Csevegő

  • Témaindító Principale Daemon
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Gondolom a nemesemeim nem hiányolod az utolsó falvadban.
Reggelre ott lesznek!

Amit ezen a szerveren is leműkődtél Temor barátom??
Nem csalódtam.

Rengeteg embernek itt is tönkre tetted a játékát.
Erre mindig megtalálod a Bara22,séfbácsik és a buta Discot társad.
Holnap ők Grill csirkék lesznek.
A játék minden szépsége be lesz rajtuk mutatva!
Amit minden világba nevetve várnak.
Tudósítunk mindenkit ahogy elárulták klánjaik,és ahogy eszik már az testüket.

Nagyon jó móka lesz!

Ui.
Aki amilyen a játékban..úgyan úgy mindenkit képes elárulni az életben is!!
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom a nemesemeim nem hiányolod az utolsó falvadban.
Reggelre ott lesznek!

Amit ezen a szerveren is leműkődtél Temor barátom??
Nem csalódtam.

Rengeteg embernek itt is tönkre tetted a játékát.
Erre mindig megtalálod a Bara22,séfbácsik és a buta Discot társad.
Holnap ők Grill csirkék lesznek.
A játék minden szépsége be lesz rajtuk mutatva!
Amit minden világba nevetve várnak.
Tudósítunk mindenkit ahogy elárulták klánjaik,és ahogy eszik már az testüket.

Nagyon jó móka lesz!

Ui.
Aki amilyen a játékban..úgyan úgy mindenkit képes elárulni az életben is!!

Nemeseid?
Ember Classik 2 n 1mp s külömbségel küldted a vonatokat... gondolkoztam, hogy megtanítalak játszani.. de látom valaki már adott egy scriptet! Gratulálok

A játékot, az olyan emberek teszik tönkre,mint te is vagy, az undorító leszervezéseid csak és kizárólag az a te célod, hogy neked ezen a játékon lehessen valami neved :)
Halottam, hogy egy hónapja azt mondtad, hogy 2 hét múlva vége lesz a szervernek, mert be toborzod minden klánból a legtöbb pontos játékosokat :) ...de ez még sajnos mindíg nem sikerült :)
Tudom, te bemutatod a játék minden szépségét.. vagyis kiadod körlevélben, hogy támadjátok támadjátok.. én belsőt foglalok közben
Emlékszem még mikor azt írtad, hogy nem lesz nyugtom a CH2 -n mert te mindenkit rám küldesz :) ..szép játékos vagy!!:) Gratulálok! :)
Elárulni? :) Olyan ember beszél árulásról aki a top 3 klánnal lebeszéli, hogy majd a legjobb játékosokkal a végén csináljanak egy klánt...a többi 60 embert hátra hagyva? Te beszélsz nekem árulásról? :)

Jó móka... tudom teszoktál mókázni.. ez is móka nem?? :
[SPOIL]
kecsa jan 10, 17:28
Szia!

Töröld magad!

Nekem emberileg semmi bajom nem volt veled.Igaz tudtam,hogy nem tudsz egy helyben megállni,csak úgy ,mint az életben.
Játékost a Lazákból,át egy klán se vehet.

A legnagyobb dilema,hogy mindenki katát gyárt....te rád.
A Magyar szerver legnagyobb megalázása lesz feléd.
Minden klán erre gyúr.


Itt egy top1 klán...top1-ként nyerhettél volna ,,emberséged lett volna,
Megnyertél volna mindent!

Megérte?
Így?

A világ neked esik,érted gyárt katapultot.
Alázás lesz!!!!

Nekem barátom vagy.....ne szúrd el!

SlyrX jan 10, 18:21
Szerbusz
háháá :D Ez jó :)
Roki én csíplek téged és kb miattad voltam benn abban a klánban de te nem voltál vezető és a vezér meg pár ember aki ott van nem szívlelem őket :) s az, hogy klánoknak kell arra gyúrni, hogy lekatázzon :D Az nem szégyen :D Az mérföld kő dicsőség hogy klánok kellettek ahhoz, hogy megtudjanak szedni :) De sok sikert kívánok nekik a dologhoz :)
most itt nincs mi elrontsa a kedvem :)

Ám megérte! Mivel nem szeretem ha klánon belül olyan ember fenyeget aki kb belső foglalással tudott elérni csak valamit... akkor olyan fenyeget aki tisztességes vonatot sem tud küldeni és egyedül nem mer harcba szállni :) és még meg sem erőltettem magam a harcban csak azért mert pár vonatba beleált neki az indus :) De én ilyen embereknek nem nyerek meg szervert :) akik azon barátaimat fenyegetik + engem is akik mellett megtanultam játszani akikkel együtt aláztunk és ha egymás ellen is harcoltunk izgalmasan tettük :) és őket értük soha sem fogom elhanyagolni :)


Üdv

kecsa jan 10, 18:32
Olyan butus vagy!
Megbíztam benned!!!
Simán,mindent nyertél volna!
Én csíptelek,és segítettem volna.
Hogy temor megjelent.
Véged.
Elveszted a szavad,emberséged.A neved!!!!

SlyrX jan 10, 18:39
Nem temor miatt léptem ki :) a bara miatt :) nem vesztettem el sem az emberségem sem a szavamat mert ha mondjuk egy olyan társad lenne itt akivel már sokmindent megéltél megnyertél cserben hagynád egy alig ismert jöttment klánért őszintén légy logikus
Startból megfenyegettek
Majd még egyszer megfenyegettek mert a területem építettem ki
Utána önbíráskodtak kicsi90 faluival amiket nekem igért és odaadták egy olyan noobnak aki ki is záratta magát
tedd fel a kérdést a Lich king falui miért nem lettek ugyan így felosztva? és úgy verekszi be magát a top 2 helyre hogy belső foglalást csinál...

Akkor itt van a Leporello halgattam az ő bölcsességeit is és egy rendes vonatot se tud elindítani és északai bónuszba üti a másikat és a szerencsétlen foglalási próbálkozásai miatt gondolj bele hogy elbuknál kezdésnél 3 nemest 1 uj falud kicsapták volna és mikor elfoglalod a falut még a falut is elveszik tőled...

Majd mikor skypen beszélgettünk a vezetővel nagy meglázadva elkezdte fenyegetni a barát kivágta a klánbol utána meg hívta vissza mikor elgondolkozott mi is történt...

gondolj bele kicsit a helyzetembe?! játszak olyanokkal akikkel össze sem lehet játszani és mind mind bölcsködik csak és elunjam a játékot majd ilyeneknek adjam a falukat vagy játszak olyannal akivel közösen tudunk játszani és elég jól így inkább bukom el a klánok ellen becsülettel ha eltudok bukni minthogy egy ilyen klánnak a dicsőségére játszam

A fenyegetéses dolgokat meg úgy csináld én kedvellek sose volt veled bajom soha de ne hidd, hogy csak ott van katapult én hobbi szerűen katáztam régen és jó dolog :)

De én nem fenyegetőzöm csak játszom .)

kecsa jan 10, 18:51
Nincs igazad..Tesa!
Míg rossz emberekre hallgatsz!
Temor mindig a sötét oldalra állított!!!
Sikerült kimosnia a tiszta agyad megint!!!!!
Te mit vesztettél...ő mit nyert...Nevet!!!
A szívem leteszem eléd.Ő nevet.
A mi munkánk meg semmi lesz!
Az emberséget csak mellettem tanulod meg!!!

SlyrX jan 10, 18:54
Ez a ti dolgotok a ti harcotok :9 nem az enyém engem nem befolyáson senki sem :) megvan az amire szükségem van Nem vagyok diplomata se klánvezető semmi ilyesmi engem temor se irányít senki Átállhatsz hozzám és nyersz velem vagy maradsz ott és az lesz a dicsőségetek hogy klánokkal megpróbáltok lekatázni engem ismersz tudod milyen deffense-s ember vagyok és az hogy klán szinte pl megtámadjatok igen hamar a győzelmi esélyetek álja bukását ez is

kecsa jan 10, 19:05
Talán egyszer,felnősz mellém!!!Én segítenék.
De te inkább,maradsz lent és szenvedsz.

Én kiállok melletted!
Soha nem lesz ilyen apósod!!!

SlyrX jan 10, 19:06
:D:D milyen apósom lennél tesó :D:DD

kecsa jan 10, 19:09
Aki tanít emberséget.

Többet ne beszéljünk.........
Talán egyszer leszállsz a földre!!!
Te nem vagy hibás,itt a szüleid hibáztak!!!!!

SlyrX jan 10, 19:11
Miket beszélsz te?

kecsa jan 10, 19:20
Takarítsd el magad...Temor!!!!
Tönkre teszed egy srác játékát!
Be esel a világba.A srác mindet vitt volna,ez téged zavart.
Itt vagy:(((
A becsületét mindenkinél elvesztette.
Jó ez neked????
Ezért gyűlőlek Temor!!!

SlyrX jan 10, 19:22
Te jól vagy? Engem sose helyettesít senki...

kecsa jan 10, 19:32
Takarítsd el magad!!!

SlyrX jan 10, 19:33
Kicsoda?

SlyrX jan 10, 19:36
asd

Ezt az üzenetet SlyrX továbbította neked.

SlyrX jan 11, 16:56
[coord]513|460[/coord]
[/SPOIL]

Na pacsi.. -.-"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17975

Vendég
Mindkettőtöket megkérlek, hogy tartsátok meg a megfelelő hangnemet a beszélgetések során és fejezzétek be az egymás elleni uszítást! Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a nyertes klánnak.
Sok mindent láttam már az évek láttam,de még ilyen szégyenletes nyerést soha.:D
 

DeletedUser17933

Vendég
Úgy látom ezt már megnyertük! :))
Gratulálok az egész S-R klánnak, szép munka volt! :D :cool:
 

DeletedUser

Vendég
ha az szép munka minden nagy klánnal szövit meg MNT kötni is egy napon
4,451,675 pontos 6 játékost be toborozni ilyen alattomos módon .Akkor tényleg szép.:D

De én javasolnám a supportnak,hogy a következő Classic köröket 1 hónap múlva zárják le a klánt.
Mert itt nem a harc nyert ,csak is a sumákolás.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
elege nem let volna szep ha mas nyeri meg,viszont ez nem csak a mi erdemunk,vanak meg paran akiknek koszonetel tartozunk ezert,de a lenyeg hogy a haborus statisztikainkat az oszes tobbi klan egyutesen sem mulja tul....ere szerintem senki nem szamitot,marmint a csapatra,alig paran kesztuk el,szep lasan oszealt a csapat,es szerintem senkisem gondolta hogy az S-R ilyen eredmenyeket ert el,szemely szerint meg ensem,felbukantunk a semibol,es feltortunk mint a talajviz,es ha az elejen nem 2 topos klanal kelet volna harcolnunk akor talan maskep is nyertunk volna,de jovolt szamomra,bar csak az okozot csalodast hogy keveset kelet vedekezek,pedig imadok :D
de remek volt a sok bug es tarolas elenere :D
 

DeletedUser17933

Vendég
Igen, igazad van :) Kevesen voltak már velünk az elejitől. Egyedül tényleg ez a tárolós rendszer kicsit fura, de amúgy nagyon vagány ;)
 

DeletedUser

Vendég
A leg undorítóbb szerver győzelem amire én nem lennék büszke egyáltalán.
Az mit mutat a háborús semmit nem jelent ebben az estben.
mert egy minden nagy klánnal szövi meg MNR be voltatok.
Mert kis klánon könnyű így szerezni háborúst ,hogy mindenki támadja.
De foglalni csak leg inkább ti tudtátok.
Mert a nemes nem megy el messzire.
Egy szónak is száz a vége.
Gyáva vezetés gyáva szerver győzelem.:D
 

DeletedUser17841

Vendég
A semmire vagytok büszkék :) a háborús Statisztikátokra :) úgy nyertétek csak meg hogy jó pár játékost átcsábítottatok és az MI klán tagjaival nyertetek nem önerőből :) A semmire vagytok büszkék...
Tipikus Magyar logika hogy aztán nagy harcok árán nyertétek meg a háborút és a világot De egy csatát sem vívtatok meg és nem harcok árán nyertétek meg csak alku árán :) ez is szánalmas győzelmek közzé tartozik ne értsétek félre van egy két játékos aki tényleg harcolt és eredményeket ért el de mint klán csak kb a HNK tartotta meg magát nem játékosok toborzása és más klánokkal való szövetség és olvadozás által érték el az eredményeiket :)

Legyetek büszkék magatokra mikor kérdik majd tőletek milyen volt világot nyerni mit csináltatok?

Válasz rá Hát szövetségeket kötöttünk és toboroztunk pár tagot mert untuk a játékot :)

És milyen háborúkat vívtatok meg?

Válasz rá Hát az Mi szétvert minket de féltünk hogy az [R] klán nyerné meg a szervert így szövetséget kötöttünk velük és 10* túlerővel elbántunk egy klánnal olyan profik voltunk hogy 50 faluval képesek voltunk 10 falvas játékosokat kiszedni nagyon kemény harcok voltak :)

Szerintem itt a ti győzelmetek:) Alig várom a bölcsességeket erre az üzenetre haha :D
 

DeletedUser12069

Vendég
Űdv h legyen teljes az sztori imádom ezt a magyar kalanhaborut vagy inkább tobórzás háború én személy szerint ezt látom. :))
Az meg, hogy ki mennyire is tud játszani értelmetlen osztani hisz az egész magyar szeró noob egy komolyabb dolog eléréséhez vicc. :))
De mindenki csak hidje el magáról mennyire jó és mit is tud mert ez jó, az emberek ki vannak éhezve a sikert élményre közbe pedig csak aki kicsit is ért az egészhez nevet az itt történt dolgokon és teljesen jogosan. :))
A sok „sztár” aki el ment egy summer gamesre azt 1 hét se kellet és 0 pont ezzel mindenki inkább halgat igaz ? :)))
Roki neked meg csak nanyit h az a taktika, hogy meg eszitek a barbátokat körülöttünk mert máképp két emberret egy 50 fős klán nem tud eltünteni ezen olyan jót nevettem. Saját magad ástad el ezzel, de na mindig kellenek a mokás emberek hanem uncsi lenne az égsz. De jó taktika szintedhez képest grat... :))
Sokan kérdik miért nézem le elsőre a magyar játékosokat?? nem nézem le csak az igazat mondom és nagy baj nekik. Itt nyílvánosan kérek elnézést.:)))
További sok siker mert itt nem tudásra megy :)))

Ui:
Szánalmas. :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha az S-R így akart nyerni... nulla eredménnyel akkor tegye :)
Kit érdekel??
:confused:

De tettyének azért gratulálok :D :D
...ennyire noob ember látni még nem igazán sikerült :D
mikor láttam, hogy ki lett használva a végén... felálltam elkapott a röhögő görcs... és vertem a fejem a falba... helyette is :D


Nem kell a K44 et egyesíteni... mert mi nagy jampik vagyunk... :D :D Tessék ott az elért eredményed barátom... :D ... tized kategóriás nobb lettél az emberek szemében :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
A legszebb, hogy mindig azok a "noobok" nyernek és a "vérprofik" vesztenek... Szép az élet :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha adottak a nyerési körülmények? :D ...Ellenben le szögezném, hogy nem vagyok én abban biztos,hogy a CH4 en... a 10 milla és 1200 falu volt itt az igazi győzelem :)
 

DeletedUser12069

Vendég
Sophie nevatare én ezen a classikon is meg mondtam nem egyszer, hogy nem nyerni akarok.
Tudod egyszer majd te is el érsz olyan szintre, hogy pár eberért játszol és nem azért, hogy nyerj mert ott van melleted még 60 ember akiknek felének még a nevét se tudod...
Ameddig nem lesz olyan classik, hogy a klánok zárodnak értelmetlen a győzelemre menni mert sose lesz háború hanem csak tobórzás de szerintem ezt neked nem kell el meséljem.
A vérpeofis dolgogra vissza térve én nem tartom magam annak sőt jónak se lehet ha volt valamikor, mikor ott voltam legjobbak között de ez már a múlt és nem szeretnék abba élni.
 

DeletedUser

Vendég
Ritka egy pillanat részese voltam most,hogy el olvastam az utolsó pár írást.
Egyet étetettem Always online és Principale Daemon
bara22 is jól beszél.
Olyan Classic kell ahol tényleg zárulnak a klánok.
Mindenki olvassa el a beállításokat és az szerint csinálja meg a saját játékát.
Mert az a Classic 4 egy nagyon nagy szégyen volt.
És tibax életedbe elsőre sikeresen zártál egy szervert,de milyen áron?
Ez nem tipikus Magyar logika messze nem az.
nem azért de szervert nyerni úgy kell ahogyan a Hősök teszik.
Lásd v13,v22 és majd v28.Az egy Tipikus Magyar.
 
Fent