~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser8008

Vendég
Fejezzük itt be a mutogatást
pepe ha nem tudsz bizonyítékot akkor ne irkálj ilyeneket.
Igy is vádolják már elegen norot.
Azt meg hogy mi a szabályos, majd a support dönti el.

micunak:

Úgy látom te is csak azért irkálsz ide hogy tud olvasni a saját neved :D
 

DeletedUser14596

Vendég
csirsz te is félre érted. a lényeg az hogy ha belép egy kis tag a klánba akkor a morál miatt a klánntól csak minimális védőt kell csak kérnie.
 

DeletedUser3242

Vendég
de a dolog abból indult , mi a fair - egy játékos ellen 500 vagy egy játékos ellen 70 (a példa h az egész RD üti az egy embert, mittomén mért, biztos vmi oka volt h a volt RDs tag a COTRDben kötött ki ).
morálisan nézve semmi sem fair, de ez egy ilyen játék, tudtuk mind mikor regeltünk, vagy ha akkor nem is, poár hónappal utána rájöttm mindenki :D

de a mi hszeink is csak azért íródtak, mert sokszor kaptulk meg h szemetek vagyunk mert kicsiket nem fair támadni, de legalább látható h a v10 valamennyi megszólaló klánja úgy gondolja h ez nem számít, cspaatjáték van, nem egyéni játék, és ez így helyes, senki sem jobb rosszabb ezen a téren :)

(persze kár h hadat üzenni csak egy játékosnak nem lehet - szerintem a PE klán nem is lenne háborúban, csak nálam sorakoznának a hadüzenetek :) )
 

DeletedUser14363

Vendég
(persze kár h hadat üzenni csak egy játékosnak nem lehet - szerintem a PE klán nem is lenne háborúban, csak nálam sorakoznának a hadüzenetek :) )[/QUOTE]


Nem tudom miért gondolod jó ellenetek játszani ennyi... külön külön nem lenne valami nagy élmény
 

DeletedUser3242

Vendég
ezzel nincs is gond, az érzés kölcsönös, ill Te legalább nem azt tekinted játéknak h min t az orángután nyom ogatod a fakescriptet éjjel nappal :eek:
 

DeletedUser3242

Vendég
hát tisztelegni nem fogok azelőtt aki egy falujából multkor 358(!) támadást küldött egy falumra..
de azok előtt se akik rutinbl ha felébrednek az ágy mellé nyulnak azegérhez és hu küldjünk ki Norodiára ma is 500at, lehetőleg ugyanabból a 10 faluból..
mivel ez megy 3-4 hónapja, én élem át napi szinten, így én tudom minősíteni is hitelesen úgy gondolom, nem pedig az aki ezt a részét max hírből ismeri.

múltkor fogadásból egy éjszakai összejövetelen küldtünk ki vkire 5 kémet..
nyertem, mert mire hazaértem, 144 bejövőm lett ugyanattól, szokásos 1 kos, 5 kém.
hát persze tiszteletben tartom h minden kinekmás a játék, de ez a része (6237289 fake kiküldáse) még akkior is orángután meló ha én csinálom eseleg :p


szóval igen, néha én is csak nyomkodok, de rendszerint már nem teszem, mert uncsi, nem köti le a figyelmem, és a hazsnosságára se jöttem még rá.
 

DeletedUser14363

Vendég
azért mert Te unod meg stb... játékban engedik, és ezt el kell fogadnod hogy valaki csinálja
nekem sem tetszik sok minden még sem teszem hozzá mert a játékban engedik...

nem kell szeretni csak elfogadni, mindenki másképp játszik nem várhatod el senkitől sem hogy olyan legyen mint Te
 

DeletedUser3242

Vendég
nem is várom, el is fogadom, és tartom azt is h nem kell mindent ennyire komolyan venni :)
véleményem lezhet, és azt én legalább nem áskálódva osztom meg, hanem csak közlöm - főleg h pont az általános topicban vetette fel vki minap ugyanezt a kérdést sokkal megkeseredettebben :)

nekem mióta már emlegetett Rafaelekh segítségével elsajáítottam a "hogyan címkézzünk 500 bejövőt 5 perc alatt"-azóta az életem csupa napfény és boldogság ebből a szempontból :)
(az megh úgy érzem magam néha mint valami szeméttelep, akihez mindent hozzávág mindenki amit ér még a kutyagumit is a parkból...hát ezen is legtöbbször nevetni tudok amúgy :) sőt, szeren csére még a legjobbakat magunkon tudujuk nevetni mindig, mert hát hib ázunk mi is nem keveset :D )
de hát ezért játszunk még egyáltalán :)
 

DeletedUser

Vendég
[BLINK]nekem mióta már emlegetett Rafaelekh segítségével elsajáítottam a "hogyan címkézzünk 500 bejövőt 5 perc alatt"-azóta az életem csupa napfény és boldogság ebből a szempontból [/BLINK]


ezt velem is megoszthatnád, hogy az én életem is csupa napfény legyen :)
 

DeletedUser

Vendég
De unalmas ez a délután:( Csirsz mi a helyzet nálatok? Ma 30 falut hoztam tőletek:D (Eddig)
 

DeletedUser4544

Vendég
Kíváncsiságból megnéztem hogy ez a micu tényleg ekkora sztár lett hogy megtanult játszani.
De aztán láttam hogy egy belső kidobott srácot foglalsz, mint anno klixonát.
De azért ügyes vagy hogy elbirsz a védtelen volt kollegáddal....
 

DeletedUser

Vendég
Miért védtelen vigyori???Nem klánban van? Az ellen táborát erősíti,és így tőlük hozom a falvakat,magamnak takarítok,mert van mivel:D Ennyi erővel lehetne zárni a V10-et is mert aki már megfordult a klánban,azt nem szabad támadni? Ugyan vigyor ezt te sem gondolod komolyan :p
Am rég hallottam felőled felszívódtál.Nem vagy elég kitartó:eek:
Beáldozom a frontos falvaim, haha jó duma:eek:
Semmi gond majd találkozunk még valamelyik szerón ha V10-et már nem bírtad;)
(Vagy a V10 nem bírt téged)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem gondoltam volna, hogy surrex,maxitaxi meg a többi is foglalni fog belülről. Elszámoltam magam. Így elment a kedvem az egésztől. Minek segítsek a Cordnak, ha belémrúgtak? R.d.be sose állnék...
Maradt volna a Cotr és támadjak V5ös társakat zoláékat? Így egyértelmű hogy nem maradtam.
V13ba kezdtem bele, mesehősök ellen próbálok segíteni rokinak. Több kevesebb sikerrel. Ismét a gyengébb oldalra álltam, pedig állhattam volna a másikra is. De én kihivás párti vagyok:)
Ezenkivül készülök V5ön a végjátékra, gyüjtöm a nemeseket nemsokára 400db lesz és beindulok ott hogy jővő nyárig lezavarjuk a V5öt.

Persze hogy bekell foglalni a belsőt és oly min1 mien szinekbe van. Amúgyis ti is megtanultátok már ezt a szakmát, nemhiába lett szövi a N.k. és a Kgjo anno, akit beolvasztottatok. Rájöttetek minek harcoljatok olyanokkal akik akár egymás ellen is harcolhatnak.
Vagyis kgjo és cord. Ezzel leszed terhet rólatok és egymást ütik. Szép taktika. Túl sok front, mindig felörli a klánokat, gamereket. Viszont ha nincs sok út, akkor a saját tagjaitokat is elveszititek. Nem tudnak lefele a PE miatt menni, n.k. miatt keletnek, maradt a Cord, de ott juvet átkellene ugorni meg apachet.
Maradt a Hat család kinn nyugaton, meg az új kgjos játékosaitok harcolnak a Cotr ellen.
Azért még figyelgetem az eseményeket mint külsős, csakmár nem tudom kinek szúrkoljak xD
 

DeletedUser

Vendég
Mind1 azért sajnálom,hogy nem vagy már V10-en,üresség támadt a szeró lelkében;) De ki tudja lehet,hogy visszajössz még;)
Ui:Sok sikert a V5.-höz!!!
 

DeletedUser8008

Vendég
mindenkit szeretettel várunk : CoTR rádiót halgatni
keresünk interjú alanyokat akik fel merik válalni a véleményüket, továbbá irásokat amiket közzé tehetünk :D
 

DeletedUser

Vendég
mindenkit szeretettel várunk : CoTR rádiót halgatni
keresünk interjú alanyokat akik fel merik válalni a véleményüket, továbbá irásokat amiket közzé tehetünk :D

Én már este beugrottam egész éjjel ez a rádió ment nálam is:) Csirsz velem nem szeretnél egy inteligens interjút összehozni?:D
 
Fent