Csevegő

DeletedUser

Vendég
Mert ugyan ez a dolog v1 óta minden világon felmerül, hogy a support valamelyik oldalt segíti
Valóban felmerül ,de nem érdemes foglalkozni vele.
Annyit segíthetek viszont,hogy tanácsot adok.
de ez nekem valamiért teljesen sötét
Merészkedj el a falig,tapogasd végig.
Kell ott lennie valahol egy négyzet alakú kis szerkezetnek.
Neve: villanykapcsoló
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudok róla ,hogy indulnánk.Egyenlőre új szerver még nem jött szóba.

Még most se, hogy a v28 indulás bevár titeket? :)
Másrészt gratulálok a szervergyőzelemhez.
(a kérdésem nem provokálásnak szántam,remélem nem veszed annak.)
 

DeletedUser17956

Vendég
Látom Melani... :)
sziszani miért lő összesen 3 bejövőt rám? Elnézte a koordit?

Süsü légy szíves olvasd el itt fórumon a PM-emet. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Privát üzenetedre reagálva,bemásolom ide is a válaszom.
Szia.
Belekezdtem a válaszba,de töröltem.
Nincs értelme,se kioktatni másokat,se olvasgatni mások valós vagy vélt sérelmeit,magyarázkodni se akarok.
A lelkiismeretem tiszta.
Remélem nem bántottalak meg a beirásommal,ha igy lenne akkor elnézést érte.
Mivel a nagy nyilvánosság előtt irtam a dolgokat,igy ott is elnézést kérek.
Sikeres és jó játékot neked a jövőben.Szia.
.
 

DeletedUser17956

Vendég
Területi arány szerinti klán-rangsor
=RH= 79.4%

:D

79,6 az már inkább. :)

2x A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.
Legjobb eredmény: Időpont: 30.09.2014 (763.618 egység)
594.443 / 594.443594.443 / 594.443

Védd meg a rekordot éjfélig, hogy megkaphasd a díjat!

:)
 

DeletedUser

Vendég
Területi arány szerinti klán-rangsor
=RH= 80%

Táráám és elértünk a végére... :)

Kicsit összefoglalnám a Regényhősök közt eltöltött időt.
Emlékszem, amikor Arch megírta viberen, hogy megyünk az RH-ba, azt hittem poénkodik, viccnek is rossz volt. :D gyorsan kiderült, hogy nem poén Kozmo és a többiek már napok óta erről diskurálnak, sokáig azon törtem a fejem, hogy kilépek a dualból és hagyom hogy Arch menjen utjára, de aztán a maffia már a szakadék szélén állt, a BKV is ugye Darkcella féle klánnak is befellegzett, nem volt túl sok lehetőségem és nagy duzzogva belementem... "Jó jó legyen az RH" :D Amikor kiderült, miben mesterkednek a nagyágyúk sokan mondogatták, hogy ha átmegyünk egy az hogy árulóvá vállunk, a másik pedig hogy az RH-ba nem nyerhetünk, mert sosem leszünk igazi mesések, nem fognak befogadni, és a végén ahogy lehetőségük lesz kiraknak mert ugye csak 1klán nyerhet és a csatlakozás után egyből két klán alakul ki. Ezt most megcáfolom :) Örömmel méghozzá... Tisztelettel jelentem azoknak akik ezeket mondták anno, hogy befogadtak mindenkit maguk közé... és Teljesértékű mesésnek érzem magam, és lám a végén még nyerő klánba is befértünk úgy ahogy Tofi, Kakajós, Töki, Csillaglány, Szabina és még sorolhatnám :)

Jó kis csapat jött itt össze, kár hogy "odaátról" sokan feladták időközben, elég nyugis, becsületes, nagyobb balhék nélküli világot hagyunk magunk mögött... fantasztikus klánt ismertem. Köszönök nekik mindent, imádtam veletek játszani... kicsit sajnálom is hogy vége, bár már jóideje befásultunk ebbe a szeróba... ÉLJEN AZ RH... ÉLJEN SÜSÜ ÉS SHREK nagyszerű vezérek vagytok!!!


UI:
Most kipróbálunk más valamit.... :)
 

DeletedUser

Vendég
Halihóó,
Drága Meli nagyon édes vagy :)
Színes, vidám foltja voltál a csapatnak itt v22-n, örülök, h csatlakoztatok anno..komolyan.:)

Én simán ellettem volna még vagy 3 évig ezzel a csapattal, kár, hogy ilyen hamar vége lett.

Mindenkinek gratulálok a kitartásához..sok sikert a továbbiakban. Millió puszi.

Jázmin
 

DeletedUser17956

Vendég
Gratuláció

Sziasztok!

Ezúton gratulálunk minden egyes =RH=-s tagnak a V22-es világban nyújtott teljesítményéhez és e világ megnyeréséhez.

A HOPE ezúton üdvözli és köszönti a bajnokokat és ismeri el V22-es győzelmüket.

További sok sikert kívánunk a virtuális és a való világban egyaránt.

HOPE


Tapsolo_kez.gif
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Akkor vége :D
Élveztem ám az elejét,aztán átadtam Melinek a stafétát,vagy hogy mondják ezt :D

Nos,én minden vezérbe bele tudok kötni,mindnek van valami hiányossága. Ezért nemis maradok meg sokáig egy vezér keze alatt.
Viszont Shrek és Süsü valami más kategória. Kiegyensúlyozottak,árad belőlük a magabiztosság,a nyugalom,értik a dolgukat és kitartóak.
Erre van szükség ahhoz,hogy valaki jó vezér legyen. Ezért nem lesz pl Roki soha nagy vezér,mert forrófejű.
Viszont kettejükben kellemesen csalódtam. Úgy hiszem bármilyen csapatot győzelemre tudnának vezetni,pláne egy olyat ami tele van jó játékosokkal mint ahogy erre itt is példa volt.
Én nekik gratulálnék ezúton.

Jujj hisz én nemis szoktam senkit fényezni magamon kivül :D
És most sem tettem,mert a tényeket leirni nem minősül fényezésnek :p

Sok sikert a v28hoz,éljenek a legjobbak! :D

Arch
 

DeletedUser12127

Vendég
Gratulálok Nektek!

A videók nagyon jók lettek érdekesek és tanulságosak. Különösen a hadvezetés térképei. Még úgy is érdekes volt nézegetni, hogy lövésem sem volt ezekhez a világokhoz.

Grat még egyszer, üdv: Arkh.
 
Fent