Csevegő

DeletedUser

Vendég
A játékos létszám tartósan 1000 fő alá esett (kb. egy hete)

jelenleg 936,
ebből az utolsó kb. 30 "játékos" nulla pontos
 

DeletedUser

Vendég
Már nem tart sokáig :)

Területi arány szerinti klán-rangsor
=RH= 73.5%
 

DeletedUser

Vendég
Már uncsi, inkább legyen vége :) és menjünk a következő szerverre, mint itt ücsörögjünk még tovább.... :)
 

DeletedUser17956

Vendég
ezt a én sem tudom, de már igen, édesmind1 :)

Nem is igaz... :)
Érdekes dolgokat lehet belőle leszűrni. Vajon miért van az, hogy kicsivel több mint egy héttel *sziszani* átlépése után, amivel ugye megszereztétek a 70 %-ot, jön ez a levél? :) Sziszani ugyanis előző előtti szombaton lépett át, 7 óra körül. Érdekes módon a jelentésem erről azóta törlődött, pedig Killerék 24-én ütöttek, tropauer 30-án, a kettő támadássorozat jelijei mind megvannak a 70 %-os jelié és a világ lezárásáé meg nem, pedig nem is töröltem... :)
Mondjuk lehet az én memóriám rossz vagy ez így van beállítva.
Aztán meg ugye a levélnek egy hét után kellett volna jönnie a 75 % elérése után, nem? Mert 75 % feletti tartós uralásnak nem nevezném azt hogy az =RH= még mindig 74,9 %-on áll és SOHA eddig a pillanatig nem volt 75 %-on...

Természetesen ez már semmit nem számít. Mert az =RH= megérdemelten nyeri ezt a világot, és szerintem sanszos hogy október végén már nem lehet bejelentkezni a v22-re. Csak azért egy ilyet jó lenne ha megmagyarázna itt a support csapat valamelyik tagja. Jólesne szerintem a vesztes oldal sok tagjának.


Unalmas már a v22
:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia P2000.
Durván 48 óra alatt emelkedik 1% al a területi arányunk.
Abban igazat kell adjak,és bevallom én sem értem a 75% -ot.
Jelenleg nekem is 74% ot mutat.
Viszont ezt a mondatodat nem értem:
"Érdekes dolgokat lehet belőle leszűrni."
Nem érzem úgy,hogy rászolgáltunk volna.
Sőt.
A magánvéleményem az,hogy Ez a szerver a megszokottól eltérően,nyugisan ,becsületesen,vitamentesen zajlott le.
Ne ért félre,ez nem csak az =RH= érdeme.
Ezt közösen értük el.
Megragadnám az alkalmat,hogy itt megköszönjem minden v22 es játékosnak a hozzá állását.
Bárcsak megszokottá válna a magyar szervereken.
 

DeletedUser17956

Vendég
Szia P2000.
Durván 48 óra alatt emelkedik 1% al a területi arányunk.
Abban igazat kell adjak,és bevallom én sem értem a 75% -ot.
Jelenleg nekem is 74% ot mutat.
Viszont ezt a mondatodat nem értem:
"Érdekes dolgokat lehet belőle leszűrni."
Nem érzem úgy,hogy rászolgáltunk volna.
Sőt.
A magánvéleményem az,hogy Ez a szerver a megszokottól eltérően,nyugisan ,becsületesen,vitamentesen zajlott le.
Ne ért félre,ez nem csak az =RH= érdeme.
Ezt közösen értük el.
Megragadnám az alkalmat,hogy itt megköszönjem minden v22 es játékosnak a hozzá állását.
Bárcsak megszokottá válna a magyar szervereken.

Utólag én sem értem... :)
Valószínűleg az lett volna belőle hogy a support valamit esetleg hibázott, lehet szándékosan, több társamnak, inkább volt társamnak ahogy a világ kezdete óta leszűrtem az a véleménye hogy a support segíti a másik oldalt... Mert ugyan ez a dolog v1 óta minden világon felmerül, hogy a support valamelyik oldalt segíti, de ez nekem valamiért teljesen sötét hogy ez hogy jött össze hogyha egy support tag sem akarta szándékosan meggyorsítani a győzelmeteket... :)

Hát igen. Más világokhoz képest ez a szerver csendes volt. És ez szép dolog, nagyon szép. Csendben kikapunk... :)

Sírni csak a győztesnek szabad.
Csak ezt sokan nem tartják be sajnos.
 
Fent