Csevegő

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
8 falut hozott el a sic a VIKtől. Megdobták a VIK LeV pontját egy kicsivel.

2497428-20170321-P0eLsB.png

2497429-20170321-AlcFj5.png

2497424-20170321-ROAyKQ.png

2497425-20170321-39j9Sn.png

2497426-20170321-NZ9a3G.png

2497427-20170321-x4GBEt.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Téma Győzelem!
Elküldve ápr 27, 2017 16:11:40
Silence klán megnyerte a világot, mert a világ játékosai által irányított faluk 80%-át birtokolja.

A 30 napig tartó végjáték megkezdődött. A világot ez után zárjuk. A következő változások vannak most érvényben:

  • A teljes befoglalás után nem kezdheted újra a játékot.

Köszönöm szépen, hogy részese lehettem ennek. Ez az itt eltöltött év fantasztikus volt, sok szempontból egyik szerver sem fogható hozzá. Megmutattuk, hogy lehet csendben, arcoskodás nélkül is szervert nyerni, hogy a kitartás, az egymásba vetett hit mindennél fontosabb, és minden akadályt le tud győzni. V28-as ellenfelemhez kerültem duálnak, de a fiókot javarészt én vittem. Nagyon köszönöm Mojo Jojonak, hogy beajánlott az Amitera fiókba, bánnám, ha az itteni élménynek nem lettem volna részese. Kívánom, hogy legyen még sok-sok ilyen szerver, s az olyan klánok, mint a mienk mindig nyerjék el a jutalmukat, ugyanúgy, ahogy mi tettük. Úgy érzem, nem hiába az a klánnév, ami, találóbb nem is lehetne.

Silence
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Belzovics2 máj 25, 22:52
Sziasztok :)

Annak is eljött az ideje, hogy az utolsó körlevelet olvashatjátok Tőlünk :)

Hosszú és nehéz szerver volt a V31 minden szempontból.
Azonban nem kérdés, hogy abszolút megérdemelten nyertük a szervert, felülkerekedve a másik oldalon diplomáciailag és stratégiailag is :)

Örülök, hogy az együtt töltött idő alatt, összetartó csapat alakult ki, és remélem élveztétek a játékot is. :)

A dolgok úgy alakultak, hogy most azt kell mondjam a Silence kalandja 2 nap múlva véget ér, folytatást nem tervezünk. Azonban ki tudja mit hoz a holnap, ha mégis úgy döntünk kezdünk egy másik szerveren, értesítelek benneteket (A regisztrációs emailekre tudunk a játékon keresztül meghívót küldeni így azt esetleg nézzétek át :)
De, ahogy mondtam, a folytatást nem tervezzük.

Köszönöm Nektek a kitartást, az odaadást :)

Sok sikert kívánok Nektek a való életben, és itt a játékban is annak aki tovább folytatja :)

Baráti üdvözlettel:
Belzovics2 :)


jeanina- máj 25, 22:46
Halika,

Elerkeztunk az utunk vegere, kisse kifaradva de annal elegedetebben, hisz megtettuk ami tolunk telt es meg annal is tobbet;)

koszonom, hogy jatszhattam veletek, koszonom hogy elfogadtatok mint a klan egyik vezeret, koszonom hogy meg akkor is megtettetek amire kertelek/kertunk ,amikor az nem igazan volt kedvetekre (idohiany vagy egyebek miatt).

Sokan nem gondoltak volna hogy a SIC lesz a gyoztes klan es ugyanakkor sokan hittek benne.
Tehat a V31 tanulsaga maradjon mindannyiunknak az, hogy a hit legyozi gondolatot, hisz a hit a cselekves mozgatorugoja, mig a gondolat az a beszed melegagya:)
Higyjetek magatokban!!!..csodalatosak vagytok!!!..

Kivanok mindenkinek meg sok szep jatekot es sok szerencset a valo eletben is!

[player]jeanina-[/player]
 

DeletedUser19089

Vendég
Sziasztok! Érdeklődnék hogy valaki nem e tud, vagy valakinek nincs e valahol átadó accountja?
 
Fent