Csevegő

DeletedUser16820

Vendég
Hát igen :))) És még lassú is ez a szerver . :D plusz vagy 5 percet vett el az életemből mire kikapcsoltam az új térképet . :D
 

DeletedUser17460

Vendég
Én már üzentem még az elején azoknak a tömegklánoknak, hogy 2 hetet nem bírtok ki. Hogy a pokolba lehet egyébként 100 emberért felelni? Vezető legyen a talpán.
 

DeletedUser15525

Vendég
Ejjej :/
Darky-t megint kiírtottáttok a fórumrol? :-(
[SPOIL]Király :-D[/SPOIL]
 

DeletedUser17468

Vendég
Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy hol találom a küldetéseket sorrendben jutalmakkal együtt?
Köszi
 

DeletedUser16820

Vendég
Na már megszületett az első akadémia is :) Izgalmas ez már :D
 

DeletedUser15730

Vendég
Miért van az, hogy ennyi év után is van barbi. A legnagyobb szemétség az egész játékban. Ezzel csak azokat az játékosokat fejlesztik akik egész nap gép előtt vannak, ráadásul más is fel akar mutatni valamit így őket is gép elé kényszerítik.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Miért van az, hogy ennyi év után is van barbi. A legnagyobb szemétség az egész játékban. Ezzel csak azokat az játékosokat fejlesztik akik egész nap gép előtt vannak, ráadásul más is fel akar mutatni valamit így őket is gép elé kényszerítik.

Lol,ez micsoda???? :DDDDDD
 

DeletedUser14333

Vendég
Miért van az, hogy ennyi év után is van barbi. A legnagyobb szemétség az egész játékban. Ezzel csak azokat az játékosokat fejlesztik akik egész nap gép előtt vannak, ráadásul más is fel akar mutatni valamit így őket is gép elé kényszerítik.

Ha nem tetszik, ne játsz. Probléma megoldva...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok .most kezdtem ezt a játékot mert barátaimtól hallottam hogy jó játék, de nem ismerem ki magam rajta . tudnátok segíteni ?
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm a segítcséget ! travianon játszottam eddig kisfütyi néven voltam. ez a játék is hasonló. itt is vannak csajok ?
 

DeletedUser17450

Vendég
Nyugi, ez csak Dark Lord, a Vezér!:) Talán már hallottál róla.
 
Fent