Csevegő

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Azért, mert anno sok volt a panaszkodás, hogy egyre több a prémium funkció és az emberek vissza sírják a régimódit, ahol nem a pénztárca dönt a kezdeti helyezésről.
Azzal nyugtattátok az embereket(nem feltétlen Te/Ti, hanem a supporterek), hogy ne aggódjon senki, hamarosan jön prémium nélküli világ és classic néven indul. Nem egészen lett ugyanolyan a nagy gyorsasága miatt, de legalább megvoltak azok, amik miatt reklamáltak, csak alap prémium funkciók voltak, amik csak kényelmet adtak. Most viszont elindult egy olyan classic, ami egyáltalán nem teljesíti azt a kérést ami miatt ez az egész dolog anno elindult. Tehát megint ott vagyunk, hogy sírhat a keváske megmaradt nép, hogy mindenhol PP-n múlik a dolog.
 

DeletedUser17975

Vendég
Azért, mert anno sok volt a panaszkodás, hogy egyre több a prémium funkció és az emberek vissza sírják a régimódit, ahol nem a pénztárca dönt a kezdeti helyezésről.
Azzal nyugtattátok az embereket(nem feltétlen Te/Ti, hanem a supporterek), hogy ne aggódjon senki, hamarosan jön prémium nélküli világ és classic néven indul. Nem egészen lett ugyanolyan a nagy gyorsasága miatt, de legalább megvoltak azok, amik miatt reklamáltak, csak alap prémium funkciók voltak, amik csak kényelmet adtak. Most viszont elindult egy olyan classic, ami egyáltalán nem teljesíti azt a kérést ami miatt ez az egész dolog anno elindult. Tehát megint ott vagyunk, hogy sírhat a keváske megmaradt nép, hogy mindenhol PP-n múlik a dolog.

Mint már mondtuk a beállítások a központ határozza meg, ebbe beleszólásunk nincs.
 

DeletedUser18396

Vendég
üdvözletem.
Az egy dolog,hogy a beállításokat a központ határozza meg.
A másik dolog meg az,hogy nekik alkalmazkodni kell az igényekhez ha nem akarják el veszteni véglegesen a Magyar piacot.
Az a Classik 6 beállításaival könnyen lehetséges,hogy nagyon rövid időn belül sokan nem lesznek ott.
Volt rá már példa,hogy mikor el indult a szerver csináltak változtatásokat.
Gondolom azért ha megy vissza jelzés nekik akkor ez lehetséges.
Amit én személy szerint nem tartok igazságosnak az,hogy ilyen beállítások mellett lehetséges a duál fiók.
ilyen formában egy olyan játékosnak nincs esélye a játékra akik egyedül csinálják a fiókot.
És alapból azt kéne szerintem támogatni akik egyedül szeretnének játszani becsülettel tisztességesen.
Ahogyan speeden se lehet duál acc itt se kéne engedni,és nem ilyen embertelen beállításoknál.
Én még nem láttam olyan foci meccset ahol az ellenfél dupla annyi emberel áll ki.
Már pedig ha az ellenfél 0-24 órában tud lenni mert 2-3 visznek egy fiókot akkor az messze nem igazságos .
szerintem közvetíteni kéne az üzemeltető felé,hogy itt is van olyan ember aki egyedül szeretne játszani és nem be bújni olyan fiókban ahol 2-3 játékos tud csak érvényesülni.
 

DeletedUser18396

Vendég
Lenne egy javaslatom.
csináljon egy közvélemény felmérést a support a játékosok közt.
Hogy akarjuk e a duáll accokat classicon vagy sem.
 

DeletedUser18396

Vendég
akkor már 2 vagyunk,de gondolom több olyan ember van aki szerint a duál acc ilyen szerveren nem igazságos mint azok akik szerint igen.
 

DeletedUser

Vendég
Elég szoros most a Just és a Disaster közti harc, nagyon kíváncsi leszek ki fog nyerni. :rolleyes: :confused:
(bár én egyik klánnak nagyon szurkolok)
 

DeletedUser

Vendég
Szoros? Szerintem egyértelmű, hogy a Just fog nyerni.
 

DeletedUser

Vendég
Reggel nagyban rezeg a telefon, nézem "újabb bejövő támadás érkezik feléd".
Ki támad? Firemester.
Mondom biztos doodgeol (kitér a támadások elől). Biztos megy rá a Just...
Írok neki, nem olvassa.
Nézem, Mirr-Murr helyettesíti.
Írok neki.
Közben egyre csak rezeg a telefon, már 50+ bejövő.

K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Nézem a jelentéseket:

helyettes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg





Válaszol Mirr-Murr (vendéig belépéssel meglehet nézni kicsoda):
level_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Elég sok mindenre gondoltam mit kéne csinálnom. Végül kinyomtam a gépet, elmentem itthonról.
Nem szeretnék hivatkozni a Just játékosainak nemzetiségére, de... nem szép mondatok fogalmazódtak meg bennem róluk, amiket csak azért nem hozok nyilvánosságra, mert különbnek tartom magam náluk.


Ja, és Print Screenek, hogy mindent lásson mindenki.

Nem exportálva vannak, mert úgy hamisítható....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18424

Vendég
miiii

Ez nem sok dologra mehet ki mint bemocskolni minket vagy csak hazudozni :)
Semmi alapja nincs nem játszunk kémekkel sőtt ki nem állhatom személy szerint őket..
Meg lett rendezve mert érzitek hogy most ez nem a c5 :)
Nagy sz.rban vagytok, de még nem hullámzik nyugi ..

És pont Mirrmurrocska lenne? mikor épp a héten multhéten lett rommá verve?:)
Akkor mi értelme lett volna?
Nagyon valótlan..
Jelentéseket dobj majd;)
Erről ennyit
RedSnake
 

DeletedUser17516

Vendég
Nos oszinten...
a belso viszalyotokat nem kellene kiteregetni
evidens, hogy egy gyerekes bosszurol van szo..
szoval gondolkozz el azon kinek mit mondtal...aztan edd meg amit foztel
avagy a bonuszok zabalasa a konnyitett szerverre valo, nem classicra...
lehet ha harcoltal volna senki nem gozolt volna be rad talan:)
 

DeletedUser18424

Vendég
Kayy aug 19, 12:20
Már annyira ismerhetnél h nem játszok és nem tűrök meg kémeket magam mellett..
intézzétek el.

Kayy aug 19, 12:54
na csak nem küldte el mindenedet takonyberci?:DD

ugy látszék sok nuked van még egyenlőre:D

-Firemaster- aug 19, 12:54
Hogy ki ? :O

Kayy aug 19, 12:55
elvileg azt mondták mirrmurrnak az is egy elhasználó neve meg h 12vel regizett fel.. én már nem értek semmit xd

-Firemaster- aug 19, 12:56
lell, arra gondolsz hogy ő kilőtte volna a nukjaim ? csak fakekat küldött ki :)
A nukjaim meg lassan újraképződtek már 3 nap alatt..

Kayy aug 19, 12:57
:DDDDDDD tudtam h kis kamugépek vagytok mindannyian :DD




Vagyis csak fakek mentek.. gondoltam h D mindenre képes a győzelemért de hogy igy elássák a nevüket? Főleg a nagyobbak akik ebben a mocskosságban részt vettek Fire Stark..
 

DeletedUser18425

Vendég
Az én lelkem kristálytiszta.
Reggel látom =Stark= fentvan, én nemértem rá, így rádobtam a -Firemaster- fiókját, erre nem veszi át a fiókot, pedig látja hogy sorra veszti a falukat.
Küldök rá pár faket , hátha csak nem vette észre a felkérést.
Na , észrevette és azért sem lépett be, mert mint említettem látta hogy folyamatos a faluvesztés, tudta hogy munka lenne vele és inkább vissza feküdt ahogy ezt ő már említette. "elment otthonról"
Itt is megmutatkozik =Stark= jelleme.
Csak örülhetek, így legalább nem lehet rám mondani, hogy abbahagyom és ott hagyom a klánt, azt a 2-3-4 embert akivel szótértettem.
Legalább itt sem furdal a lelkiismeret.

gaia79 jól látja a dolgokat
-"a belso viszalyotokat nem kellene kiteregetni"
-"ha harcoltal volna senki nem gozolt volna be rad talan"

- klán titkok ilyen nyílt kiadása sem sok történt még eddig, =Stark= ezt is megtette
- =Stark= 1 db nyugati faluba nemküldött védelemt, párat helyeltem, vágtam stb...
- és sorra vesztek patrik961116 , Abyss , zsoltikap , falui,, majd 50 falu minusz, akkor még én védettebb helyen voltam, az összes védőm kint volt a frontosoknál.
- 11 nappal később kezdtem, és szinte csak védőfalut védőket gyártottam, a viszonyokat látva , elárulom , nem magamnak gyártottam
- =Stark= a közvetlen szomszédom 1 falu védelmét kértem, amikor 450 kardocskám volt,
//nem kell találgatni 1 db katonát nem küldött//
- =Stark= önhatalmúlag saját kénye-kedve szerint változtatta pl: a foglalástervező beállítását,, lefoglalt 8-10 falut , utána visszaállította 4-re a limitet, arra sem emlékszem hogy mert-e volna Sharyn Kolibob -ra menni főleg frissen vesztett faluért
- ismét tiszta a lelkiismeretem



Mindenki látja hogy oka van miért hagyták abba sorra a tagok és miért hagyták itt a klánt.
Sok-sok fiókot helyeltem, sok vonatot én vágtam, és a közreműködésemmel volt még 2 játékos, akik segített, már elárulhatom nem a sok falusok bent,
hanem a frontos zsoltikap és tepecske bár mindenük így is frontos védelemben volt, de egy kis morzsát mégis összehoztak , ami néha elég is volt
.
"-Firemaster- aug 19, 12:56
lell, arra gondolsz hogy ő kilőtte volna a nukjaim ? csak fakekat küldött ki
A nukjaim meg lassan újraképződtek már 3 nap alatt.."
.
Megnem fordult a fejemben ,hogy kárt tegyek, abban amivel sokat dolgoztam, sok fiók- sok munka.
Tiszta vagyok mint a patyolat..........
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17516

Vendég
pontosan ezt irtam a klanban, hogy szerintem csak megprobaltad felhivni ra a figyelmet, hogy vegye at a fiokot...
:)
ez jott le abbol, amit ilyen szepen felrakott ide:D

de ebbol is latszik hogy amint vesztesre all, csak keresi a kifogasokat es nem birja elviselni emelt fovel:9
 

DeletedUser18424

Vendég
Itt vagy Stark :D olvasd el ;)
nemzetiségekre való feklhivásodat köszönjük, a bökkenő h a klán 98%a magyar :))
 

DeletedUser17516

Vendég
de ha nem is lenne 98% magyar, akkor mi lenne?
szerintem ez egy hatarok nelkuli jatek...
kerdes, hogy ki tud ember maradni jatekon belul:)
 

DeletedUser18424

Vendég
Ki tud ember maradni.. azt mar legalabb tudjuk hogy ki nem tud..

Red
 
Fent