Riportok -Conquistador-

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
img



Kedves játékosaink lehetőségünk volt riportot késziteni, napjaink egyik legismertebb játékosával, aki szintén nagyon régóta itt van velünk a klánháborúban, bizonyára közületek is sokan ismerik. Az alany nem más, mint @-Conquistador-! Kellemes olvasást kívánunk mindenkinek!
  • Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?
-Conquistador-


2008 -ban találkoztam először a játékkal , V1 - V2 futott akkor még csak ha jól emlékszem és be kell valljam , először nem tetszett a játék . Olyannyira hogy , kb egy évig nem is foglalkoztam vele ., majd 2009 végén újra nekifutottam . Beregelgettem az akkor futó világokra , s kissebb nagyobb élmények után elkezdett egyre jobban érdekelni .
Az első igazi szerverem a 2010 tavaszán induló V8 volt.


  • Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?
-Conquistador-


Már akkor is rendelkezésre állt a klánfórumokon a régebbi játékosok által leirt tudástár , azokat végigböngésztem , igy gyakorlatilag saját magam fejlesztettem . Természetesen sokmindenben segitettek klántársak a falu és seregkialakitásban , a taktikai elemekben . Azután az évek alatt mondhatni rámragadt a tudás , az ős KH-ban 4-5 évig is mentek a szerverek , ennyi idő alatt a játék minden szépségét és gyötrelmét is át lehetett élni , s a játéktudást gyarapitani.


  • Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?
-Conquistador-


Milyen szinten áll a jelenlegi tudásom ? Ez egy jó kérdés... Az ember majd 15 év játék , és többszörös szerverelsőség után azonnal rávágná hogy " Ó hát én már minden tudok a KH-ról" , de ez nagyon nem igy van . Évről évre jönnek ki a játék felületéhez új dolgok , új végjátékok , taktikai elemek , igy a folyamatos tanulás elengedhetetlen ahhoz , hogy valaki a legjobbak közt legyen . Volt idő mikor a top játékosok közé tettem magam , de manapság már közel nincs akkora motivációm mint régen . Ez meg is látszik az elmúlt pár évben elért eredményeimen , igy jelenleg csak egy átlagos , középszintű játékosnak tartom magam



  • Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?
-Conquistador-


Nagyon sok klánban megfordultam , felsorolni is hosszú lenne :) Néhányat kiemelve ,5 évig játszottam a V8-as INSO klánnal , azt hiszem mindig is ez lesz a legkedvesebb . Egy darabig jelen voltam a Mesehősök ellen a 28 -on . A V32- es Skulls klánban nagyincze vezetésével legyőztük az akkor még a szárnyait bontogató FS -t . A Cotl-al 46-on az egész ASG birodalmat döntöttem romba . 51 FS győzelem a Harcosok ellen , s szerver lezárásáig 7 hónap zászlózás . 58-on Cotl-al Hiénák ellen , többszáz falunál abba kellett hagynom . A 73 érdekes szervernek igérkezett , két többszörös szervergyőztes klán csapott össze , majd végül a megfáradt FS-t legyőzte az ereje teljében lévő Cotl .
Akikkel pedig bármikor újra játszanék , az természetesen Lightrex és a Fekete Sereg .



  • Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?
-Conquistador-


Nem mondhatnám hogy kifejezetten ellenszenvem lenne bizonyos személy vagy klán ellen . Természetesen ennyi év alatt történtek súrlódások , van egy két játékos , vezető akiket nem pozitivan értékelnék, de bennem nem maradt tüske senkivel szemben



  • Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?

-Conquistador-
Még a kezdetekkor megpróbálkoztam klánvezetéssel , de hamar rá kellett jönnöm hogy én nem az a vezető tipus vagyok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
-Conquistador-


Folytatjuk beszélgetésünket napjaink egyik legismertebb játékosával -Conquistador-al.


  • Te mivel segítetted az újoncokat, ha találkoztál velük? Van esetleg olyan kezdő, akit te neveltél ki, és büszke is vagy rá?
-Conquistador-
Több játékost , barátot is behoztam a KH világába , ellátva őket minden segitséggel , majd az egyikük úgymond "kiképzése" olyan jól sikerült , hogy szerver első tudott lenni .
De a mentor rendszer keretében is szivesen válaszoltam a kérdéskre . Emlékszem volt olyan hogy egy általam mentorált
, évekkel és szerverekkel később rámirt , hogy én segitettem kezdőként . Mindig jó érzés , ha az átadott tudást hasznositani tudják :)


  • Mivel te elég sok világot megjártál, mint a "nagy", mint a "kis" szerverek korában. Hogy látod a különbséget? Melyikben kellett inkább játéktudás specifikusan játszani és melyik volt erősebb/nehezebb? Ha eltekintünk attól a ténytől, hogy a nagy világokon több falut kellett foglalni?
-Conquistador-
Igazából nemhogy összehasonlitani , de egy lapon sem lehet emliteni az ős KH-t a mostanival . Azok a világok inkább a kitartásról szóltak . Robotszerű munka volt az évekig tartó világokban napi szinten az akár többezer falus fiókok kezelése , ahol még nem lehettek akár 25-en is benne most , és a pp-t semmi másra csak a fiókra és a kezelőkre lehetett költeni . A kontinensek széltől szélig voltak , akár 2-300 órás menetidőkkel , és negyedannyi fejlesztés , script állt rendelkezésre mint most . Ilyen megközelitésből mindenképp nehezebbek voltak mint a mostaniak .
Viszont a mostani világok igaz sokkal kisebbek és rövidebbek , de a nehézségét eleve a gyorsaság is adja , valamint nagyságrendekkel több taktikai , stratégiai elemet kell ismerni , már csak a különböző végjátékok miatt is .



  • Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?
-Conquistador-
Ó persze , több is . Pl a v8-as szerver első helyezette Felhő Lovas , ellenséges oldalről jött hozzánk , a mai napig ráirunk egymásra ha összetalálkozunk . De a fél FS tagokat is a v32-őn ismertem meg , Lightrextől Légióig

  • Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla? Mi az, amiben ő kitűnik a többi játékos közül?
-Conquistador-

Ez nehéz kérdés . Számtalan jó játékos volt - van és lesz is, de úgy vélem , nem lehet egyetlenegy játékosra sem mondani hogy ő a legjobb . Végül is mi alapján lenne valaki a legjobb ? Főleg a mostani kh-ban nehéz meghatározni ilyet , mikor manapság azt se tudni hányan és kik játszanak egy fiókban . Vagy éppen bizonyos fiókok korlátlan számú pp-t képesek beleölni a játékba . Ezek számomra kifejezetten visszataszitóak , s bármilyen eredményeket érnek el , sosem lehet őket legjobbnak nevezni.
Végső soron mivel maga a játék a kitartásról szól , igy azokat tartom a legjobbnak akik sok világon győztes klánban tudtak lenni . Vannak olyanok akik már 10+ szervergyőzelmet könyvelhettek el , ezek előtt mindenképp megemelem a kalapom.




  • Te milyen védekezési stratégiát használsz? Mikor kaptad életedben a legtöbb bejövő támadást, és mennyi volt az?
-Conquistador-
Nem mondhatnám hogy kifejezetten van védekezési stratégiám . Támadó szellemű játékosként talán mindig is az volt a stratégiám , hogy megpróbáltam megfélemliteni a velem szemben lévőket , állandó zaklatással , éjjeli támadásokkal , folyamat fakeléssel elvenni a kedvüket attól hogy engem támadjanak . Ez szinte mindig működött . De be kell valljam , amikor ugyanezt velem szemben alkalmazták , az elég kellemetlen tudott lenni :))
Őszintén szólva már nem emlékszem mikor kaptam a legtöbb támadást . De mindenképp a régi nagy világokon volt többezres bejövőm . Manapság már nem lehet akkora számokat generálni.



  • Melyik volt a kedvenc világod, és miért?
-Conquistador-
Sok kedvenc világom volt, de azt hiszem az 51-et mondanám , ahol Lackosass-al rengeteget küzdöttünk egymással , a végére ő védekezőként lett top1 , én meg támadóként . Bár a szerver zárásáig a fél év zászlózás nem volt túl izgalmas.


  • Mivel tudom, hogy te külföldről játszol, így hogy érzed van bármi hátránya annak, hogy nem Magyarországról játszol? Ha igen, hogyan küzdöd le ezeket?
-Conquistador-
Őszintén szólva nem mondhatnám hogy kifejezetten hátránya lenne , de az biztos hogy sok előnye van annak ha más időzónából játszol :)

  • Bánod, hogy abba kellett hagynod a világ 58-at? Mit gondolsz hogy alakult volna a szerver, ha te is résztvevőként maradsz?
-Conquistador-
Ha nagyon őszinte akarok lenni , nem bántam meg hogy abbahagytam . Ha maradok is , abban az időben magánéleti gondom volt , s nem tudtam volna a játékra koncentrálni 100 %-ban . (Azóta se) Igy talán ezzel segitettem a legtöbbet rajtatok , hogy a falvaim jó kezekbe kerültek , s végül is hosszú küzdelem árán de sikerült nyernetek

  • Szerinted mi a jó klántárs tulajdonsága? Miért?
-Conquistador-
Vannak az alapdolgok , aktiv legyen , önfeláldozó , segitőkész stb..... de számomra inkább a megbizhatőság a legfontosabb . Ha valamit megbeszélünk , (mikorra mennyit hova ) , és nem indul el , az bosszantó tud lenni . Sok megbizható játékost ismertem meg az évek alatt , pl. Forsaken-el több világon egymás mellett játszottunk , szervezőként sosem kellett aggódnom , biztos voltam benne hogy indulni fog.

  • Említetted, hogy te szerinted nem vagy egy vezető típus. Szerinted mi egy vezető típusú játékos tulajdonsága? Fontos szempont-e, hogy mennyi időt szán ő a játékra?
-Conquistador-
Több régebbi világon is támadásszervező voltam , igy számtalan sok armát szerveztem , kissebb nagyobb sikerrel . Manapság már nem élek vele .
  • Mesélnél nekünk bővebben Világ 32-ről? Milyen világ volt? Nehéz harcotok volt?
-Conquistador-
Hmmm v32.... Lassan 8 év távlatából nehéz felidézni . Arra emlékszem hogy csak úgy céltalanul beregeltem , majd hamar bekerültem a Skulls klánba . Összeálltunk egy másik klánnal (Játék ) , lett egy elég erős taglistánk . Az összeolvadás után Nagyince vette át az akkor már top 1 klán vezetését . Az ő személyében egy kiváló vezetőt és embert ismertünk meg . Isten nyugosztalja... :(
Északon RFG mnt volt , az ellenségek délkeleten a Col , északkelet FS .
A harcokra már bevallom nem emlékszem , arra viszont igen , hogy pályafutásom alatt , itt kaptam az áldást a legtöbbet , magasan zárva a Lev listát. Köszönhető a rengeteg FS armának :)
Végül is a Col szétverése után , többszörös túlerőben lettünk , amit már az FS sem tudott tartani
.



  • Hogy érzed, hogyha nincs a Világ 32, akkor a jövőben valamikor ugyanúgy csatlakoztál volna a Fekete Sereghez, egyúttal Lightrex csapatába?
-Conquistador-
Erre nehéz válaszolni , inkább úgy fogalmaznám meg , ha lehetőségem lenne rá , bármikor csatlakoznék hozzájuk
  • Szerinted a védekezést is hasonlóképp megkell szervezni, mint a támadást, vagy az egy jóval egyszerűbb folyamat?
-Conquistador-
Nagyságrendekkel nehezebb feladat a védekezést megszervezni , nemcsak megszervezni , de folyamatosan kontroll alatt is tartani . Sok klánban jártam már, védelemszervezésben kiemelném a Barniii fémjelezte =AIH= klánt .
  • 46-on elég nagy lépést tettünk közösen. Ugye nem titok, hogy ott az Én általam is vezetett klánba léptél át az ASG-ből, ami akkoriban elég nagy port kavart. Én úgy láttam, hogy mivel kezdő klánvezető vagyok megtehetem, hogy toborzok az ellenféltől, és a keretemet erősítem. Te mit gondolsz, hogy utólag újra megtennéd az átlépést, annak fényében, hogy később elég sokan felemlegették ezt?
-Conquistador-
46. Őszintén szólva erről egy egész regényt lehetne irni mi zajlott ott. Megpróbálok rövid lenni ....
Az már csak az utolső lépés volt mikor hárman átléptünk hozzátok . Az a szerver is úgy kezdődött hogy csak úgy beregeltem ,beléptem egy klánba ami nem működött , fel is oszlott .

Lett egy egész konti játékos klán nélkül . Ott volt a Random pépézni , aztán pár vezető tőlük mégiscsak játszani akart , de nem Random , szinekben . Igy páran alapitottunk egy KDJ nevű klánt , randomos vezetéssel . ASG - Cotl ellenség lett . De igazán az sem működött , végül is a randomosok elhúztak , igy az egyre növekvő Cotl nyomás miatt , az irányitás nélkül lévő klán belesodródott az ASG karjaiba , beolvadtunk .
A kh történelem során először , az Asgardia 2 kontit birtokolt , plusz a harmadik kontin lévő klán a szövetségesük volt , szemben az akkor még csak egy kontit birtokló Cotl-al . Jogosan érezhették hát az Asg tagok Dongábor-ral az élen , hogy megtörténik a lehetetlen , végre megannyi év , megaláztatás , kinevetés után közel a szervergyőzelem .
Hogy végül mi vezetett oda , hogy átléptünk a Cotl-ba , azt túlzottan nem részletezném . Talán elég annyi , hogy még ekkora fölény ellenében sem éreztük azt , hogy az ASG meg tudja nyerni a szervert .
Ha a tényeket nézzük , csak 3 ember lépett át a Cotl-ba .
Ezzel még ugyanúgy fölényben maradtak a szövetségesével . Mégis ennek hatására kártyavárként omlott össze az egész Asg , többen betöröltek , mi meg kaptunk hideget meleget .
Megjegyzem , le a kalappal előttük , nem adták fel , a v65-ön visszavágtak , s végre meglett a szervergyőzelem is



  • Engem nagyon érdekel, hogy milyen volt a régi világokon játszani. Milyen volt a világ 8-n játszani? Több időt vett el az életedből, mint a mostani új világok? Hogy érzed erőben milyenek voltak az INSO klánosok? Látni itt-ott egy-két játékost INSO-s profilképpel, és néha egy-két nosztalgia klánnal is, amit ppzés elejéig látni. Így érdekelne, hogy az INSO-snak lenni milyen élmény volt? Tartod még korábbi társakkal a kapcsolatot?
-Conquistador-
-Azoknak akik sosem játszottak a régi világokon , elképzelhetetlen hogy milyen volt az , amikor a kontinesek a k05-től a k95-ig tele voltak játékossal . Akár 200 órás armatávok , többezer inditások . Maga a KH felület sokkal sokkal szerényebb volt mint most , ma már rengeteg a játékot könnyitő fejlesztés van , ami abban az időben nem volt .
Mindenképp nehezebb volt játszani.

- Nehéz összehasonlitani hogy milyen erős volt az INSO . Talán magát a teljes klánt nem tenném az akkor legjobb klánok mellé , mint pl abban az időben domináló =MHC= . Két okból sem , csak azon az egy szerveren futott , és végül is nem nyert . A v8 az egyetlen szerver , aminek úgy lett vége hogy nem teljesültek a győzelmi feltételek.

Számosra mindig is az lesz a kedvenc , mindig jó emlékek jönnek elő ha néha összefutok régi v8-asokkal :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
-Conquistador-

Kedves játékosaink hamarosan a @-Conquistador-al való interjúnk végére érünk, viszont tartogat még sok érdekességet! Jó szórakozást!
  • Mit gondolsz, ha ma kezdenéd a Klánháborút ugyanúgy hamar sikeres lennél?
-Conquistador-
Nem biztos . Akkor igen , ha bele tudnám tenni ugyanazt az energiát , stb... mint fiatalabb koromban . De ma már más dolgok foglalkoztatnak , nem a KH van az életem központjában , igy nem hiszem hogy ugyanúgy sikeres lennék.
  • Te hogy fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?
-Conquistador-
Szivós legyen , kitartó . Ne legyen kiszámitható , tudjon meglepetést okozni , kihivás elé állitani

  • Szerinted mi haszna van a fake-nek? Lehet jól támadni fake nélkül?
-Conquistador-
A fake a legfontosabb játékelem . Semmi sem nagyobb értékü az ellenfél megtévesztésénél . Tönkre is lett téve a játék az őrtoronnyal

  • Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?
-Conquistador-
Alapvetően semmi jelentőségük nincs. De az elért eredményeid mégiscsak egyfajta elismerést adnak a játéktudásodról , ilyen értelemben van jelentőségük .
A napi jutalmaknak nincs semmi fontossága , azon kivül hogy egy darab piros zászlót ér , igy ez egy taktikai elem a játékban .


  • Sok régebbi, nagyon jól védekező játékos ismerősöm van, és mind egytől-egyig állítja, hogy a lándzsás - nehézlovas kombináció a legerősebb védelem összeállítás? Mit gondolsz, igazuk van?
-Conquistador-
Alapvetően egyetértek vele , de ez igy nem feltétlenül igaz , sokmindentől függ . Például ha nem vesszük figyelembe a kiképzéssel járó időtényezőt , akkor az ijász nehézló sokkal erőssebb .

  • Van bármi olyan, amin változtatnál az eddigi KH-s karriered során? Ha igen, mi lenne az?
-Conquistador-
Az ember ennyi idő és szerver alatt csinált olyanokat amire nem büszke . Talán ezeken a dolgokon változtanék .

  • Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?
-Conquistador-
A morál lehet egy taktikai elem is a játékban , volt rá példa hogy jól alkalmazták .
Elvileg az lenne a célja hogy védje a kisebb játékosokat a nagyobbakkal szemben . Vagyis akkor ha jól értem , megbüntetjük azon játékosokat akik napi szinten beleteszik az idejüket , a pépéjüket , fejlődnek rendesen , és védjük azokat akik nem foglalkoznak a játékkal . Érdekes gondolkodás a KH részéről , s ezzel meg is válaszoltam mit gondolok a morálról .



  • Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?
-Conquistador-
Soha nem voltam nagy starter . Korlátozott anyagi lehetőségem miatt nem is tudok az lenni . Amióta elment a KH az anyagi oldal felé , nincs esélyed se jól startolni ha nem versz bele több tizezer pépét .

  • Szerinted melyik a legjobb egység a játékban? Miért az?
-Conquistador-
Ezt könnyű megválaszolni , egyértelműen a nehézló . Bár elég nagy falukiépitést igényel , és sokba is van ,
de alkalmas akár támadó , akár védekező feladatokra .

  • Játszottál külföldi szervereken? Ha nem, kipróbálnád a jövőben?
-Conquistador-
Nem , nem is akarok .
  • Szerinted melyik világ volt eddig a legnehezebb?
-Conquistador-
Erre nem lehet más válasz csak a V1

  • Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?
-Conquistador-
Őszintén szólva dühös voltam mikor meg lett szüntetve a régi lovagrendszer. De aztán ahogy megismertem a mostanit , a kettő közül jobb az új .
Jó lett volna ha a régi időkben is lett volna .
Akkor többezer falvaink voltak egy lovaggal , most párszáz falvaink vannak 10 lovaggal . Szerintem nem kérdés melyik a jobb.

  • Te találkoztál kh-s pályafutásod alatt a Sparta klánnal? Ha nem, volt hogy megkerestek téged is?
-Conquistador-
Nem emlékszem hogy harcoltam volna ellenük .

  • Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?
-Conquistador-
Nincs olyan hogy a KH ne befolyásolná a magánéleted. Ha egyszer inditani kell , akkor nincs mese:) :D

  • Miközben aktív vagy egy világon mennyire követed más világok eseményeit? Esetleg volt olyan világ, ahol nem játszottál aktívan, de szívesen játszottál volna ott?
-Conquistador-
Én mindig is egy világos játékos voltam , vagyis egyszerre csak egy világon játszok élesben . Ebből kifolyólag nem mondhatnám , hogy nagyon követem a más világokat . Persze volt olyan hogy nem indultam , aztán később megbántam , jó lett volna ott lenni.


  • Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?
-Conquistador-
Nem tudnám egyértelműen meghatározni a "jó játékos" fogalmát . Bárkire rá lehet fogni hogy jó játékos , akit egy kicsit is érdekel a játék , beleteszi az idejét , fejlődik , segiti társait , stb....

  • Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?
-Conquistador-
Klánvezér az egy külön kategória . Bárki tud klánvezér lenni , de nagyon kevés tud klánt vezetni .
Kiváncsi lennék egy ilyen statisztikára hogy a lassan majd 100 szerver alatt , ki és hányszor tudta győzelemre vinni a klánját .


  • Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?
-Conquistador-
Szivesen elolvasnám Dongábor riportját .



Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @-Conquistador-hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Nem vagy a szívemcsücske,de gratulálok, jó olvasnivaló volt! :)
 

Sheper

Meme moderátor
A reakció pontszáma
2.325
"A kh történelem során először , az Asgardia 2 kontit birtokolt , plusz a harmadik kontin lévő klán a szövetségesük volt , szemben az akkor még csak egy kontit birtokló Cotl-al . Jogosan érezhették hát az Asg tagok Dongábor-ral az élen , hogy megtörténik a lehetetlen , végre megannyi év , megaláztatás , kinevetés után közel a szervergyőzelem ."

Itt azt az észrevételt tenném, hogy a harmadik kontinensen lévő klán az AC volt, aki ellensége volt az ASGnek, valamint K44en még ott volt az ASG mögött Deadpool klánja is. Kb. egyenlőek voltak az erőviszonyok, viszont azzal a 3 játékossal, aki átment a Cotl-ba úgy, hogy előre bevédték a falukat és ahogy átléptek, már támadták is az addig kéktengerben lévő társaikat. Így el is dőlt a szerver.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ez a kitakarás homályosítás a válaszoknál nagyon gáz kedves Support csapat! Az interjú tetszett! De sajnos nem volt őszinte egy bizonyos része, amiről konkrétan tudok mert ott voltam és átéltem!
V-28 on te nem a mesések ellen harcoltál, hanem pont alájuk dolgoztál!
Befogadtunk az EE klánba televágtak belsővel is Yesoék,mert neved volt és tiszteltek!
Aztán amikor meguntad az egészet az összes faludat átadtad az ellennek!:( Csalódás voltál nekem akkor,és igen az idő sok mindent begyógyít de mi lett volna ha akkor máshogy döntesz.. Vagy Ottman,vagy Emperror...soha nem tudjuk meg!:(
 

Csatolmányok

  • capture-20230211-063058.png
    capture-20230211-063058.png
    130,2 KB · Megtekintések: 50
Utoljára szerkesztve:

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Na szét offoltam az egészet... bocsánat! Jó lenne tudni pedig arról a Random szakadásról is amiből a KH egyik legjobb harca alakult ki!
Elképesztő világ volt! Fordulatok ,intrikák, külső,..
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173

Viszont aki ezt a riportot kirakta, elég bénán használta, a Gáti hódosba ügyesen oldották meg, hogy az egész válasz 1 clickkel unhideolódik.
Valóban történt egy kis hiba amit nem vettem észre, köszönjük hogy felhívtatok erre a figyelmet, a jövőben erre jobban oda figyelek. :) Viszont kicsit unalmas már hogy mindenoldalról csak az e fajta lekezelő hsz-t és vagy hozzá állást látjuk hol én hol Noob.. amit mondani akartál az az hogy "Köszi hogy foglalkoztok ezekkel a dolgokkal is! És mindent megtesztek a csapattal annak érdekében hogy a játék és a külsőfórum minél élvezetesebb legyen, itt viszont történt egy kis hiba a formázással esetleg rá tudnátok-e nézni."
Tehát az egyedüli dolog ami béna itt jelenleg az a korábbi hozzá állásod a dologhoz, reméljük a jövőben megértőbben és vagy barátságosabban állsz/álltok a dolgokhoz ahogyan a csapat is áll hozzátok.
Köszönjük a megértést és a figyelmet!

És itt OFF vége.


Köszönjük az interjút @-Conquistador-nak!
Úgy gondolom elég sok mindent meg tudtunk róla és a múltjáról az utóbbi idők egyik legérdekesebb alanya!
Természetesen továbbra is feltehetitek a kérdéseiteket számára, és ha valamire másként emlékeztek azt is megoszthatjátok és megbeszélhetitek.

Továbbra is ajánlhattok nekünk interjú alanyokat, az Update nevű topikunkban. Ahol e mellet a nélkül kifejthetitek véleményetek egy-egy interjú megszerkesztésével kapcsolatban hogy az OFF-nak számitana, illetve ha van szerkesztési javaslatotok a jövőre nézve szintén leírhatjátok, a jó és épitő jellegő hozzászólásokat szívesen olvassuk ezzel kapcsolatban.

A következő interjúnkig viszont jó szórakozást kívánunk nektek itt a Klánháborúban!
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
V-28 on te nem a mesések ellen harcoltál, hanem pont alájuk dolgoztál!
Befogadtunk az EE klánba televágtak belsővel is Yesoék,mert neved volt és tiszteltek!
Aztán amikor meguntad az egészet az összes faludat átadtad az ellennek!:( Csalódás voltál nekem akkor,és igen az idő sok mindent begyógyít de mi lett volna ha akkor máshogy döntesz.. Vagy Ottman,vagy Emperror...soha nem tudjuk meg!:(
Nem dolgozott a mesehősök alá és faluátadások sem voltak...
 
Fent