~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser8008

Vendég
Azért ehhez még nekünk is lesz hozzászolásunk
 

DeletedUser8008

Vendég
egyszer lehet nektek is szerencsétek
volt egy jó huzásotok de legalább mostmár tudom kivel állok szemben
 

DeletedUser8008

Vendég
és mégis forog

hahó itt vagyunk
nem csak látjátok de érzitek is xD
 

DeletedUser

Vendég
ahogy elnézem a stat-ot a Cotr-ra vár v14 :D...itt már nektek sem osztanak lapot...
 

DeletedUser9325

Vendég
Ugyan, csak egyesítik a fiókokat a családtagok! Rájöttek, hogy 300-an nem férnek be a győztes klánba. ;)
Vagy valami ilyesmi :confused:
 

DeletedUser8008

Vendég
A "300"-at eltaláltad csak a fiók egyesítést nem xD
 

DeletedUser

Vendég
Nincs is szebb látvány mikor egy kláncsalád ha szétesik azonnal egymást kezdik el szétszedni :)

A HAT és a CotR között mi ütötte ki így a biztosítékot, hogy így a vége fele egymásnak essenek? (Nem mintha sokat számítana a végét nézve de tudjátok a kiváncsiság ....)

Amúgy nem is tudom ki mondta 3/4 évvel ezelőtt, hogy a CotR legyőzhetetlen, a kláncsalád stabil, nincsenek viták stb stb stb... :)
 

DeletedUser14936

Vendég
Nincs is szebb látvány mikor egy kláncsalád ha szétesik azonnal egymást kezdik el szétszedni :)

A HAT és a CotR között mi ütötte ki így a biztosítékot, hogy így a vége fele egymásnak essenek? (Nem mintha sokat számítana a végét nézve de tudjátok a kiváncsiság ....)

Amúgy nem is tudom ki mondta 3/4 évvel ezelőtt, hogy a CotR legyőzhetetlen, a kláncsalád stabil, nincsenek viták stb stb stb... :)

Ne már szétesett?
Áh úgy is a Megy klánja nyer :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem tiszteletre méltó hogy ekkora nyomás után is jelen van még a Cotr.
Ti hol is vagytok sipi? Bemenekült egy rész a Recordba, a másik elbukott.
Gratulálni lehet a gyözelemhez, meg fogok is, az már máskérdés hogy mennyire fogják ezt a gyözelmet elismerni. Az Mhc legalább úgy nyert, hogy a saját klánjukba olvasztottak, és így azt a gyözelmet én elismerem. De ez a új klán és összeolvadás. Nekem inkább vicces:) De attól még gratulálok. Szép volt! Sokféle módon lehet nyerni, ezis egy út.
 

DeletedUser8008

Vendég
hm.....
nem is olyan egyszerü összeszedni azt a bizonyos 60%-ot :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem tiszteletre méltó hogy ekkora nyomás után is jelen van még a Cotr.
Ti hol is vagytok sipi? Bemenekült egy rész a Recordba, a másik elbukott.
Gratulálni lehet a gyözelemhez, meg fogok is, az már máskérdés hogy mennyire fogják ezt a gyözelmet elismerni. Az Mhc legalább úgy nyert, hogy a saját klánjukba olvasztottak, és így azt a gyözelmet én elismerem. De ez a új klán és összeolvadás. Nekem inkább vicces:) De attól még gratulálok. Szép volt! Sokféle módon lehet nyerni, ezis egy út.

Vigyorka te inkább ne oszd az észt, hogy ki hogy nyer szervert. Számold össze előbb hány eredeti Sparta tag maradt nálatok és hány volt MHC-s, DEM-DZM, Hell-g és Farkas kláncsaládos van köztetek. Meg fogsz lepődni de több mint 50%-ra fog kijönni...

Neked az összes bajod az ezzel a világgal, hogy ki lettél penderítve, mert senki sem kért a szarkeverésedből :)

Milyen szépen alakul át v10 :)
 

DeletedUser15172

Vendég
Én egyre kevesebbet értek ebből a KH-ból! Megárt az olvasás. És még a telómat is elveszik!:confused:

Most az egyik oldalról azt hallom, hogy akik nem győznek(nyernek) egy szervert azok fityiszt nem érnek, mert lefújásig kell játszani!
Csak ők azok akik tudnak, a többiek lelkes amatőrök!
Másik topicban arról olvasok, hogy csak eredeti sparta, ezek meg semmik!
Döntsétek már el, hogy mi jelent itt valamit is? Akkor most kit is nézek jó játékosnak? a mostani sparta az nem az ami volt? Talán már meg is szűntek? A Hell-G talán valamivel is rosszabb klán?
Kinek a teljesítményét nem fikázza senki?
Azokat akik elmentek, abbahagyták vagy az MHC-t?
 

DeletedUser

Vendég
Ja elfelejtettem szólni!
Már kettő van belőlem. :D

Mint volt CoRD-os talán lemerem írni ebbe a topicba, hogy bármi is lesz csirsz1 főkakas a HAT kláncsalád szemétdombján kapirgálva sok gyémánt félkrajcárt talált már, és ha ezeket a kincseket megtartja és hű lesz CoTR kiskaasos nyakkendőjéhez akkor ő már győztes ezen a világon. :)

A Statban mindenki csak egy szám és adat, a barátságok az angyalföldi kiskocsmában kezdődnek és a "velencetavi" bulikon folytatodnak.......
És végül is ez a lényeg......
 

DeletedUser3242

Vendég
ezen az elven mindenki nyert aki fél percig jól szórakozott a KH nevű játékkal.
 

DeletedUser3242

Vendég
Vigyorka te inkább ne oszd az észt, hogy ki hogy nyer szervert. Számold össze előbb hány eredeti Sparta tag maradt nálatok és hány volt MHC-s, DEM-DZM, Hell-g és Farkas kláncsaládos van köztetek. Meg fogsz lepődni de több mint 50%-ra fog kijönni...

Neked az összes bajod az ezzel a világgal, hogy ki lettél penderítve, mert senki sem kért a szarkeverésedből :)

Milyen szépen alakul át v10 :)

ritkán járok akülsőre mostanság, de nem nagyon tudom értelmezni vigyori mostanában számomra indulatmentes hsz-eibe miért kell csak azért is belekötni mindenkinek, nem tudom mit nem lehet elfogadni azon ő már nem játszik ezen a világon de lehet véleménye, kit érdekel ez a folyamatos fröcsögés amit arra is kap ha megállapítja h az ég kék?
 
Fent