz a KH :D
Sokan szeretik a templomos világot hidd el ! Köztük nekem sincs vele bajom csak sok tanyahelyet foglal el ha akarok ujjat építeni.

nekem ezzel van inkább bajom :(
Hagyományos mértékű (nem emelt) barbár és bónuszfalvak

Sokkal több farm lenne :/ de meglátjuk ;) jó lesz ez szerintem én már várom
 

DeletedUser18279

Vendég
most komolyan??..
Megint templomos világ?
nem unyátok még?:D
megint alig lesz játékos a templom miatt..nem baj nektek lesz kevesebb pénzetek nem nekem :D

nem értem, miért rossz ha van templom :) templomnál sokkal jobban lehet egy nagyobb játékost leszedni, csak gondolkodni kell :)

Szerintem az Innogamesnek nem ez az egyetlen pénzforrása, azaz a KH :D
Sokan szeretik a templomos világot hidd el ! Köztük nekem sincs vele bajom csak sok tanyahelyet foglal el ha akarok ujjat építeni.

nekem ezzel van inkább bajom :(
Hagyományos mértékű (nem emelt) barbár és bónuszfalvak

Sokkal több farm lenne :/ de meglátjuk ;) jó lesz ez szerintem én már várom

v31 is ilyen területű, a sok kiesőtől ugyanugy lesz barbár :) csak elején kicsit kevesebb, igy lasabb fejlődés:D
de tudod miért jó ez?:D több PP vesznek, és lehet keresni :)

nagyon jó kis világ lesz, rég voltam 2es sebességün, felnézek én is :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Egyetértek Veled... nekem sincs semmi bajom a templommal valaki azon tanult meg játszani van ilyen ismerősöm :) És Ő pl csak azon tud érvényesülni V27-en V30-on ez megmutatkozott :)
V27 en milliós accja van V30 meg csak volt accja :D
Malter gyere sztem lesz hely bőven :D ;)
 

DeletedUser15871

Vendég
en is megyek nem arrol van szo hogy nem..csak nem szeretem a templomos vilagokat..
ettol fuggetlenul megyek csak meg nem tudom melyik klannal :D
Sok sikert amugy mindenkinke :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Neked is de mit találtam :D MHC :D :D Hát elég érdekes lesz :D
 

DeletedUser18330

Vendég
Megjegyezném, hogy Montipapa fiókjában már nem Monti van, azaz MHC egy hamisítvány (lesz).

Biztos vagy benne ? mert nálam már megfordult egy levél... alvezérek, és volt MHC-s tagok mit keresnek ott, mondjuk sokakat hiányolok !
Ma kiderül számunkra mi az igazság bár az tény és való hogy az MHC nem szokott csak úgy nyitott toborzást alkalmazni ezt is egy emberkétől tudom de majd meglátjuk ;)
felkeltette az érdeklődésemet :)
 
Fent