|CoTR klán

DeletedUser12303

Vendég
sziasztok létrehoztam a V14 legerősebb nyerőklánjának a fórumját!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12303

Vendég
viccen kivül (és köszi :) ) minden tapasztalt játékost beveszünk bárki szeretne csatlakozni, irjon
 

DeletedUser

Vendég
én ebből szerintem kimaradok...érzésem szerint nem számítok elég tapasztaltnak
 

DeletedUser15172

Vendég
Én sem jöhetek szóba, bár sajnálom! Azért mindent bele :)
 

DeletedUser11352

Vendég
Hát, majd 700 pontosan, még a 10k fosztott nyersanyag sincs meg................................nem éppen tapasztalt gamer-re vall koma.:D
 

DeletedUser12303

Vendég
-.- -.- -.- eddig már sok játékosnevem volt : -Hades-, balka10, bala03, balakka, balka :rolleyes: :cool:
 

DeletedUser12303

Vendég
és ezek már törlődtek! am de eddig a max falum 26 db volt átlagpont 8000-8500 kb falvanként (ez a -Hades- -ben volt)
 

DeletedUser

Vendég
te nyertél.

akkor te külföldi szerón kezdtél ezek szerint és ott toltad több mint egy évig.

viszont ha a legtöbb falvad 26 volt, akkor mi történt...? 2 hónap után nem illik lelépni...;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12303

Vendég
am jah eredileg japcsi szerón kezdtem aztán jött a magyar.. voltam már angolon nemtom milyen nével ;)
 

DeletedUser12303

Vendég
3 hónap és nyaraltam, eközben pedig lefarmolt a szomszédom (kb 40 falu több 12000 pontos)
 

DeletedUser

Vendég
ahham...szóval japánon...nem is gondoltam volna h ennyire vágod a kanji-kat
 

DeletedUser

Vendég
hol tanultál japánul? csak azért kérdem, mert az Eltét kivéve maximum 1-2 tucatnyi magántanár oktat japán nyelvet az országban

ezt pedig elég nehezen lehetne megérteni anélkül:

http://www.tribalwars.jp/?activated_id=54908&server_id=jp5

ami még érdekesebb, h ebben a 130 milliós országban eddig összesen 5 KH szerver nyílt - tehát több mint valószinü alig egy éve képviselteti magát az innogamesnek ezen játéka.
Érdekesen kezdhettél japán szerveren...


Figyelj, hadd mondjak én neked valamit: tudom, h az internet által - tekintve h nem látjuk egymás arcát - sokmindenre feljogosítva érzik magukat az emberek és olyasmiket is megengednek maguknak, amiket normál körülmények között soha nem tennének...de megtennéd a kölcsönös tiszteletadás keretén belül h nem hazudsz bele a másik képébe?

KÖSZÖNÖM
 

DeletedUser

Vendég
legalább olyat hazudj, amit nem lehet másfél perc alatt lecsekkolni.
Kb ennyi időbe tellett regelnem a japcsi szerókra.
 
Fent