Csevegő

DeletedUser17650

Vendég
Valaki írta itt a külsőn, hogy komoly klán nem regisztrál elő. Így indulás után még várom hogy jönni fog pár szervezett klán.
 

DeletedUser18312

Vendég
Nem tudjátok, a Hydra végül V47-en fog indulni?

Én febr-márciusba szeretnék, ami kb V47.
Viszont a vezérünk mercy nagyon elfáradt, és nyár előtt nem szeretné elkezdeni, szept körülre akarja belőni. De mivel ő friss vezér, meg még nem hagyott ki ennyi időt, nem tudja hogy egyébként 1-2 hó alatt kilehet tisztitani a fejet, feltöltödni.
Szóval én bizok a V47be, mert ha olyan sokáig várunk, akkor elkopik a hydra mezőnye és más klánokba fogják folytatni. V46on nem indulunk, mert még pörög a v42, kéthetente folyamatosan még ostromoljuk a temp frontot, még 10% hiányzik, és elég annyit mondani, hogy még páran ppzik a falat, vagyis nem adták fel. Szóval V46on inkább pp-t fogunk gyüjteni, hogy nagy lendülettel kezdhessük a V47et.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Én febr-márciusba szeretnék, ami kb V47.
Viszont a vezérünk mercy nagyon elfáradt, és nyár előtt nem szeretné elkezdeni, szept körülre akarja belőni. De mivel ő friss vezér, meg még nem hagyott ki ennyi időt, nem tudja hogy egyébként 1-2 hó alatt kilehet tisztitani a fejet, feltöltödni.
Szóval én bizok a V47be, mert ha olyan sokáig várunk, akkor elkopik a hydra mezőnye és más klánokba fogják folytatni. V46on nem indulunk, mert még pörög a v42, kéthetente folyamatosan még ostromoljuk a temp frontot, még 10% hiányzik, és elég annyit mondani, hogy még páran ppzik a falat, vagyis nem adták fel. Szóval V46on inkább pp-t fogunk gyüjteni, hogy nagy lendülettel kezdhessük a V47et.

Na, akkor lehet találkozunk :D Random, Ti, plusz egy rakás Névtelen tőlünk, ha úgy alakul.
 

DeletedUser19183

Vendég
Ha már arra terelődött, hogy kik azok, akik biztosan nem lesznek itt, de legalább v47en igen...
A srácok fantáziáját erősen felpiszkálta ez a Random dolog. Szóval a v45ös bohóckodásnak véget vetve, asszem beviszem majd őket. :)
S ha rajtam múlik, szerzek nekünk egy PFF-t is, hogy legyen hova olvadni! (igenigen, ez egy nem is oly burkolt felhívás keringőre az illetékesnek).
Komolyra fordítva (legalábbis az SzHhoz mérhetően komolyra), mi a jelek szerint ott leszünk, valahol a szélén. Ha necc lesz, majd én is dipózok mindenkivel, ahogy tanultam! ;)
 

DeletedUser19183

Vendég
Lehet, lassan el kéne gondolkodnom egy klánnévváltáson. Vagy azon, hogy nem járok ki többet külsőre spontán iróniaszagú hülyeségeket irkálni, mert fennáll annak a veszélye, hogy valaki még a végén komolyan veszi. :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Én febr-márciusba szeretnék, ami kb V47.
Viszont a vezérünk mercy nagyon elfáradt, és nyár előtt nem szeretné elkezdeni, szept körülre akarja belőni. De mivel ő friss vezér, meg még nem hagyott ki ennyi időt, nem tudja hogy egyébként 1-2 hó alatt kilehet tisztitani a fejet, feltöltödni.
Szóval én bizok a V47be, mert ha olyan sokáig várunk, akkor elkopik a hydra mezőnye és más klánokba fogják folytatni. V46on nem indulunk, mert még pörög a v42, kéthetente folyamatosan még ostromoljuk a temp frontot, még 10% hiányzik, és elég annyit mondani, hogy még páran ppzik a falat, vagyis nem adták fel. Szóval V46on inkább pp-t fogunk gyüjteni, hogy nagy lendülettel kezdhessük a V47et.
Jaj drága vigyó, úgy látom minket egymásnak teremtett a sors, valahogy mindig összefúj minket egy szerverre :D V47 már jobbnak ígérkezik, mint V46 :p
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, lassan el kéne gondolkodnom egy klánnévváltáson. Vagy azon, hogy nem járok ki többet külsőre spontán iróniaszagú hülyeségeket irkálni, mert fennáll annak a veszélye, hogy valaki még a végén komolyan veszi. :)
Ne felejtsd el azt is nézd,hogy ki az a valaki. A te esetedben egy senkiházi. :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Lehet, lassan el kéne gondolkodnom egy klánnévváltáson. Vagy azon, hogy nem járok ki többet külsőre spontán iróniaszagú hülyeségeket irkálni, mert fennáll annak a veszélye, hogy valaki még a végén komolyan veszi. :)

Nem lassan, inkább mihamarabb. :) Sajnos ezen klánnév hallatán minden baromságot komolyan tudok venni, hisz semmi értelmeset nem tudtak felmutatni. Amennyiben viccnek szántad és ironizáltál, akkor a reakcióm: Hahaha, ez jó volt, köszi, made my day, meg minden. :D
 

DeletedUser18324

Vendég
Hmm,ennyi irónia s nagy nevezés után elgondolkozom hogy induljon e a DREAM a v47-en...o_O :D :p
 
Fent