Csevegő a V11-el kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
igen csak 1 napon 2,3 dzor be léepk 3 percre tudod én 17 vagyok én városba haverokal logunk sulibol emg stb...

ahelyett hogy bejárnál, és vinnéd valamire az életben... de legalább írni megtanulnál, az egyszer biztos. :)

vagy manapság még menő dolog ellógni a suliból?
 

DeletedUser

Vendég
Nem ertem ezt!

Sziasztok!Ma regisztraltam a v11-re!Epitettem piacot!Mikor akarok valakinek nyersit kuldeni ezt irja:
A szabad kereskedelem most nincs aktiválva.

A klánok belső kereskedése 11.07.2011 or lesz aktiválva.

A nyersanyagok szabad küldése 10.08.2011 09:52-kor lesz aktiválva.

Magaban pedig a piacban ezt irja:Jelenleg a szabad nyersanyag szállítás a piacon keresztül ki van kapcsolva. Ugyanakkor a saját falvaidnak küldhetsz nyersanyagot, és ajánlatokat tehetsz.

Nem ertem :( 2 honapot kell varjak h kuldhessek nyersit??Mar irtam supportnak is!kerlek segitsetek!
 

DeletedUser

Vendég
de a haverom 500 pontos es most kuldott nyersit!neki h sikerult :/ ??
 

DeletedUser

Vendég
Neki már lejárt a korlátozás ideje akkor. Klánon belülre hamarabb lehet küldeni, mint klánon kívülre.
 

DeletedUser

Vendég
(nem klantars volt)dehat 500 pontot 2 honap alatt lassu tempo :D!!egyebkent teis ennyit kellett varjal?
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki. De szervertől függ. Nem mindegyik világon kell ennyit várni.
 

DeletedUser

Vendég
Hjajj ugy idegesit h mindig amikor uj vilagot kezdek a peremere tesz:mad:!!Ott uncsi az elet es messzi vannak az emberkek!DE mindig mindig mindig a peremere tesz:mad::mad:
 

DeletedUser13552

Vendég
Hali.
Ti látatok már ilyen jól megszervezett és kitalált támadást?
Szerintem a v11-es VHL a v7-es utánzatának az utánzata:D











 

DeletedUser

Vendég
Jól látom hogy a CNN elkezdett belsőzni?:)
Mi van azzal az "egységgel"..
Na igen,ezt lehetett várni:p
 

DeletedUser15675

Vendég
Hát ekkora batár hátországban sok a melegednivágyó sárga..:) azoknak nem kell a fronton takarítani ugyebár..:)
 
Fent