Csevegő & Kérdések

  • Témaindító DeletedUser12732
  • Kezdés ideje

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
De várj Aranybogár :)

Ennek a csapatnak több mint a fele kezdő, akiknek most próbálom, tanitgatni a játék alapjait.
Te meg már bőven harcoltál más világon is, igaz, hogy lehet szétvertek, de akkor is volt minimális tudásod.

Emellett hallottál a csapatból -Brian- en kivűl arcoskodni? :)

A (h)arcosok itt csak ti vagytok, akik sírnak egyetlen játékos ellen, meg olyanok vannak nálatok mint Niki Boszi.
Nagyon nagyra tartja magát, egy levelet meg képtelen volt végigolvasni, mert kicsit hosszabra sikeredett!




Ami igaz az igaz, barbárt foglalni már remekül tudnak, sőt, van aki még magát is elfoglalja mégegyszer - biztos ami biztos:D:D

Viszont jó hir, hogy mégiscsak az vagy akinek mondtunk, elárultad magad a levél kapcsán.
És mi a baj Boszival? Kikosarazott?:D
Biztos nem jöttél be neki, ami igaz az igaz, megválogatja kivel áll szóba:)
Azért ha tudnád amit én, biztos nem adnád fel ilyen könnyen az udvarlást...:D

Más világokon is harcoltunk???

Ez teljesen új infó, eddig mintha azt szajkóztátok volna, hogy itt játszottunk először és nincs fogalmunk semmiről.

Ehh, nem lehet veled mit kezdeni, Boszinak igaza volt...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Amúgy meg min' megy a vita? ki foglal több barbit? :D pro-kontra alapon te se panaszkodhatsz XD
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Amúgy meg min' megy a vita? ki foglal több barbit? :D pro-kontra alapon te se panaszkodhatsz XD

Nem, nem arról szól.

Sajnos töredezettek a hozzászólásaim, sok nincs már meg, igy igazából csak a másik fél mondanivalója átlátható...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser13948

Vendég
Ami igaz az igaz, barbárt foglalni már remekül tudnak, sőt, van aki még magát is elfoglalja mégegyszer - biztos ami biztos:D:D

Viszont jó hir, hogy mégiscsak az vagy akinek mondtunk, elárultad magad a levél kapcsán.
És mi a baj Boszival? Kikosarazott?:D
Biztos nem jöttél be neki, ami igaz az igaz, megválogatja kivel áll szóba:)
Azért ha tudnád amit én, biztos nem adnád fel ilyen könnyen az udvarlást...:D

Más világokon is harcoltunk???

Ez teljesen új infó, eddig mintha azt szajkóztátok volna, hogy itt játszottunk először és nincs fogalmunk semmiről.

Ehh, nem lehet veled mit kezdeni, Boszinak igaza volt...


A saját falvait foglaláshoz azért te is tudnál mutatni valamit ;)
Sőt, szerintem már minden több mint 1 hónapja játszó játékos bakizott ilyet legalább egyszer :)

Nem kosarazott ki, csak belenéztem a beszélgetésbe amit Briannel irtak még, és ott irta, hogy ezt nem tudja végigolvasni, csak az elejéig jutott :)
Ebből mi jön le egy átlagos embernek, hogy vagy nem tud olvasni, vagy egyszerűen nem veszi komolyan...nem is az én fiókom kereste meg Boszit, hanem Boszi engem :)

Más...felőlem lehet jó nő, meg aranyos de van pár hátránya...
KH-s nővel nem...:)
Van már egy boszorkányom itthon, ő is elég, nem kéne még egy. :D
+ szerintem nem is vagyunk egy korosztályban :p
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
A saját falvait foglaláshoz azért te is tudnál mutatni valamit ;)
Sőt, szerintem már minden több mint 1 hónapja játszó játékos bakizott ilyet legalább egyszer :)

Nem kosarazott ki, csak belenéztem a beszélgetésbe amit Briannel irtak még, és ott irta, hogy ezt nem tudja végigolvasni, csak az elejéig jutott :)
Ebből mi jön le egy átlagos embernek, hogy vagy nem tud olvasni, vagy egyszerűen nem veszi komolyan...nem is az én fiókom kereste meg Boszit, hanem Boszi engem :)

Más...felőlem lehet jó nő, meg aranyos de van pár hátránya...
KH-s nővel nem...:)
Van már egy boszorkányom itthon, ő is elég, nem kéne még egy. :D
+ szerintem nem is vagyunk egy korosztályban :p



Biztosithatlak, hogy tud olvasni, csak amiről nekem van biztos infom, több tizezer levelet olvasott, már az évek alatt, csak ebben a játékban, és ráadásul még válaszolt is ezekre:)

Szóval már egy Boszorkány is a sarokba parancsol, itt tartunk?:)
Csak nem nyugdijas vagy már?:D
 

DeletedUser13948

Vendég
Biztosithatlak, hogy tud olvasni, csak amiről nekem van biztos infom, több tizezer levelet olvasott, már az évek alatt, csak ebben a játékban, és ráadásul még válaszolt is ezekre:)

Szóval már egy Boszorkány is a sarokba parancsol, itt tartunk?:)
Csak nem nyugdijas vagy már?:D

Mondjuk fiatal boszinak, aki elég szép, cska sokat zsörtölődik :D

10000 levél. ittvagyok már pár éve de ennyit még énsem olvastam el xd
 

DeletedUser

Vendég
Basuka kihagyta:

Köszönöm stalkernek a képernyőmentéseket. :) :D :p

Kedves Chaoskutya el tudom képzelni ott mián a tanítás.... :D :D
Játékosok most megtanuljuk, hogyan kell belépni a Klánháborúba, ha ezt a lépést már tudod akkor el tudtad olvasni az üzenetet, ha nem akkor írj rám és elmagyarázom. :)

:D :D :D
 

DeletedUser13948

Vendég
Basuka kihagyta:

Köszönöm stalkernek a képernyőmentéseket. :) :D :p

Kedves Chaoskutya el tudom képzelni ott mián a tanítás.... :D :D
Játékosok most megtanuljuk, hogyan kell belépni a Klánháborúba, ha ezt a lépést már tudod akkor el tudtad olvasni az üzenetet, ha nem akkor írj rám és elmagyarázom. :)

:D :D :D

Hát nálunk legalább a helyesírást már nem kellett tanítani, de látom ti le vagytok e téren maradva.
Felőlem oszt lehettek azok akik akartok lenni, kezdők vérprofik, csak érdekelt volna hogy olvasott több mint 10 k levelet, úgy, hogy egy rendeset nem tudott megírni :)
De nyugi én mindent elhiszek nektek ;)
 

DeletedUser13948

Vendég
Tudod az emberek okosabbak mint a kutyák.
De az emberek néha hibáznak, és ekkor van kicsi helyesírási hiba :D
De a kutyák nem is tudnak írni. Te hogy tanultál meg? :D

Tudod szerencsére nekem csak a játékosnevemben van benne a kutya...nem úgy mint egyeseknek :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Fiatalok, utoljára kérlek titeket arra, hogy a nem megfelelő hangnemű hozzászólásokat megjelentessétek. Amennyiben ez nem sikerül, akkor kénytelen leszek megkérni titeket arra, hogy menjetek pihenőre.
 

DeletedUser13948

Vendég
Fiatalok, utoljára kérlek titeket arra, hogy a nem megfelelő hangnemű hozzászólásokat megjelentessétek. Amennyiben ez nem sikerül, akkor kénytelen leszek megkérni titeket arra, hogy menjetek pihenőre.

Oké főnök :)
stalkerrel azóta amugy is üzlettársak lettünk xd
 

basuka

Member
A reakció pontszáma
0
Én viszont kiszálltam, ezentúl nyugodtan ócsároljon csak bátran mindenki, még a viszontválaszomtól sem kell tartani...
 

DeletedUser

Vendég
Fiatalok, utoljára kérlek titeket arra, hogy a nem megfelelő hangnemű hozzászólásokat megjelentessétek. Amennyiben ez nem sikerül, akkor kénytelen leszek megkérni titeket arra, hogy menjetek pihenőre.

Ez nem azt jelenti, hogy arra kérsz, hogy nem megfelelőeket jelenítsünk meg? :D
 

DeletedUser16246

Vendég
Ez nem azt jelenti, hogy arra kérsz, hogy nem megfelelőeket jelenítsünk meg? :D

[COLOR="#6363300"]Ha ennyire kíváncsi vagy az egyszerűbb megfogalmazásra, akkor tessék: ha nem bírtok magatokkal, ki fogunk tenni titeket egy időre a fórumról[/COLOR]
 
Fent