Csevegő

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Írok ide,hogy akit érdekel,az nyugodtan íhat. :)
Senkinek nem harapják le a fejét érte :D
De ha igen,akkor csak virtuálisan,az meg nem fáj XD
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
ÓÓ én nagyonkitartó tudok lenni,ha akarok. :)
Ha kell magamban fogok csevegni,hogy ne töröljék a fórumot :D
Bár akkor át is lehetne nevezni Cica blogjává :)
Bár az meg megint csak unalomba fulladna,mert velem érdekes nem történik az életben :(
 

DeletedUser4544

Vendég
Szia!
Adok három tanácsot, ahhoz hogy élet legyen, olvassák a forumot és írjanak ide.
1: Elkezdesz feszegetni egy témát, egy olyan témát ami mást is érdekel. LEírod a véleményed, de hagysz kérdőjeleket is, hogy másis hozzászóljon.
2: Ha az első nem jönne be, akkor csinálhatod a következő varriációt, megdicsérsz egy játékost, és leírod a miértet. Erre általába ha aktiv forumozó a tag, jön és megköszöni, viszont általába akik nemkedvelik jönnek ócsárolni, viszont mivel vannak "barátai" jönnek majd a védelmezők is. Ettől is elszokott kezdeni pörögni a forum.
3: Ezt hivom Dark Lord féle trükknek. Elkezded szidni több játékost klánt, de mellette magadat dicsőited. Erre is szoktak sokan ugrani,

Remélem segítettem és sikerül elérned azt amit szeretnél.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Köszi az ötleteket :)

Várok további ötleteket a fórum életének felpezsdítésére :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Szia!
Adok három tanácsot, ahhoz hogy élet legyen, olvassák a forumot és írjanak ide.
1: Elkezdesz feszegetni egy témát, egy olyan témát ami mást is érdekel. LEírod a véleményed, de hagysz kérdőjeleket is, hogy másis hozzászóljon.
2: Ha az első nem jönne be, akkor csinálhatod a következő varriációt, megdicsérsz egy játékost, és leírod a miértet. Erre általába ha aktiv forumozó a tag, jön és megköszöni, viszont általába akik nemkedvelik jönnek ócsárolni, viszont mivel vannak "barátai" jönnek majd a védelmezők is. Ettől is elszokott kezdeni pörögni a forum.
3: Ezt hivom Dark Lord féle trükknek. Elkezded szidni több játékost klánt, de mellette magadat dicsőited. Erre is szoktak sokan ugrani,

Remélem segítettem és sikerül elérned azt amit szeretnél.

csak hogy oruljon vigyo barátunk :) ide spamolok 1-et az ellen táborból :)
 
Fent