~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser3242

Vendég
na ezt ne.... :D
nálatok a divat az h 4-5 klán egy ellen, ha 3 klán nem jut semmire :p
 

DeletedUser3242

Vendég
ja a kedvencem Rafaelekh, egyfalus tagunk a k73on, 2 hónapja felváltva 500.000s és 3 millás közti emberkék támadják az egy faluját folyamatosan, hát grat
 

DeletedUser8008

Vendég
"Ha törődnek valakivel az létezik,
ha utálják akkor valamit jól csinál"
 

DeletedUser

Vendég
Húúú de jó neked egy taggal szemben az egész klán igy lehet játszani....!!!!!
És elötte mitt tettél? JA látom barbiztál

Nagyon ismerős nekem a nickneved komám:D A szerver elején egy Dilee nevűt tagot befoglaltam a modorod és a fogalmazásod alapján akár te is lehetsz.Néztem aztán regeltél,hogy őt befoglaltam:p
Valószínűleg nem ismered a statot sem.Ingyen falu???Kispampánál volt olyan nap,hogy 630.000 egységet ütöttem ki,akkor milyen ingyen falvakról beszélsz?Tanulj meg olvasni a sorok között,és ismerd meg a stat titkait aztán akár szóba is álhatunk.

Na pacs:p
 

DeletedUser14596

Vendég
te le vagy maradva a közép korban sosem játszottam más néven ÉS SOSEM TUDNÁL ELFOGLALNI:)
Adj egy tacsnit az informátorodnak mert semmit se tud rólam!!!
Azt nem szeretem ha valaki hülyeséget beszél!
 

DeletedUser14602

Vendég
Dieel új játékos késöbb kezdte és még is több az ellenségtől elvett faluja mint neked:)
 

DeletedUser14602

Vendég
Én 28 nuke-al csináltam egy nap alatt 428.416 legyözött ellenfelet 95 faluból
a te 286 faluddal ha csak 624.000 legyözött ellenfelet tudtál csinálni az egyáltalán nem sok!!!
Erre ne legyél büszke!
 

DeletedUser14602

Vendég
ja a kedvencem Rafaelekh, egyfalus tagunk a k73on, 2 hónapja felváltva 500.000s és 3 millás közti emberkék támadják az egy faluját folyamatosan, hát grat
Csinálok én is egy új accot és csak 10.000 védőt tolok bele probáld meg befoglalni akkora morállal.
 

DeletedUser14602

Vendég
Norodia1
Amugy veled seemi bajom:)
Talán te vagy az egyetlen aki nincs elszállva magától.
 

DeletedUser11697

Vendég
Csinálok én is egy új accot és csak 10.000 védőt tolok bele probáld meg befoglalni akkora morállal.

Én nem noro új accja vagyok, kikérem magamnak :D
De szerintem neki lenne annyi esze, hogy 40es morállal nem akarja elfoglalni a bevédett falut.
Bár azt is megértem, hogy a K73 helytartójának bukása a k73 front megnyerését jelentené és a kis sikereket is meg kell ám becsülni :D
 

DeletedUser3242

Vendég
Norodia1
Amugy veled seemi bajom:)
Talán te vagy az egyetlen aki nincs elszállva magától.

ennek örülök, de a nyilvános multivádnak kevéssé..
van az a régi mondás, h mindenki magából indul ki.
nincs szükségünk rá hogy egy más világban aktív és elismert játékos accját a v10re mutyizzuk a 40es morál miatt elhihetitek :)

csak zavaró időről időre a demagógia, h mi milyen szemetek vagyunk h kisebbeket iks támadunk (megkaptuk nem egyszer az ellenféltől) m ajd az egyfalust lerohanják 10en , ez olyan bort iszik vizet prédikál dolog :)

(ej de költői vagyok ma)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dieel új játékos késöbb kezdte és még is több az ellenségtől elvett faluja mint neked:)

Nem mondod???:D Te sem ismered a statot?:eek: Majd átmegyek oktatni csirsz kláncsaládját,gyerekek legalább az alapokat tanuljátok meg,aztán írjatok hülyeségeket:p
 

DeletedUser14602

Vendég
ki is írt olyan baraomságott hogy befoglalta dieel-t???????
egyszer elérünk hozzád is akkor bizonyithatsz majd:))))))))))))
 

DeletedUser14602

Vendég
ennek örülök, de a nyilvános multivádnak kevéssé..
van az a régi mondás, h mindenki magából indul ki.
nincs szükségünk rá hogy egy más világban aktív és elismert játékos accját a v10re mutyizzuk a 40es morál miatt elhihetitek :)

csak zavaró időről időre a demagógia, h mi milyen szemetek vagyunk h kisebbeket iks támadunk (megkaptuk nem egyszer az ellenféltől) m ajd az egyfalust lerohanják 10en , ez olyan bort iszik vizet prédikál dolog :)

(ej de költői vagyok ma)
félre érteted nem multiztalak le csak arra szerettem volna felhívni a figyelmetek hogy egy 40%-os morrálal szemben minimális védő is elég.
Amugy szerintem az ha elmennék egy netcoffe-ba és csinálnék egy egy accot és sikerülne az ellenség kelösközepében landolnom azt még a support se tudná meg és nem is lenne illegális ha többé nem lépnék be vele csak teletömném védökkel azt lehet probálgatni foglalni:)
 

DeletedUser

Vendég
ki is írt olyan baraomságott hogy befoglalta dieel-t???????
egyszer elérünk hozzád is akkor bizonyithatsz majd:))))))))))))

Nem nevezném meg ki volt a másik aki megígérte(már nincs V10-en mert beáldozta a frontos falvait:D) De neked is csak annyit tudok mondani,hogy várok,várlak :)
 

DeletedUser3242

Vendég
félre érteted nem multiztalak le csak arra szerettem volna felhívni a figyelmetek hogy egy 40%-os morrálal szemben minimális védő is elég.
Amugy szerintem az ha elmennék egy netcoffe-ba és csinálnék egy egy accot és sikerülne az ellenség kelösközepében landolnom azt még a support se tudná meg és nem is lenne illegális ha többé nem lépnék be vele csak teletömném védökkel azt lehet probálgatni foglalni:)

az igazság az, h Rafael képességei ls így a benne rejlő lehetőségek messze felülmúlják a "morálharcoskodás"t, így a faluja érdekel a legkevéssé minket, nem ezért van ő itt, de hát ez már a magasabb szintű stratégiai tervezés része, nem beszélhetek róla :p

am, köztünk is van 1000 pon tos cotra-s de igazából nem tudom mi van a falujában, örüljön magának köztünk:)
 
Fent