Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
:D Tudom mit jelent, elsőre meg is értettem, de ma visszaolvastam és láttam valami nincs rendben.
Majd addig olvastam míg tényleg a jelentés ellenkezőit állította :D
 

DeletedUser15525

Vendég
[SPOIL]
Klánháború csapat ma 17:38 órakor
Kedves Játékosaink,

Fel szeretnénk hívni a figyelmeteket a szabályzat megváltozására a könnyített világon.

A szabály megváltoztatásának oka az, hogy a könnyített világ abból a célból lett létrehozva, hogy ott játékosaink gyakorolni tudjanak. Mivel a könnyített világ nem versenyvilág, nincs cél, nincs győzelem, nincs végjáték, így a játék menete is eltérő.

Amennyiben egy játékos úgy érzi, hogy elég volt a gyakorlásból, és már visszatérne a normál szerverekre játszani, úgy faluit (fiókját) törölnie kell. Ugyanezen oknál fogva nincs lehetőség a jövőben dual fiókok létrehozására sem, hiszen a gyakorlás akkor ér valamit, ha azt az ember maga csinálja.

Összefoglalva az új szabályok szerint mától nincs lehetőség:

- Fiókátadásra
- Dual, trial fiók létrehozására
- Végrendeletet írni
- Falvakat osztatni helyettessel.


További jó játékot, és gyakorlást kíván a könnyített világon a Klánháború Csapat.
[/SPOIL]


Ez egy kicsit úgy jött le nekem, mintha a levéllel azt akarnák mondani, hogy aki a könnyítetten jelen van, nem lehet jelen versenyszerveren.
És fordítva.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kifejtenétek bővebben miért?[/COLOR]
 

DeletedUser15579

Vendég
sajti mondta:
Amennyiben egy játékos úgy érzi, hogy elég volt a gyakorlásból, és már visszatérne a normál szerverekre játszani, úgy faluit (fiókját) törölnie kell.

itt a mondat ami zavaró
 

DeletedUser15525

Vendég
Kérdés:
Az első templom, stratégiai templom.
A könnyítetten nem lehet a kezdő falut befoglalni (beleértve a sajátunkét is), így elveszti jelentőségét az első templom, holott ez a nagyon is fontos tényező.
Nem lesz rajta javítás, esetlegesen?
 

DeletedUser8560

Vendég
Kérdés:
Az első templom, stratégiai templom.
A könnyítetten nem lehet a kezdő falut befoglalni (beleértve a sajátunkét is), így elveszti jelentőségét az első templom, holott ez a nagyon is fontos tényező.
Nem lesz rajta javítás, esetlegesen?

Szia,

Egyelőre nem terveznek módosítást.
 

DeletedUser17402

Vendég
Kérdés

Miért van az, hogy senkit nem tudok támadni: Mindenkinél azt írja, hogy 120% :/. Holott ő 6 ezres én meg 7 -.-
 

DeletedUser7974

Vendég
Továbbítás Áthelyezés Törlés >>

Téma Fejezd be és nyerj! Átnevez
Elküldve dec 02, 2013 16:00:01
Ennek a csapatnak vagy a tagja: Kék
A verseny nemsokára kezdődik!

A Klánháború játékosai minden világról 4 csoportba kerülnek amíg a 3 kihívást nem teljesítik - minimum 24 órára

A kihívások bizonyos feladatokat jelölnek meg - mint például egy meghatározott egységfajtából a lehető legtöbbet kell legyőzni. Ezen feladatok befejezésével a kihívás időtartama alatt segítsd csapatod győzelemhez, és szerezzétek meg az érte járó díjat!

A legelső kihívás ekkor kezdődik: holnap ekkor: 11:00 - Találkozunk akkor!


A csapatok versenyének állását a Rangsorban lehet nyomon követni.
» Verseny statisztika

Továbbítás Áthelyezés Törlés >>

Na ez mi?
 

DeletedUser17670

Vendég
Üdv!
Amint meg akarok támadni egy nálam kb. 30-szor több ponttal rendelkező játékos pontszámú játékost, ez az üzenet fogad:
"A játékosok csak akkor támadhatják egymást, ha a nagyobb játékos pontszáma nem haladja meg 120% százalékát a kisebb játékos pontszámának."
Az okát értem, ez a szabály.
Viszont azt nem értem, hogy ilyen szabály mellett, hogyan tudott ugyanő elfoglalni tőlem egy falut.
A segítséget meg a felvilágosítást előre is kösz.

bolygokapitanya
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv!
Amint meg akarok támadni egy nálam kb. 30-szor több ponttal rendelkező játékos pontszámú játékost, ez az üzenet fogad:
"A játékosok csak akkor támadhatják egymást, ha a nagyobb játékos pontszáma nem haladja meg 120% százalékát a kisebb játékos pontszámának."
Az okát értem, ez a szabály.
Viszont azt nem értem, hogy ilyen szabály mellett, hogyan tudott ugyanő elfoglalni tőlem egy falut.
A segítséget meg a felvilágosítást előre is kösz.

bolygokapitanya

Szia,

A rendszer úgy működik, hogy a támadás pillanatában ellenőrzi a két fél összes pontszámát.
Ha ekkor a határértéken belül vannak, engedi a támadások indítását, akkor is, ha akár több foglaló sereg is útnak indul. Így akár előfordulhat az is, hogy A játékos megtámadja B játékost, elveszi 1-100 faluját, majd B nem tud visszatámadni, az új pontszámbeli különbség miatt.
 

DeletedUser17670

Vendég
Szia,

A rendszer úgy működik, hogy a támadás pillanatában ellenőrzi a két fél összes pontszámát.
Ha ekkor a határértéken belül vannak, engedi a támadások indítását, akkor is, ha akár több foglaló sereg is útnak indul. Így akár előfordulhat az is, hogy A játékos megtámadja B játékost, elveszi 1-100 faluját, majd B nem tud visszatámadni, az új pontszámbeli különbség miatt.

Értem, kösz.
 
Fent