Csevegő

DeletedUser16018

Vendég
Hát igen! Méltóság kell a nyeréshez is, úgy látszik ezen a téren azért még van mit tanulnod! :)

Minden jót a továbbiakban is, és sok sikert kívánok!
 

DeletedUser14148

Vendég
Félig ebben is igazad van. :) Biztosan van még mit tanulni minden téren. Például elhagyni a "savanyú a szőlő" attitűd által diktált negatív típusú, irónikusnak szánt hozzászólásokat, amit a korrektség álcája alá próbáltok csempészni. :)

A lényeg:
Hosszú és kitartó munkával, sok kemény csatát megnyerve, jó alapokkal elindítva és ezt következetes játékkal folytatva a Disaster és -Disaster- klánok nyerték a a szervert, és erre büszke vagyok.
:)
 

DeletedUser16018

Vendég
Félig ebben is igazad van. :) Biztosan van még mit tanulni minden téren. Például elhagyni a "savanyú a szőlő" attitűd által diktált negatív típusú, irónikusnak szánt hozzászólásokat, amit a korrektség álcája alá próbáltok csempészni. :)

A lényeg:
Hosszú és kitartó munkával, sok kemény csatát megnyerve, jó alapokkal elindítva és ezt következetes játékkal folytatva a Disaster és -Disaster- klánok nyerték a a szervert, és erre büszke vagyok.
:)

Látod, igencsak tévedsz! Az én gratulációm valóban őszinte volt, nem érzek sem szomorúságot, sem haragot az eredményért. A lényeg az, amit írtál nyertetek! Tényleg gratulálok!

Ugyanakkor ne fájjon neked se az, ha klánunk érdemeit és eredményeit én is kiemelem ezen a fórumon. Tudtommal ez a lehetőség nem csak nektek jár! :) Igenis nekünk is volt munkánk ebben a szerverben, mégha én sajnálatos okokból néhány hetet ki is hagytam. Nem úgy kell nyerni, hogy a másik felet igyekszünk lealacsonyítani. Minek? Mutatja a végeredény is, hogy ki a győztes.

FB-n is leírtam már. Kár a sárdobálás. Mindkét felet értek biztosan sérelmek ezen a szerveren is, neked kellene tudnod leginkább, hogy belülről mások a dolgok, mint ahogy azok kifelé látszanak.


Részemről a fórumbeli vitát befejeztem, a dolgok nem itt dőlnek el.
 

DeletedUser18323

Vendég
Megnyertük! :) Igaz nem 30 emberrel, hanem 60-nal, mert az alklán végig példaértékűen működött együtt a főklánnal, úgy ahogy ezt még több mint 6 éves KH-s pályafutásom alatt nem láttam. Ezen a fórumon is meg szeretném köszönni a kitartásukat! Tehát a szervergyőztes klán névsora a következő:

És igen... Csak egy maradhat! :)

A szervergyőztes klán tagjai:


[player]-Young G-[/player]
[player]Sharpsooter[/player]
[player]-smoki-[/player]
[player]71 sznuky[/player]
[player]A Zöldíjász[/player]
[player]Ace.[/player]
[player]Asto Vidatu[/player]
[player]baliprint[/player]
[player]bbolcsvolgyi[/player]
[player]bewitching witch[/player]
[player]boroapja[/player]
[player]Cicero[/player]
[player]csavargo20[/player]
[player]csusza1[/player]
[player]DJ KING87[/player]
[player]hajdulehel[/player]
[player]halez[/player]
[player]Herelovass[/player]
[player]hleniko[/player]
[player]hortyss[/player]
[player]Iaszon[/player]
[player]Jani72[/player]
[player]Janicsab[/player]
[player]josagos69[/player]
[player]Kasztor007[/player]
[player]kata001[/player]
[player]komjatitibor[/player]
[player]koral45[/player]
[player]letya2[/player]
[player]Maky1995[/player]
[player]malek10[/player]
[player]Marcinho3[/player]
[player]MARKUSZ-Z[/player]
[player]matek97[/player]
[player]megehetlek[/player]
[player]Mindentbele[/player]
[player]mydloch[/player]
[player]petitibor[/player]
[player]Ricsika1[/player]
[player]royling15[/player]
[player]rudi 11[/player]
[player]SaVaGe[/player]
[player]Sir. Tigris[/player]
[player]Smithabel[/player]
[player]StormCorner[/player]
[player]szala1[/player]
[player]Szigornya[/player]
[player]tekergő1[/player]
[player]tepecske[/player]
[player]Tokmanykulcs[/player]
[player]ungveryalander[/player]
[player]Úr Bergeri[/player]
[player]Várvédő[/player]
[player]VASIATI[/player]
[player]Zalán vezér[/player]

Like :) :)
 

DeletedUser14148

Vendég
Most már nem csak a területdominanciában vezetünk, hanem pontszámban is. :p
Nehogy még több szó érje a ház elejét. :)
 
Fent