~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser11243

Vendég
jéééé,fejlemények,rég jártam itten :rolleyes:

ide mit kell írni :cool:
 

DeletedUser

Vendég
:D:p Hát igen olyan nagy tettek mint vigyorka karrierépítése V10-en:p
 

DeletedUser8008

Vendég
micu2010 neked vigyorka a mumusod ?
nem értem miről beszélsz
 

DeletedUser

Vendég
Addig jó amig nem érted.Am miről kéne itt beszélgetni????Mert nem tudok rájönni :D Tetteitek is vannak????Nagy titokban tartjátok ha még nem hallottam róla :eek:
 

DeletedUser14365

Vendég
Üzenem Hat-os barátaimnak,hogy ne foglaljanak mellettem barbár falut,esélytelen hogy abba költözzetek.
Hamarabb észre veszem mint hogy elfoglaljátok:D
 

DeletedUser

Vendég
Csirsz it vagy?:D Látom,jó és aktív bandát építesz:p Bevetted KISPAMPÁT,hogy még szebb legyen a háborús statisztikánk?Rendes tőled:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan micu, nem latod a taktikat benne?
Kertitorpnel megmutattak, hogy kell tamadni. Most megmutatjak nekunk, hogy kell vedekezni :cool:
 

DeletedUser8008

Vendég
nézzem a háborus statisztikánkat és tényleg nagyon jó lehet nektek :D
 

DeletedUser

Vendég
Jah igen az új tagotoktól,meló mellett 2 nap alatt 2 milla kopott el:) Kár,hogy csak késve vettétek be de most sem fogja rontani a statot :) Így is úgy is foglaltuk volna sok értelmet nem látok az egészben de mind1 te tudod te vagy a kláncsalád feje.( Csak az a kérdés,hol hordod azt a fejet??:p)
 

DeletedUser8008

Vendég
hm
akit ütünk az nem új tagotok
és mindegy hol hordom a fejemet, hidd el fájdalmas tud lenni ha használom :D
 

DeletedUser14596

Vendég
Addig jó amig nem érted.Am miről kéne itt beszélgetni????Mert nem tudok rájönni :D Tetteitek is vannak????Nagy titokban tartjátok ha még nem hallottam róla :eek:

JA vannak de látom azért te is megdagadtál a sok ingyen falukkal:)
A stat-ot elnézve nem sok faluért kelett edig megküzdened:)
 

DeletedUser14596

Vendég
Jah igen az új tagotoktól,meló mellett 2 nap alatt 2 milla kopott el:) Kár,hogy csak késve vettétek be de most sem fogja rontani a statot :) Így is úgy is foglaltuk volna sok értelmet nem látok az egészben de mind1 te tudod te vagy a kláncsalád feje.( Csak az a kérdés,hol hordod azt a fejet??:p)


Húúú de jó neked egy taggal szemben az egész klán igy lehet játszani....!!!!!
És elötte mitt tettél? JA látom barbiztál
 
Fent