|CoTR klán

DeletedUser11352

Vendég
legalább olyat hazudj, amit nem lehet másfél perc alatt lecsekkolni.
Kb ennyi időbe tellett regelnem a japcsi szerókra.

Nagyon bekattantál tesó!:D A torkát el ne harapd.:)

Fallra hányt borsó okoskodni neki, hagyjuk hagy vonuljon vissza a kis álomvilágába.:)
 

DeletedUser12303

Vendég
hol tanultál japánul? csak azért kérdem, mert az Eltét kivéve maximum 1-2 tucatnyi magántanár oktat japán nyelvet az országban

ezt pedig elég nehezen lehetne megérteni anélkül:

http://www.tribalwars.jp/?activated_id=54908&server_id=jp5

ami még érdekesebb, h ebben a 130 milliós országban eddig összesen 5 KH szerver nyílt - tehát több mint valószinü alig egy éve képviselteti magát az innogamesnek ezen játéka.
Érdekesen kezdhettél japán szerveren...


Figyelj, hadd mondjak én neked valamit: tudom, h az internet által - tekintve h nem látjuk egymás arcát - sokmindenre feljogosítva érzik magukat az emberek és olyasmiket is megengednek maguknak, amiket normál körülmények között soha nem tennének...de megtennéd a kölcsönös tiszteletadás keretén belül h nem hazudsz bele a másik képébe?

KÖSZÖNÖM

és akkor te hogyan értetted meg?? LOL talán tudsz japánul ? (egy normális képességekkel rendelkező ember könnyen megérti és persze ott a google fordító)
 

DeletedUser

Vendég
a hangsúly az "5 éve játszom" és a "japán szerón kezdtem" szókapcsolatokon, mint paradoxonon volt, balakka-koma. Rajtad kivül ez mindenkinek szemet szúrt:)

de igazad van hit me, hagyom inkább:)
csak fel tudnak huzni az okostojások ha olyan napom van
 

DeletedUser3242

Vendég
jaj, áruljátok már el kinek fáj h játszott e 5 éve vagy nem..
a cél úgy gondolom ugyanaz, minél több ember maradjon meg szervereken mert jól érzi magát, teljesen felesleges belekötni mindenkibe akinek nem volt 7467238 faluja a v1-2-3 stbn.
 

DeletedUser11352

Vendég
jaj, áruljátok már el kinek fáj h játszott e 5 éve vagy nem..
a cél úgy gondolom ugyanaz, minél több ember maradjon meg szervereken mert jól érzi magát, teljesen felesleges belekötni mindenkibe akinek nem volt 7467238 faluja a v1-2-3 stbn.

De olyan jó kötöszködni.:eek:
 

DeletedUser3242

Vendég
hajrá magyar mentalitás, aztán lehet sírni h milyen belterjes a KH éls fogynak a játékosok, új meg nem jön mert kiröhögik :p
 

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
hajrá magyar mentalitás, aztán lehet sírni h milyen belterjes a KH éls fogynak a játékosok, új meg nem jön mert kiröhögik :p

Ez mennyire unalmas duma, "magyar mentalitás"...
Bírom hogy mindenhol ilyet olvasni a kh-n.
Magadat lenézheted, de mást ne!
 
Utoljára szerkesztve:

sandarck

Member
A reakció pontszáma
39
Ez a hsz-ed is tükrözi azt amit Norodia írt, "Magyar mentalitás" :D:D:D

Sokat tud erről egy 14 éves kisfiú:)
Tudom, haragszol rám amiért nem menekültem veletek a v13-on a szövetségesetek(#RFG) háta mögé az ellenség elöl.
Ezért meg sem probálom elmagyarázni,mire gondoltam, mivel úgyis falra hányt borsó:)
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
troll_female250x.gif
[/SPOIL] jeah, lejtsünk örömtáncot :D
 
Fent