Csevegő

DeletedUser

Vendég
Cserélj már lemezt, mert beakadtál valahol.. annyit erőlködsz ebben a fene nagy kavarásban hogy összeveszítsél végre már valakiket, hogy aztán beleizzadsz, megcsap a hideg..és máris kész a baj ezekben az influenzás időkben:) kezdek aggódni az egészségedért Ildikó :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Megint terelsz.:D
Egy értelmes témába illő őszinte mondatod nincs.
Tudod te mennyi ember jön ide be csak mint vendég olvasni?
És azok nem tudnak be írni,de olvasni tudják a dolgokat.


Egyszerű a szitu ti pontosan arra készültök hamarosan,hogy szövit fogtok bontani egyik vagy akár 2 kisebb tagú szövitekkel is a nyerés érdekében.Most csak azért szövik nektek mert nem tudtok több klán ellen harcolni.:D

igen remélem át fogják látni a a dolgot azok a klánok emberek is akiket most ki használtok.
és igen remélem hamarosan inkább ők fordítanak hátat nektek.
A Classic szervert nem fogjátok meg nyerni mert nem érdemlitek meg.
 

DeletedUser16257

Vendég
Ildikó neked mindig van valami magyarázni valód. De senki nem kíváncsi rá. Leírtad a véleményed köszönjük szépen. De nem kell megint 10 oldalon keresztűl ugyan azt ecsetelned. Ez már ne a te dolgod legyen hogy mi lesz ha már nem lesz az Rnn. Ha neked így tetszik, de csak azért mert te a mindet tudó elhatároztad hogy majd ez lesz, akkor legyen így.
 

DeletedUser16650

Vendég
Köszönjük Ildikó a kampánybeszédet, de nem hiszem hogy Te nyered meg a választásokat :). Azért még egyszer leírhatnád, légyszi- légyszi :)
 

DeletedUser

Vendég
Mint írtam azoknak szól akik képesek gondolkodni is,tehát ne írjon olyan akit nem érdekel el terelve a dolgot.
Te se leszel benne Várvédő.:D

Ez itt csevegő nem magyarázkodó.:D
 

DeletedUser

Vendég
Mint írtam azoknak szól akik képesek gondolkodni is,tehát ne írjon olyan akit nem érdekel el terelve a dolgot.
Te se leszel benne Várvédő.:D

Ez itt csevegő nem magyarázkodó.:D

:D akkor meg miért magyarázkodsz egyfolytában.. ha nem vennéd észre, itt egyedül csak te magyarázkodsz:D
 

DeletedUser

Vendég
Én nem magyarázkodom.
Ha nem vennéd észre.
Én tényeket írok le.
és pedig egészen pontosan azt,hogy a SZK vezetősége nem megbízható.
Még egyszer le írom.

Van 5 klán azon az oldalon.

A SZK vezetése miközben szövetséges volt a Bora illetve a Rnn klánnal szépen ki nőtte magát biztosságos támadássokal.Majd mikor a laza klán tönkre ment és lett 2 új klán a itt maradó játékosokból a SZK vezetősége a Bora ,Rnn klán háta mögött szervezte az addigi ellenséggel a szövetséget.
Madj mikor erre rá kérdeztünk a válasz helyet fikázás ment tőlük.
Amikor a ellenséggel szövetségre jutottak akkor gyorsan hadat üzentek a Bora ,Rnn klánnak és annyi tisztesség se volt bennük,hogy a támadással ki várják a 48 órát.Már támadtak is.

Most itt van az a helyzet,hogy az 5 klánba van 65 ember.
A SZK vezetősége a szövetségeseit azzal ámítja,hogy össze áll 20 ember és meg nyerik a szervert simán.
Itt már alapból az a hiba,hogy 45 embert használ ki jelenleg is akik vakon hiszik nyertes kánba lesznek.
Továbbá a 20 ember nem lesz elég a szükséges 60 % hoz.
Ha nem is lesz már RNN klán akkor se lesz elég.Hiába foglalnak be minket.
Tehát a SZK nak kell ellenség akiket tud foglalni a saját ki dobot emberein kívül is.
Így hát tuti ahogy a Bora ,Rnn klánt hátba támadták úgy támadnak hátba a jelenlegi szövikből valakit.
Mivel a Riot áll leg közelebb hozzá és nincsenek sokan azok tuti be leszek darálva,ha a Riot klán nem olvad be hozzájuk.
De ha igen akkor másik a ördög klán vagy a glad klán.
De mindenképp be fognak foglalni elég sok ember akik jelenleg velük harcolnak a szükséges 60 % hoz.

Ha nem fére akarna a SZK magyarázni akkor nem írogatna ide hülyeségeket,hogy minél messzebb kerüljék a tényeket és hát ha nem olvasnak vissza emberek.

tehát ha nincs mit írnotok a saját társaitoknak szövetségeseiteknek erről pontosan jó lenne ha nem piszkolnátok itt a teret.:D
 

DeletedUser

Vendég
Ildikó..Ildikó :D szerintem pályát tévesztettél:) Valahogy próbálj meg regényeket írni.. olyan fantasztikus tudományosat.. vagy fantasztikus áltudományost.. tényleg van érzéked hozzá, hogy úgy állítsál be dolgokat, mintha igaz lenne. Csak arra vigyázz, hogy ne ütközz tényekbe, mert ott csúnya beégés lesz :D

Mint például abban a kérdésben, hogy mi támadtuk hátba a borát és az rnn-t.. nézd csak a dátumokat.. de ha nem megy akkor segítek:)

260 bővítmény megtekintése

Hans ugye borás volt.. első lovag meg a mai napig SZK-s

és jéééé nézd csak a hadüzenetünk dátumát :D

261 bővítmény megtekintése

Érdekes módon jó pár órával később történt, mint az, hogy a Bora játékos betámadta a mi tagunkat. Akkor most, ki támadta hátba a másikat?

A másik.. Mi úgy üzentünk hadat nektek, hogy ti oldalatokon 4 klán állt ..a miénken is ugyanannyi. Hol van itt az egyenlőtlenség. Sőt, faluszámban és pontokban egyenlőség volt. Ennek ellenére a nagy címvédő Bora 8 nap alatt térdelt le...

262 bővítmény megtekintése

Nos, Ildikó.. ezek a száraz tények.. tudom, most fogod írni majd, hogy ez hamis meg nem is úgy van.. de tudod mit? Mindenki utána tud nézni a háborús statisztikákban... és ugye, azt azért nem lehet meghamisítani.. és ezek után, ha úgy gondolod, folytathatod tovább az ovis stilusú beírkálásaidat... csak azt vedd már észre, hogy senki nem vesz komolyan.. szórakoztató vagy mint régen a királyi udvarokban az udvari bohóc, de azért a csörgősipka nem mindenkinek áll jól...

Amúgy meg:
Ildikó..Ildikó.. Biztos, hogy csak KH-ni jársz Te ide ? :D :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
1 Borával hamarabb volt szövi bontás mint a Rnn el nektek.


De tény még szövik voltatok már tárgyaltatok a Riot tal és a többi ellen klánnal.

Érdekes lett volna meg tudni ha ők nem állnak veletek szóba akkor mertek e szövit bontani a Bora vagy velünk.:D


Nem kell it fére magyarázni.
Igen is hátba támadtátok a szöviket akkor is és ezt meg is teszitek bármikor.
 

DeletedUser13263

Vendég
Ezt muszáj ide betennem! :)

"- Nem csalás, Bogyó. Én nyertem. Ne mérgelődj, már kétszer győztél.
- Megint én akarok nyerni!
- De Bogyó! A társasjátéknak éppen ez a lényege! Egyszer az egyik nyer, másszor a másik. Nem lehetsz mindig győztes!
- De igen! Mindig győztes akarok lenni! - tombolt Bogyó, és mérgében földhöz vágta a játékot.
- Hát jó! Akkor játssz egyedül - szólt a lepkelány, és faképnél hagyta a csigát."

Részlet Bartos Erika: Bogyó és Babóca Társasjáték c. meséjéből.

Megjegyzés: a mese végére Bogyó belátja, hogy nem jó egyedül, és visszaszegődik a többiekhez játszani. Ilyen belátásra sajnos nem mindenki képes, korán el kell kezdeni a fejlesztést hozzá. 4-8 éves korban mindenképpen, hiszen ez a mese ennek a korosztálynak szól, de lehet korábban is. Azt nem tudom, hogy későbbiekben a hiányosság pótolható-e? :))
 

DeletedUser

Vendég
Fent