Csevegő

MacHun

New Member
A reakció pontszáma
0
Változtatni sose késő! Egyetlen esetet se tudok, ezen kívül ahol szabadon teljes letárral lehetett átlépni egy amúgy már befejezett világról. A kérdés csak az mennyi ebben a szándékosság? Mert azért az is érdekes, hogy egy megnyert világról szinte azonnal léptek át. Mint ha tudták volna, hogy most indul. És ha (.-a lett volna a kezdés dátuma akkor addigra K9 is záródik. Vagyis onnan se jött volna át senki. Olyan pedig nincs, hogy ne lehetne változtatni, sőt még újrakezdeni se késő. Mint ha a napokban lett is volna erre példa egy speciális világon .
Reál én K7-ről is így mentem át K9-re, meg a K8-as csapat is így ment át K11-re.
Kapásból mondtam neked két világot ahol ugyanez volt.
Mondjuk annyi a különbség, hogy K7-K9 és K8-K11, illetve a mostani szerver között az a hatalmas különbség, hogy K9 már ment egy ideje amikor én át jöttem.
A másik fele amit olvastam feljebb NooBLeader-től, hogy jó páran jöttek úgy át másik világról, hogy készültek rá jó előre.
Ez a lehetőséged neked is meg volt. Tudom nem olyan, mint át hozni egy fullos leltárat egy másik 3 éve működő szerverről, de akkor is meg volt arra az esély, hogy ne pár száz pontos faluval gyere át.
 
Utoljára szerkesztve:

MacHun

New Member
A reakció pontszáma
0
Innentől kezdve nem értem minek ez a cirkusz.
Tudom, hogy fájó pont sokatoknak K9 (főleg az én részemről is), de az elején még egyenlőek voltak ott az esélyek.
Bárki nyerhetett volna...

8.png
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Nem csodálom, hogy szerinted ez így rendben van! De nem szeretek személyeskedni. És másokról a háta mögött valótlan dolgokat állítani se! De a felsorolt példák egyáltalán nem azonosak. Mivel egyik világ se fejeződött be addigra mire onnan át lehetett lépni. Persze, hogy véded a helyzetet ez érthető. Főleg ha igazak a pletykák. És hát ahogy a mondás tartja "nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja"! Ami meg K9-et illeti nekem nem fájó pont, főleg nem a részedről , hiszen azt produkáltad ott ami tőled elvárható. De ez egy játék, és én játszani is becsületesen szeretek, és elvárnám másoktól is, hogy hasonlóan tegyenek. Na persze, ha azoknak akik érintettek ebben dicsőség így előnyhöz jutni, az nem minket minősít jelen esetben! Annyit még hozzátennék, hogy ez se rólad szól, még ha szerinted a világok között csak annyi a "hatalmas különbség", hogy te mikor lépsz be azokra!
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Uraim!

K9-en is egyenlő feltételekkel indultunk, ugyanúgy, mint bárki más, mégis bucira vertük a brigádot.

Játszani kellene, nem fórumon meg privát levelekben üzengetni, hogy aztán meg se várjuk amíg az illető válaszol hanem nagy tökösen már előtte letiltsuk.
Mert ehhez aztán értünk ugye...!?

Nem kenyerem a fórumozás, én inkább játszani szeretek, szóval nem is fogok itt belemenni a szájkaratéba.
Csak vicces olvasni ami itt megy.
Mintha egyes embereknek az életük múlna egy játékon.... :/

Minden jót!
Hát van aki szeret játszani és van akinek tényleg az élete múlhat rajta. Az egyik becsülettel játszik a másik meg mindent megtesz azért, hogy valahogy előnyhöz jusson. Na de szerencsére nem vagyunk egyformák.

Ami meg a viccet illeti abban is igazad van. Mondjuk egészen addig míg nem írtál elég komoly volt a hangvétel. De neked szerencsére sikerült némileg viccesre javítani az állást!

Minden jót neked is!
 

MacHun

New Member
A reakció pontszáma
0
Nem csodálom, hogy szerinted ez így rendben van! De nem szeretek személyeskedni. És másokról a háta mögött valótlan dolgokat állítani se! De a felsorolt példák egyáltalán nem azonosak. Mivel egyik világ se fejeződött be addigra mire onnan át lehetett lépni. Persze, hogy véded a helyzetet ez érthető. Főleg ha igazak a pletykák. És hát ahogy a mondás tartja "nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja"! Ami meg K9-et illeti nekem nem fájó pont, főleg nem a részedről , hiszen azt produkáltad ott ami tőled elvárható. De ez egy játék, és én játszani is becsületesen szeretek, és elvárnám másoktól is, hogy hasonlóan tegyenek. Na persze, ha azoknak akik érintettek ebben dicsőség így előnyhöz jutni, az nem minket minősít jelen esetben! Annyit még hozzátennék, hogy ez se rólad szól, még ha szerinted a világok között csak annyi a "hatalmas különbség", hogy te mikor lépsz be azokra!
1. "Nem szeretsz személyeskedni" hmmm.... ha te mondod én el hiszem neked

2. Azt jó volna tudni, hogy ki állított kiről valótlan dolgokat.

3. Milyen pletykák igazak?
Ha hiszel ezeknek a bizonyos pletykáknak te sem lehetsz jobb annál, mint aki terjeszti. (De ez csak magán vélemény)

4. "ami tőlem elvárható volt". Na ez az amit végképp nem igazán értem mire akarsz kilyukadni ezzel a mondattal.

Ha akarod K12-őn meg találsz és fejtsd ki nyugodtan bővebben.
Én bírom a kritikát.
 
Utoljára szerkesztve:

MacHun

New Member
A reakció pontszáma
0
Nem csodálom, hogy szerinted ez így rendben van! De nem szeretek személyeskedni. És másokról a háta mögött valótlan dolgokat állítani se! De a felsorolt példák egyáltalán nem azonosak. Mivel egyik világ se fejeződött be addigra mire onnan át lehetett lépni. Persze, hogy véded a helyzetet ez érthető. Főleg ha igazak a pletykák. És hát ahogy a mondás tartja "nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja"! Ami meg K9-et illeti nekem nem fájó pont, főleg nem a részedről , hiszen azt produkáltad ott ami tőled elvárható. De ez egy játék, és én játszani is becsületesen szeretek, és elvárnám másoktól is, hogy hasonlóan tegyenek. Na persze, ha azoknak akik érintettek ebben dicsőség így előnyhöz jutni, az nem minket minősít jelen esetben! Annyit még hozzátennék, hogy ez se rólad szól, még ha szerinted a világok között csak annyi a "hatalmas különbség", hogy te mikor lépsz be azokra!
Amúgy meg máskülönben sejtettem, hogy neked nem volt fájó pont a részemről K9, mert amúgy sem voltunk puszi pajtások sem a legjobb haverok és valószínűleg soha nem is leszünk. Ez a fájó pont rész az én részemről nem neked szólt hanem a többi klántagnak abból a klánból.
 
Utoljára szerkesztve:

Adaxeda

New Member
A reakció pontszáma
2
mikor lesz kiírva szavazás a világ beállításokra? csak azért mert ha lehetséges javaslatot tenni mivel k11ről már nem tudunk falut vinni (még ha leltárat nem is) de úgy lenne fer mint egy indulási lehetőség hogy mindenki kap egy fullos falut és nem kell se húzni se hozni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
mikor lesz kiírva szavazás a világ beállításokra? csak azért mert ha lehetséges javaslatot tenni mivel k11ről már nem tudunk falut vinni (még ha leltárat nem is) de úgy lenne fer mint egy indulási lehetőség hogy mindenki kap egy fullos falut és nem kell se húzni se hozni.

Könnyítettről nincs szavazás, mivel azok beállításait fentről kapjuk, nincs igazán beleszólásunk.
 
Fent