Csevegő

DeletedUser

Vendég
pontosan ezt irtam a klanban, hogy szerintem csak megprobaltad felhivni ra a figyelmet, hogy vegye at a fiokot...
:)
ez jott le abbol, amit ilyen szepen felrakott ide:D

de ebbol is latszik hogy amint vesztesre all, csak keresi a kifogasokat es nem birja elviselni emelt fovel:9


Az én lelkem kristálytiszta.
Reggel látom =Stark= fentvan, én nemértem rá, így rádobtam a -Firemaster- fiókját, erre nem veszi át a fiókot, pedig látja hogy sorra veszti a falukat.
Küldök rá pár faket , hátha csak nem vette észre a felkérést.
Na , észrevette és azért sem lépett be, mert mint említettem látta hogy folyamatos a faluvesztés, tudta hogy munka lenne vele és inkább vissza feküdt ahogy ezt ő már említette. "elment otthonról"
Itt is megmutatkozik =Stark= jelleme.
Csak örülhetek, így legalább nem lehet rám mondani, hogy abbahagyom és ott hagyom a klánt, azt a 2-3-4 embert akivel szótértettem.
Legalább itt sem furdal a lelkiismeret.

gaia79 jól látja a dolgokat
-"a belso viszalyotokat nem kellene kiteregetni"
-"ha harcoltal volna senki nem gozolt volna be rad talan"

- klán titkok ilyen nyílt kiadása sem sok történt még eddig, =Stark= ezt is megtette
- =Stark= 1 db nyugati faluba nemküldött védelemt, párat helyeltem, vágtam stb...
- és sorra vesztek patrik961116 , Abyss , zsoltikap , falui,, majd 50 falu minusz, akkor még én védettebb helyen voltam, az összes védőm kint volt a frontosoknál.
- 11 nappal később kezdtem, és szinte csak védőfalut védőket gyártottam, a viszonyokat látva , elárulom , nem magamnak gyártottam
- =Stark= a közvetlen szomszédom 1 falu védelmét kértem, amikor 450 kardocskám volt,
//nem kell találgatni 1 db katonát nem küldött//
- =Stark= önhatalmúlag saját kénye-kedve szerint változtatta pl: a foglalástervező beállítását,, lefoglalt 8-10 falut , utána visszaállította 4-re a limitet, arra sem emlékszem hogy mert-e volna Sharyn Kolibob -ra menni főleg frissen vesztett faluért
- ismét tiszta a lelkiismeretem



Mindenki látja hogy oka van miért hagyták abba sorra a tagok és miért hagyták itt a klánt.
Sok-sok fiókot helyeltem, sok vonatot én vágtam, és a közreműködésemmel volt még 2 játékos, akik segített, már elárulhatom nem a sok falusok bent,
hanem a frontos zsoltikap és tepecske bár mindenük így is frontos védelemben volt, de egy kis morzsát mégis összehoztak , ami néha elég is volt
.
"-Firemaster- aug 19, 12:56
lell, arra gondolsz hogy ő kilőtte volna a nukjaim ? csak fakekat küldött ki
A nukjaim meg lassan újraképződtek már 3 nap alatt.."
.
Megnem fordult a fejemben ,hogy kárt tegyek, abban amivel sokat dolgoztam, sok fiók- sok munka.
Tiszta vagyok mint a patyolat..........


Én részemről befejeztem örökre a kh-t, mert olyan meséket találtok ki, amelyeket még el is hisztek, és ha eljutna pár ember hogy végig is gondolja, mit írt a másik és esetleg megértené....

50-60fake-vel szokás a másiknak jelezni hogy vedd át a fiókot ?
Úgy tudom az írásbeli kommunikáció az emberre jellemző.
Ezt miért nem tette meg az illető? + mobilról mégis hogyan védekeznék valakinél.... ha már fent vagyok. Én nem 0-24 ülök gépnél, pláne reggel és d.e.

kissé sántít a dolog, nem???

meg ha fel kérsz valakit helyettesnek, az 1-szer teszed meg, nem többször és közbe visszavonogatod....
helyettes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



A helyettesítésről meg annyit, amikor vittem az elején fiókokat, nem felelt meg ahogy csináltam. Akkor mondtam nem helyelek senkit kivéve akit ismerek és időm sincs rá.



Hogy "klántitkokat adok ki", nem hinném hogy egy nem Disaster klán tag, aki le is írja hogy Just-os, csak belső ügy lenne.
Így nyilvánosságra hozható az ő viselkedése és azoké is akikhez tartozhat.


Hogy nem küldtem védelmet?

Igen, valóban csak 2-3 szomszédnak küldtem napi rendszerességgel 10-15 falunyit csak nem hosszú távra, de hogy mi miatt?
Talán kérdezd meg a Just-osokat, naponta hányszor próbáltak tőlem foglalni....
Kayy - jelentkezz kérlek!



Amint Gaiai írta nem harcoltam, mert nem volt kivel.
Hány ember is támadta a meghirdetett arma időpontban a Just-ot? Senki. Kivéve 3-4 játékost.
Egyedül meg mit kellett volna csinálnom?
...és még a társakat is védeni?


Ha nektek ez jelenti a kh-t hát játszatok így.... én nem teszem.
 

DeletedUser14148

Vendég
Na erre mondják, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
 

DeletedUser

Vendég
szomorú hogy ez a jónak induló szerver így ellett rontva. kollektív bűnösség, nem vádolok senkit.

most már gyakorlatilag nem a területi dominancia számít, hanem kinek van több kémje a másik oldalon.


kémek voltak, vannak, lesznek. nem ezzel van a baj, csak már egy olyan szintre jutott egy ONLINE JÁTÉK is, mintha a hideg háború korában lennénk.
 

DeletedUser17516

Vendég
nem kell jatszani az artatlant...
nem az elso es nem az utolso kemetek nalunk...
ha jol szamolom a harmadik:)
 

DeletedUser14148

Vendég
Arany virágaim! Nem értem ezt a sok felgyülemlett indulatot. Főleg úgy, hogy nyerésre álltok. Sajnálom, hogy nekem kell felvilágosítanom benneteket arról, hogy a helyettesítésnél létezik két olyan funkció, hogy klánfunkciók használata, levelek olvasása írása. Ezeket le is lehet tiltani, mint ahogy kisgaal is tette.
Én például a megbízható tagjaimnak engedélyezem, hogy így külső helyettest használjanak.
Sajnálom, hogy a bizalom nálatok nincs meg a saját tagjaitok felé.
Az arra való törekvést meg egyenesen nem értem, hogy magatokat valamiféle képzeletbeli becsület piedesztálra állítsátok, hiszen nálatok játszik a klánháború történetének egyik legnagyobb multisa. :)
Nem értem, hogy miért nem vagytok elégedettek az eredményeitekkel, és miért kell görcsösen ragaszkodni ahhoz, hogy az ellenfelet sarazzátok. Biztosan valami örömet okozhat ez... Nem tudom, én még nem éreztem ilyet.
 

DeletedUser14687

Vendég
Tegnap előtt vettem észre hogy rajtam van egy justos fiók, mondom hogy a bánatba ? :O
Beléptem, építettem kettőt és le is dobtam magamról.
A klánfórumba nem láttam be, mert nem volt engedélyezve ez kisgaal részéről, de egyébként sem éltem volna vissza vele, én is a tiszta játékot kedvelem.
De gondoljatok csak amit akartok. :)
 

DeletedUser17516

Vendég
hat nem kisgaal reszerol nem volt engdelyezve:) eszunkrol nem volt engedelyezve, hogy kisgaal belasson:) mivel regota tudjuk, hogy ti ultok a fiokban:)

Azert orommel latom, hogy mivel nem jutottatok informaciohoz se levelek, se mas szerver adta lehetosegek altal, nem oxidaltatok sokat a fiokban:D

kedves firemaster...az ilyen felkereseket nem kotelezo elfogadni, ha mar szeretjuk a tiszta jatekot:DD
ugyhogy gondolom tovabbra is azt ami jol esik:D
es ami evidns:) egy 500 pontos fiok sorsa mult a ket epuleten:DD
bizonyara:)
 

DeletedUser14687

Vendég
99 pontos, a két épületet csak képletesen írtam, de vegyél mindent szószerint :)
Nem is értem miért lovagolunk ezen, de érezzétek jól magatokat a saját kis elképzeléseitektől.
 
Fent