Cotr szerver gyözelem

  • Témaindító DeletedUser8008
  • Kezdés ideje

DeletedUser8008

Vendég
Mélyen tisztelt közönség

Levelem valószínű hosszú lesz. Olvasása és megértése időt von maga után amit megköszönök ha megadatjátok szavaimnak a lehetőséget.
Nem kívánok név szerint senkit bántani, vagy megdicsérni, csak a klánháború játékról írni a saját szemszögemből.
Akiket dicsérni akarok, azok vagy a klán profilon vannak, vagy a klánban tagként szerepelnek.
De kezdjük az elején.
Vala anno a v1-nél megtaláltam ezt a játékot, már nem emlékszem hogyan és miként, de megtetszett nagyon. Akkor még nem nagy különbség volt a prémiummal játszók és azok között akik nem fizettek érte.A játékot stratégiailag vettük és a tw statsot használtuk, mindennek a kiszámításához.
Aztán nem csak a prémium szolgáltatás gazdagodott, hanem különböző scriptek jelentek meg.Ezzel lehet egyetérteni vagy sem, de az biztos, hogy megkönnyítették a játékunkat.Átkerültem a v2-re egy tag meghívásával és ott az egyik éjszaka alatt, hipp-hopp a mélyvízibe kerültem.
Akkor lettem vezér először.
Hirtelen megtöbbszöröztek a leveleim és rengeteg játékos játék élményéért lettem felelős.
Hamar meg kellett tanulnom, hogy olyan döntés nincs ami mindenkinek jó, csak olyan ami a többségnek.Azt is elkezdtem kapizsgálni, hogy az aktívság többet ér a profizmusnál.Emberek az accountok mögött álltak ki mellettem teljes vállszélességgel és haladtunk előre mint egy gőzhenger.
Aztán túlságosan életszerűen vettük és egy nagy vita után töröltem velem együtt jó pár játékossal.
Az a pár hónap szünet jó pár mindenre megtanított engem.
Főként arra, hogy törölni a legnagyobb butaság.
Nincs az a helyzet ami ebben a játékban veszett ügy, csak akkor ha feladod.
Természetesen cél is kell amit a szemed elé kitűzöl a nyerésen kívül.
Aztán meghívtak a V10-re vezérnek ugyan abba a klánba és ugyan azokkal a tagokkal.Már kitételekkel fogadtam el a v2 tanulságaiból meritve tudást és jóleső érzésként vettem az ismerős account neveket.
Vannak olyanok is akik mai napig itt végeztek velem, de sajnos olyanok is akik feladták.De én mindig megpróbáltam az egységet megtartani mindenáron.
Hinni se mertem volna, hogy ez a klán győzelmet fog aratni és ez nem kizárólag az én érdemem.
De ne menjünk ennyire előre.
A tények magukért beszélnek:
Bárki jöhetett hozzánk és megpróbáltuk tanítani.Csak pár követelmény volt amit be kellet tartaniuk:
Aktívság mindenek előtt és nem lehetett MNT-ni azokkal személyesen sem, akik piros falukkal rendelkeztek.
Természetesen voltak akik ezt mégis megtették, de amikor kitudódott, akkor meg lett szüntetve.
Amikor ezek történtek, nem a klán volt a hibás, mert az egység amire a vezetőknek ép úgy kell vigyázni mint az aktívságra.Jól olvassátok, igen !!!
A tagok aktívsága a vezető gárdán múlik, menyire figyelnek a tagokra és mit tesznek érte.
Folyamatosan erősebb-nagyobb és profibb klánok ellen harcoltunk.
Ennek következtében mindig volt mit elesnünk, mi is jobb a másik klánban ezzel is csiszolgatva a saját klánunk tudását vagy összetartását.
Nem törődtem a "kémekkel" mert azt vallottam ha úgy játszunk, hogy meggyőződik a játékos arról, hogy felesleges információt kiadnia, akkor a mi oldalunkra fog állni.Próbáltam távol tartani magam az érzelmektől, de teljesen soha nem tudtam.
Rengeteg játékos fulladt ebbe bele és megpróbálva másokat is ebbe belevonni, vagy mások életét kitárgyalni.Hatalmas viták okozója ez a tény.
De ez egy játék és meg kell próbálni ezt mindenképp kizárni.
Mint vezető, ezzel a ténnyel többször szembesültem és volt hogy majdnem én is belebuktam.
Hogy sikerült-e teljesen kizárnom?
Sok más vezérrel vagy játékossal konzultáltam erről de a tény a következő:
Aki azt állítja vezetőként ebben a játékban, hogy sikerült neki az nem mond igazat.
Teljesen pártatlan se voltam soha de ennek ellenére egy döntésemet sem bántam meg.
Mindegyiknek volt hatása és ha néha rossz is de tanultam belőle.
Közben sokféle módon növelni próbáltuk a többiekkel az aktívságot.
Lehet nevetni, de volt nálunk számolás, szókirakás.
De ez csak az alja, mert ezekből alakultak ki más topikok a fórumon és lépések.
Ilyen például:
klántalálkozó
közös skype szoba
web rádió
web oldal
A lényeg, hogy soha nem hagytuk békén a tagjainkat.Volt hogy körlevéllel, volt hogy személyes levéllel de volt hogy versennyel próbáltuk az aktívságot növelni.
A klán először egy másik klánnal összefogva nőtte ki magát családdá és későbbiek folyamán már osztódással szaporodott.
Ehhez csak egy jó cél és hihetetlen invitálás kellett.
Megfordultak nálunk jó páran és elkezdtünk a térképpen is tömbösödni.
Természetesen ehhez kellet valamelyik széle is a térképnek, hogy háttér országunk legyen és ott a barbárokat csak mi tudjuk foglalni.
A végére az egységünk annyira szorosra sikeredet, hogy sokkal nagyobb klánokat daráltunk be.
De minket is elért az a játékban ami ellen nagyon nehéz védekezni.
Amikor már felüti a közösségben az a gondolat, hogy valamely klán erősebb a másiknál.
Persze megpróbáljuk ezt sok mindenre ráfogni, de a lényege ez.
Így volt egy törés, de szerencsére leküzdöttük a maradt tagokkal és haladtunk tovább.
Sejtettem akkor már, hogy más ellenfelünk nem lesz csak az a bizonyos legyőzési hit, de amíg ezt az ellenfél felé tudtam irányítani addig nem volt gond.
Aztán jött a végjáték.
Ez már mindenképp a mienk volt, a kérdés csak az idő.
Itt köszönöm meg a supportnak, hogy megnehezítették, de amikor ezt a levelet olvassátok már ezt az akadályt is legyőztük.
Nekik az indokuk az volt, hogy összeálltunk és így ez nem egy harcoló világ, de a saját véleményem hogy akik itt voltak eddig, azok nem ingyen kapták a falukat és ilyen alapon minden olvadást és fúziót megtilthatnának a klánháborúban.
Vagy pedig előre kellett volna ezt jelezni.
Visszamenőleg itt sem hoztak eddig törvényt, csak nálunk.
De nem akarom ezzel megbántani egyik support tagot sem, csak jelezni a saját véleményem hátha építő jelegű kritika és később másokkal szemben ezt nem alkalmazzák ilyen formában.
A végére hagytam azt ami egy elégé döntő lépés volt.
Mai napig nem bántam meg és nem is keserűbb a győzelem.
Ha vezető vagy fel kell vállalnod a döntésed!!!
A lényeg az hogy legyen indokod is rá és ne csak légből kapott dolgok után menj.
Persze lesznek akik kritizálnak de ha utána jársz annak mi lenne a leghelyesebb ha részleteknek is utána érdeklődsz, csak akkor viszed előre a klánod.
Akinek ebben a játékban nincs kompromisszum képessége az elbukik.
Mint sok klán vezére egyszerre és rengeteg tagnak a játékélményéért döntenem kellett. Bár vérzett a szívem mert egy olyan ellen kellett döntést hoznom aki végig mellettem állt, de az elveimet nem hazudtoltam meg.
Ő nem tudom mikorra érti ezt meg, de ha rájön akkor meg van minden a csapatában, hogy szervert nyerjen.
De a v10 nem hazudtolta meg magát.
A játékosoknak azt is tudnia kell, mikor milyen döntésüknek, milyen súlya van.
Ha valaki a végén dobja el az eredményeit, azon nem lehet már segíteni.
A vezérnek sok van a vállán és idejében kell lépnie.
A győzelmet nehéz kivívni, de ha az utad átlátható és őszinte vagy, nincs aki megkérdőjelezze.Utolsó napokban is figyelned kell és foglalkoznod a klán tagjaival.
Megmondtam azt is előre amikor a végső lezárás mellett döntöttünk, hogy tudom kapok hideget-meleget, de már annyit írtak rólam a játék folyamán, hogy ezt már felkészülve fogadtam.
És így a végére pár jó tanács ha esélyes szeretnél lenni egy szerver nyerésre:
Légy aktív a lehető legtöbbet.
Légy kitartó
Tanulj mindig az ellenfeleidtől
Ne alacsonyodj le soha
Etikus légy és ha úgy érzed már nem bírod, kapcsold ki a számítógépet
Soha ne törölj, még ha reménytelen is a helyzet
Tud mérlegelni a döntéseid súlyát.

Köszönöm a klánháború játék tervezőinek ezt a játékot.
Voltak érdekes pillanatok, de mindenképp tanulságosak.
Itt sok élménnyel lesztek gazdagabbak és rengeteg ismerőssel akiket lehet nem is ismernétek meg.

Nekem ez az utolsó szerverem, de kívánok mindenkinek élményekben gazdag játékot, és kitartást a végéig.
Megéri, higgyétek el.

Még egyszer utoljára:

Üdv
[player]csirsz1[/player]

Ui: Ja és a kihagyhatatlan: CoTR forever
 

DeletedUser6708

Vendég
gratulálok csirsz neked és az egész cotr klánnak
 

DeletedUser

Vendég
Mit is mondjak, megérdemeltétek és le a kalappal. Like
(de az én szívem CoRD-os marad örökre......)
 

DeletedUser10217

Vendég
Grat neked,yesonak,editpepeenek,Eleknek,koczkajeronak,teemynek,és a szinte felsorolhatatlanul sok szervergyőztes ismerősnek!
_________________________________
Az egykori HATRed vezér,a régi időkből
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14358

Vendég
"Mint sok klán vezére egyszerre és rengeteg tagnak a játékélményéért döntenem kellett. Bár vérzett a szívem mert egy olyan ellen kellett döntést hoznom aki végig mellettem állt, de az elveimet nem hazudtoltam meg.
Ő nem tudom mikorra érti ezt meg, de ha rájön akkor meg van minden a csapatában, hogy szervert nyerjen."

:) érteni értettem,csak elfogadni nem tudtam... tudod milyen vagyok... hogy ezen fogok e tudni változtatni nem tudom... majd az idök folyamán kiderül... v10 sokmindenre megtanitott,sokmindenben meg is keményitett... sok változást hozott a személyiségemben is....

mindenképp tanulságos volt sokmindenben...

Örülök ,hogy vége és hogy mégis csak úgy lett vége,hogy zömébe mindenki bent van a |Cotrben akik a kláncsaládért játszottak ezen a szerveren több mint másfél évet!

Gratula Neked és mindenkinek hozzá aki hozzájárult,hogy ez igy alakulhatott!:)
 

DeletedUser14931

Vendég
Utolsó levelem: búcsú?vége? NEM! Egy nyertes világzárás:GYŐZELEM!!!!

utókornak olvasnivaló:

Téma:
búcsú?vége? NEM! Egy nyertes világzárás:GYŐZELEM!!!!

Sziasztok!

Mint ahogy a levelem témájában is látjátok, próbálom felvidítani a népet. Igen, fájó hogy vége a V10nek, de ez egy server,amit igenis nekünk cotrosoknak kellett megnyernünk.

GRATULÁLOK MINDAZOKNAK:

-akik 2010ben cotr klán mellett elindították a szervert eme szent célért.
-akik ellenségeinkként, semlegesként megismerték nevünk, és ki elöbb ki utóbb,de csatlakoztak hozzánk.
-és azoknak is akik próbáltak az utolsó percben is megállítani minket, a bizonyítványukat aláírva ezzel.

Köszönetet mondanék a klánok nevében a vezetőknek, akik végigvitték az 5 cotr klánt A-tól D-ig, és fővezérünknek, hogy mindig megjelölte a célunkhoz vezető utat.

És mint egyik vezetőtök: köszönöm a klántagoknak, hogy akkor is kitartottatok, mikor nehéz időket éltünk.
Aktívak voltatok, segítettétek társaitokat, és megoldottátok a személyes konfliktusaitokat, mikor arra kértünk Titeket.
Köszönöm, hogy állandó megpróbáltatások elé nézhettünk Veletek:
SOSE UNATKOZTUNK! :)

Köszönöm az összes testvérklánként fel-fel bukkanó szövetségeseinknek hogy míg mellettünk álltak, számíthattunk rájuk.

ÉS végezetül azoknak akik mellettünk álltak, állnak, és állni fognak.
MERT: [BLINK]Sikerült! Győztünk! Bejutottunk a dicsőség csarnokába![/BLINK]
De itt nincs vége! Az élet megy tovább és igenis együtt tudunk maradni.
Ezért is rendezünk és fogunk továbbra is rendezni klántalálkozókat. Remélem mindenkivel sikerül tartani a kapcsolatot, és nem szakadtok le.

Vállalom a facebook-on egy közösségi csoport kialakítását, aki szeretne csatlakozni hozzá jelöljön be, és írja meg nekem.
Itt mindig lesznek friss hírek, tudtok beszélgetni, és nyomon követni az eseményeket, kivel mi történt.

Igaz, ilyen klán nem lesz többé, és ekkora élményekkel és vitákkal teli napokat hónapokat éveket nem fogunk átélni.
Igaz az emlékeket nem lehet visszahozni, de emlékezni rá annak jó aki benne volt.
Mosolygva meséljük majd a többi kh-snak, hogy milyen hülyeségeket csinált másik játékos, vagy éppen csináltunk mi.
Hogy tanultunk meg játszani ahhoz, hogy szervert győzzünk...
ÉS mennyire nehéz volt elfogadni nekünk (H)ARCOSOKnak azt hogy hogy gondolkozik és viselkedik egy másik harcos. Agresszív emberek kenyérre kenése és elviselése volt a legnehezebb feladata minden vezérnek a véleményem szerint. Ki így ki úgy próbálta meggyőzni a társait, néha fel-fel áldozva a klán érdekében az egyén érdekét.

Sokan mondhatjuk, hogy igazi barátságokat kötöttünk, igazi életet éltünk itt és igazi szerelmi szálak és flörtök fonódtak.Sok különböző ember összejött,és úgy gondolom hogy nem is fogunk elszakadni.
Itt a közösségi élet mindig előnyt élvezett, és ezért értük el hogy nyerjünk!
Már meg se rebbent a mi és a családtagjaink szeme attól hogy hajnali 2kor felhív valamelyik bajbajutott társunk védőért. - De a mienk se hogy úristen, felkeltettelek! :D
HIÁNYOZNI FOG!-valószínűleg sokan reménykedünk hogy nem lesz vége... legalábbis folytatódik... Ez a jövő titka, de vannak tervek.

De valószínű hogy nem tudunk többé mindenkitöl így egyszerre elköszönni, így én is ezt teszem mint sokan elöttem:
KÖSZÖNÖM HOGY ITT LEHETTEM, ÉS EME JÓ CSAPATTAL SZÓRAKOZHATTAM EGYÜTT:
Imádlak Titeket, hiányozni fogtok!

[BLINK]GYŐZÖTT A |CoTR[/BLINK]
Nyertünk! Sikerült!
Vígadjunk... és szeretettel emlékezzünk. Csak a szépre és a jókra. Azokra is kik már nem lehetnek velünk.

Egy olyan család győzelme ez,aki igazi családként élte meg mindennapjait.

Utolsó hosszú körlevelem végigolvasásáért külön köszönet Mindenkinek!

Puszillak Titeket:

Tyúkanyó
 

DeletedUser14358

Vendég
Az utolsó levél...


Yesode 09.08.12 08:47
Sziasztok!

Fogadjunk első gondolatotok,jaj a Yesode már levelet ir megint :DDD

Igérem ez lesz az utolsó ezen a szerveren :)

Probálok nem hosszú lenni,bár amig az összegyült félrerakott leveleket meg egyebeket mentegettem le éjszaka ,rengeteg emlék jutott sok sok emberről eszembe amiket szivesen megosztanék mindenkivel :)

Nem fogom tenni,ahhoz jo volt,hogy kicsit könnyebb szivvel fejezem be most már v10et :) jo kis világ volt ez a játék szempontjából!

Rengeteg embert ismertem meg és szerencsésnek mondhatom magam,mert nagyon kevés volt akikkel ne lett volna jó kapcsolatom!
Az elmult hetek eseményein kivül,lényegébe végig egy olyan játékba lehetett részem ami azért nem mindenkinek adatott meg!

Kicsit kitérnék a [ally]|CotrA[/ally]ra!

Mindig is egy szedett vedett társaságnak gondoltak minket!Nagyon sokmindent éltünk át a játék elejétől!Fő feladatunknak mindig is a kezdő, játékot még nem ismerő játékosok tanitását tartottuk!Ezért mindig bárkinek találtunk egy helyet magunk között!Sokan jöttek és sokan mentek is,de egy mag szépen megmaradt!A jéték végére ugy érzem ,hogy egy egységes csapatot sikerült kinevelnünk [player]Remek Elek[/player]kel!Ezt talán leginkább azon ellenfeleink támaszthatnák alá akiket az elmult pár honap folyamán támadtunk!:)


Sok játékos fordult meg nálunk a kláncsaládon belül is ,és hát nagyon sokáig nem is volt kérdés ki melyik klánunkba van,közvetlen kapcsolatban voltunk egymással!Tudta mindenki számithatunk egymásra!

Sajnos volt egy kis törés ... de természetesen tudtuk mindig is ,hogy hol is a helyünk igazán!!Bármi történt is ezt azért sose feledtük!Bevallom az elmult két és fél hétben ,nagyon hiányzott mindenki :)


Akiket kiemelnék ,mert tulajdonképpen a játékom nagy meghatározoi voltak !

[player]csirsz1[/player]-ki rámtalált és rábeszélt a [ally]|CotrA[/ally] alapitás utáni vezetésére!Ezen a világon ezáltal egy olyan feladatot bizott rám amibe beleszerettem és nem kis kihivás volt!:)

[player]Remek Elek[/player] vezértársam,kibe egy olyan embert ismertem meg,hogy csak köszönni tudom,hogy a barátja lehetek!Nélküle csak félember lennék!

[player]r.roli[/player] az örök biztato :) ki a legrosszabb pillanataimba is mindig biztatott és támogatott,hogy igen is jo amit csinálok!:)

[player]Laza.Fred.[/player],kivel egy érdekes barátság köttetett még ellenfelekként :) azt még azért meg van ez még most is!:)köszönöm neked is a sok segitséget!

És hát igy a levelem vége fele néhány szó a [ally]CorD[/ally]ból beolvadt játékosokhoz!

Tudjuk mindannyian,hogy a szerver lezárásához mindenképp kellett volna felvennünk játékosokat!Ez meg is volt beszélve előre!
Ugy gondolom ,hogy azok akik végig csinálták itt aktivan a v10et azok mind méltán megérdemlik ezt a gyözelmet!:)
Gratula Nektek is mindannyiatoknak!

És hát gratula természetesen a kláncsaládbol be nem juto kisebb játékosoknak is ,akik azért szintén a maguk erejéhez mérten megtettek mindent!

Megcsináltad [player]csirsz1[/player] :)

http://www.youtube.com/watch?v=j5lMZPDwVzI

Bye v10!
[player]Yesode[/player]
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Mindenki, ki ezen sorokat olvassa...

Köszönet a vezetőknek, hogy mindenben kitartottak a kláncsalád tagjai mellett, köszönet mindenkinek, aki azért dolgozott, hogy a végén egy maradjon: a |CoTR klán!

Vegyesek az érzéseim:
- sír a szemem, mert vége a világnak, itt már nem tudunk tovább kommunikálni egymással
- nevet a szemem, mert a végén nyertünk...

Búcsúzom, a viszontlátásra!

ToMyKaX voltam
 
Fent