Riportok connavar

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Connavar.png


Sziasztok! Egy roppant érdekes alanyt hoztunk ma is nektek, akit bizonyára sokan ismertek. Az alany nem más, mint @connavar! Jó szórakozást kívánok az interjúhoz!

Mikor kezdted a klánháborút? Melyek voltak az első élményeid? Egyedül kezdted a játékot, vagy barátaiddal?


Huhhh

Hát már ha jól emlékszem az első világban jelen voltam 1-2 naponta 5-6 percet ..furcsa is volt hogy egyből el is foglaltak
Amúgy már akkor nagyon tetszett ,csak hát nem az én világom volt mèg ..volt egy jó
barátom aki travianozott (ha jól emlékszem így hívták ) de nekem nem tetszett ;viszont maga a a játékstrategia igen ..így találtam magamnak mást


Ki tanított meg játszani, vagy hogyan tettél szert a mostani tudásodra?

??! A komoly kezdetekre biztosan emlékszem ... Mugiwara.. 62-n egymás mellé fújt minket a szél .. neki kb 3szor akkora volt az acc-ba mint nekem és el is foglalta minden falum kb 1,5 nap alatt ,aztán felkèrt ,hogy legyek a dualja ...elvállaltam ,hogy tanuljak ...néhány világon aztán együtt toltuk ..aztán sikerült komolyabb klanokba bekerülni és ugye ott már ,ha nem akar az ember akkor is tanul ....

Mit gondolsz, hogy milyen szinten áll a jelenlegi játékostudásod?

...erős közepes ... Van hova fejlődni ...

Mely klánokkal harcoltál eddig? Melyik volt köztük kiemelkedő, és amelyikkel ha holnap hívnának bármikor újra játszanál?

Hát az első amire emlékszem az a Gentleman ...21-es világ ,ha jól emlékszem ...ezt meg is nyerték ...én is nyerhettem volna itt ,ha nem unom meg a vége előtt 1,5 hónappal mondjuk ez azóta is bánt ...
Aztán a következőre sztem vagy 10 évet kellett várni az
k6 és a renegátok ezt ugye meg is nyertük ..
És jött a
64. A Temp....itt már nagyon jó játékosok voltak
Aztán bekövetkezett életem legnagyobb kh-s èlmènye ...meghívtak egy acc-ba
-the King- a nemzetközire amit say mester vezérletével az NF meg is nyert ..nagyon élveztem ezt a szervert ...
Ezután ha jól emlékszem ő ajánlott a
cotL-ba és sikerült csatlakozom hozzátok ...és hát ezt is nyertük

Hogy mely klánok hívására csatlakoznèk egyből egy új világhoz ??!
Az
NF és a cotL ..mondjuk ez szinte egy és ugyanaz számomra ...csak a vezető más remélem nem haragszotok meg ezért

Van-e olyan játékos vagy klán, aki kivívta ellentéted, és ha teheted mindig ellenük játszol?

Nincs

Vezettél-e már klánt? Nyertél-e már klánvezérként, vagy buktál-e vezetőként?

Igen ..k6 renegatok ..az első plecsni volt..jó kis csapat ...bár a könnyített rettenetesen unalmas számomra
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Connavar_1.png


Itt vagyunk ismét, folytatjuk a riportunkat, alanyunk a sokatok által ismert @connavar-al.

Te tanítottál már játékost? Mivel segíted a kezdőket, ha találkozol velük?

Tanácsokat adtam 1-2 embernek de konkrétan nem tanítottam senkit

Világ 62-n kezdted megtanulni a játékot? Melyik klánba voltál először? Meddig jutottál, míg Mugiwara el nem foglalt?

Ha jól emlékszem az NK klánba hívták akkor játszani .Max 4-5 falum volt ..túl sokáig nem húztam ,azt a világot

Volt e olyan ellenfeled akivel ellenséges oldalon kezdtetek majd később össze barátkoztatok? Hogyan történt?

Nyilván volt jó pár ,de csak konkrétan Mugiwarara és rád emlékszem

Lennél-e klánvezér a jövőben, ha igen miért? Vannak-e ilyen ambícióid? Ha nem, akkor miért?

Soha többet ...Nem nekem való ..Se tudásom ,se türelmem ,se időm nincs ilyenre
K6-K8 elég volt ..

Könnyített 6 renegátok. Említetted, hogy vezető voltál. Szerveztél is? Miben bontakozott ki vezetői szereped?

Sima tag-kent kezdtem a világot ,aztán mert mindenbe belekotyogtam ,így bevettek a vezetőségbe először támadásokat szerveztem (3masik játékossal együtt ) Ezt viszonylag hatékonyan sikerült megoldani .
Klánvezetőkènt leginkább a klán összetartása szinte minden idegszálam lefoglalta

Van-e olyan játékos, akit a legjobbnak tartasz? Ha igen, miért gondolod így róla?

Jelenleg a magyar kh-ban sztem 5-10 olyan játékos van ,aki pályázhat a legjobb cimèrt ..Ez a kérdés bonyolult ..a legjobb vezető(ket) azt pontosan tudom ,de játékos az van jó pár ,ezért nem szeretnèk nevét írni erre a kérdésre

Mennyi volt a legtöbb bejövő amit eddig kaptál? Megúsztad bukott falu nélkül? Mennyire volt komoly támadás?

Hát a nemzetközin volt 3000+ .Ezt sikerült megusznunk bukott falu nélkül ..350+ nuke volt benne ...mondjuk porrá rombolták a falukat ,de megúsztuk
Magyar szerveren 1000+ hát itt már sikerült pár falut bukni ..Itt túl sok közeli vonat volt ..Bár a magyarázkodás a gyengeség jele


Szeretsz a fronton lenni? Mennyire vagy az a fajta, aki ha kell két-három napot is átvédekezik?

Általában mindig fronton vagyok.Ha nem oda regisztrálok ,akkor valahogy mindig megpróbálok kikerül.. 2-3 napot ritkán védekeztem eddig át inkább a támadás volt jellemző

Említették másik interjúban, hogy K8-n is alapító voltál az egyik klánba, ami végül szétszakadt. Mesélnél nekünk róla?

Hát a K6 megnyerése után úgy döntöttünk ,hogy megprobálunk egy másik világot is megnyerni ..Az elején semmi gond nem volt .Sajnos ugye a könnyített világok nagyon lassúak és a morál miatt kevés támadható játékos volt ,így az acc-ok a barbár falukat veszik célba ..
Sajnos nekem május-juniusban nagyon kevés időm van a játékra. ..Hát ekkor kezdődtek a problémák ....Vezetői visszaèlèsek ,veszekedések a barbár falukon stb ...
Mivel nagyon kevés időm volt ,így nem is tudtam rendet tenni ...de igazából még is untam...és lemondtam a klánvezetői pozíciómról és betöröltem ..
Ekkor megfogadtam ,hogy soha többé nem játszom könnyített világon ..Ezt azóta is tartom


Szerinted mennyire fontos egy klánnak a jó klánprofil? Mennyire számít a klánnak a profilja, ha még ismeretlen a játékosok számára? Szerinted, ha egy ismeretlen klán jobb játékosokat szeretne gyűjteni, nekik fontos-e a jól kialakított klánprofil?

Igazából semennyire ...a jó játékosok azok a vezetőkkel tartanak ..Ismeretlen játékosokat pedig csak erős ajánlással vesznek be az erősebb klánok

Mennyire fontos a jó helyesírás egy klánvezérnek? Lehet valaki jó klánvezér, ha nem tud helyesen írni, vagy fogalmazni?

Nagyon fontos ...Ha egy vezető nem tudja értelmesen és helyesen leírni az utasításokat ,vagy egyéb információkat ,akkor abból nyilván előbb utóbb nagy problémák lehetnek

Amilyen a vezető ,olyan a beosztott ....


Világ 21.. Mennyire emlékszel abból a világból? Mai tudásoddal hogy látod azt a világot? Mennyire volt nehéz dolgotok?

Sajnos ez olyan régen történt ,hogy szinte csak annyi maradt meg bennem hogy 1-2 hónappal a vége előtt befejeztem Mondjuk ez azóta is bánt ,bár a tudásom bőven nem felelt mèg meg egy szervergyőzelemhez.

Világ 64... Egy igen tartalmas világ volt, legalábbis külsőn két hetente zajlott az élet úgy emlékszem. A világon belül is így teltek az események? Melyik fiókot erősítetted, meddig jutottatok?

Ez volt az első komoly világ és klán (TEMP),ahová befogadtak ...Egy vagyonba került kicsit később kezdtem ,de hamar feljöttem ..Először saját acc-al a WINTER fronton ,majd Sirday-el dualosodva ..
Igazából én a külsőt évente 1-2szer olvasom csak ... Valahogy sose érdekelt a szájkarate ,amit néhány ember folytat


Tegyük fel van egy klántársad, aki top támogató, és van egy másik, aki top támadó. Szerinted melyik hasznosabb a klánba?

Mindkettő ugyanolyan hasznos ..Egyik a másik nélkül nem működhet ..A támadók sokkal gyorsabban tudnak fejlődni ,de szükségük van klánvèdelemre

Említetted a nemzetközis TheKing fiókot. Milyen szereped volt az NF-ben? Milyen volt az a világ? Hogy látod, mennyivel másabb a nemzetközi mezőny?

Messze a legnagyobb kh-s élményem volt eddig
Az acc-ba =CAESAR= hívott trialnak ,de az acc tulaja Ynwa-9 volt ..velük azóta is nagyon jóban vagyok és a mai napig Ynwa-9 a duáltársam a magyar szervereken ..

Óriási világ ..Rengeteg a jó ,DE a rossz játékos is ...Egy dologban más az éjszakait magának állítja be az ember ..Ez furcsa volt az első pár hónapban ,de hamar meg lehet szokni ..

Nagyon komoly játékosok és vezetőség gyűlt itt egy klánba össze és a tökéletes diplomáciaval karöltve szinte simán nyertük az egészet .. őszintén erre a plecsnire vagyok a legbüszkébb ,pedig nem is hozzám tartozik ,de az accban mindenki kivette a részét a sikerből ..Az utolsó pár hónapban már semmit se foglaltunk ,de így is a legjobb 25ben maradt az acc ..A támadó pontban meg 12lett ,ha jól emlékszem ...Jó móka volt

Mi a véleményed az -NF- klánról?

Két klán van ahová egyből mennèk ,ha hívnak ..Az egyik az NF ..Sok játékossal vagyok jóban és hát Say mester nagyon jó vezető

Miben látod a CotL és -NF- klánok hasonlóságát?

Ugye a másik klán pedig a CotL
A hasonlóság ,hogy a mag mindkettőben ugyanaz szinte ..DE mindkét klannak nagyon jó vezetője van ,akiknek az utasításait senki se kérdőjelezi meg ...Szerintem ez a különbözteti meg ezt a két klant a többitől ..Több év alatt egyszer se hallottam (olvastam) mèg hogy valaki sírt volna egy vezetői döntéstől ...Ugye ez a két klán nem vesz fel mindenkit ;tehát egy viszonylag összeszokott társaság ..ez is nagy előny


Melyik klán ellen volt eddig a legnehezebb harcod? Nyertél? Ha igen miért? Ha nem szerinted mit hibáztál és mit csináltál volna másképp?

64en ..Hát sajnos két erős klán volt ellenünk és hiába voltunk kezdetben erősebbek ,sajnos a két frontos harcot nem bírtuk ..Szerintem -bar ez csak az én véleményem - a diplomácia volt a hiba oka ,valamint ,amiért kikaptunk .Bár én nem láttam be a vezetőség dolgaival ,így ez csak egy tipp

Mennyire vagy harcos típus? Ha lehetőséged van, akkor inkább a harcot választod, vagy, ha gyorsabb megoldás is van, akkor inkább amellett döntesz?

Általában támadó felfogású játékos vagyok de nem a rettenetesen véreskezűek közé tartozom .Szeretem gyűjteni a LET pontokat

Mit gondolsz a klánháború mennyire jó stratégiai játék? Játszható a játék stratégiai érzék nélkül?

Hát nem is tudom ...Az biztos ,hogy a vezetőségnek elég ,ha van stratégiai érzéke a többiek meg csinálják meg ,amit mondanak De amúgy valamefdig nyilván játszható nélküle ..

Mi a véleményed a prémium tőzsdéről? Szerinted emelte a játékot, vagy ártott neki?

Nagyon utálom túl sokat használom ....ez az oka nekem se időm se energiám se kedvem nincs pp-zni;ezért elég sokba szokott kerülni néhány világ

Egy ideig ott voltál könnyített 4-en is, miért hagytad abba?

Ott nagyon későn kezdtem sajnos ..és már szinte el is dőlt mire odaèrtem .De azért egész jó kis játék volt

Mit gondolsz a többjátékos fiókokról? Szerinted jót tesznek a játéknak, vagy ártanak neki? Te betiltanád?

Hát ez jó kérdés ...Mi is ketten vagyunk az acc-ban (Ynwa-9) ,. Hát ha betiltanák kollektíven ,nyilván lelassulnak a játék . PP ide vagy oda egy embernek nincs energiája nonstop lenni egy egész szerveren keresztül .. A duál/triál fiókokkal sokkal gyorsabb lett a játék ..Ez szerintem jó ,bár a kh-ban ez az egyik nagyon megosztó dolog . A másik a pp használat

Nem volt nehéz dolgunk a Világ 73-mon, és ezt diplomáciával még könnyebbé tettük. Te mit gondolsz, ha a vezetőség helyébe lettél volna, akkor megpróbáltad volna diplomácia nélkül végig játszani?

Őszintén ,ha lett volna eszem hozzá pont így csináltam volna mindent ...Mesteri volt Csak néztem milyen komoly és szervezett klánvezetès volt ott .. A klánháboru egy stratégiai játék ..És ennek az egyik legfontosabb láncszeme a diplomácia ...

Mit gondolsz a diplomáciai győzelmekről? Szerinted a diplomácia jó eszköz egy végső győzelem megteremtésére?

Érdekes kérdés ...Ha a szerver eleje óta szövetségben vannak a klánok és együtt dolgoznak a végső sikerért ,akkor természetesen semmi probléma nincs vele ...ha viszont csak azért dipózik két klán ,hogy a dominancia meglegyen ,az már nem tetszik
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Connavar_1.png


Hamarosan a @connavar-al készült interjúnk végéhez érünk, jó szórakozást!

Mi a véleményed a klánháborúban a kémkedésről alapjaiban véve?

Hát nyilván senkinek se tetszik és elítélendő ,ha vele csinálják ,de ha neki kémkednek az teljesen természetes ...Sajnos ez olyan mint az életben együtt jár vele ..mindig voltak és lesznek informátorok .Elítélem ,de nem tudok mit tenni neki

Mit gondolsz az ellenfélről? Hogyan fogalmaznád meg a jó ellenfél fogalmát?

Az ideális ellenfél az az aki gyenge A jó ellenféltől keveset alszik az ember ..Pláne a fronton .Addig zaklatja az embert ,hogy a már belefarad a dologba ..nem sablon szerűen támad ,hanem mindig húz valami váratlant ...kiszámíthatatlan és nagyon aktív .Ha kommunikál vele az ember ,akkor megadja a másiknak a kellő tiszteletet

Játszottál magányos farkasként, ha igen milyen volt? Meddig jutottál?

Ez egy csapatjáték ...próbálhat az ember magányos farkast játszani ,de nem sokra viszi úgy ...Maximum akkor ,ha még tud egyezni a környező játékosokkal ..Én nem szeretek egyedül játszani .Nem is szoktam

Szerinted fontosok a játékban az úgynevezett "plecsnik"? Mi az értéke egy plecsninek számodra?

Ha az ember megharcolt azért a plecsnièrt ,akkor természetesen dicséretes és jó látni ha van valakinek ..De az ész nélkül gyűjtögetése szerintem nevetséges

A kettő szerver győzelmre büszke vagyok plusz ugye a nemzetközire is A napi díjak ,az már más téma. 3 napi dij van ami számomra ér valamit :támadó ,védő ,támogató .A többit simán el lehetne törölni

Egy örökvitakérdés, hogy hogy néz ki egy ideális támadó falu és védő falu? Szerinted függenek-e egymástól?

Világ és játékos függő szerintem mindkettő ..van támadó és védő faluban is egy alap sablonom valamint pár speciális ,ha szükség lenne rá

Ha lenne egy szabályzati pont, amit megváltoztatnál, melyik lenne az, és miért?

Számomra így elfogadható a játék

Te eltörölnéd a morált, vagy szerinted hasznos a játékban?

Szerintem hasznos ...mèg kevesebb játékos lenne a szervereken nélküle ... A monster acc-ok hamar lerendeznèk a világokat

Hogyan szoktál startolni? Mi a te stratégiád? Ha nyilvános megosztanád velünk?

Ez jelentősen függ a klán érdektől is ..Ha közös a regisztráció az kicsit módosítja a dolgokat .Mindenképp gyorsan kell fejlődni és uralni a környéket ...Ami ugye sok sok pp-be kerül egy normál szerveren

A játék melyik szakasza az, ami a kedvenced? Miért?

Mindet más okból szeretem .. Bár míg nincs legalább 10 falum az annyira nem tetszik Ha már tud az acc rendesen támadni ,onnantól nagyon szeretem

Szerinted mennyire van értelme a klánháborúban utolsó faluig kitartani? Egy játékban számít a vereség után, hogy mennyi faluig maradsz? Mi a te véleményed

Hát ,ha már érzem ,hogy nincs értelme tovább küzdeni ,akkor gratulálok az ellenfélnek és feladom a harcot ..
Úgyis minden világ után megfogadom ,hogy SOHATÖBBETNEMJÁTSZOM Ez kb addig tart míg valamelyik nagyvezír nem hív játszani


Mi a véleményed az illegális eszközökkel játszó játékosokról? Mit gondolsz ők szokták mérlegelni, hogy esetleges kitiltásuk saját klánjukat hozhatják rosszabb helyzetbe?

Na ez a dolog az ,amit nagyon elítélek ...Ha egy játékos csak illegális sriptekkel tud érvényesülni egy világon ,akkor az azt jelenti ,hogy keptelen tiszta játékra ..Vagy gyenge a többi ellenfélhez képest a szerveren
Engem soha nem bannoltak ..sőt mèg gyanú se volt rá ,hogy használnèk hasonlót ..tudok tisztán játszani és tisztán veszíteni is ,ha az van ..


Melyik lovagrendszer az általad legjobban kedvelt?

Mindet kedvelem

Ugye a "fáklyas " rendszer az a nagy retro ...nagy szerelem ..bár hátránya sok falunál túl sokra nem megy az ember 1 lovaggal

A másik az már sokkal jobb ezen a téren de az úgy később jött ..

Mi motivál téged?

Mindig fejlődni ,tanulni akarok a jobb játékosoktól ..Figyelem mit csinálnak és próbálom a saját stratégiáim kidolgozni a játék közben ..Most hogy már a top klánokban sikerül játszanom így napi szinten sikerül 1-2 fortèlyt ellesni valakitől a klánban ,bár néha az ellenféltől is

Hogy osztod el az idődet, hogy az ne befolyásolja a magánéleted?

Én rengeteget melózok ..nem igazán van magánéletem Viszont meló közben simán tudok játszani ...És mivel az esetek 100%-ban telefonról játszom ,így simán aktív vagyok a nap 70-80%ban. Ha még véletlen nem érnèk rá ,akkor a duál társam (Ynwa-9)biztosan

Mennyire vagy alkalmazkodó típus (lehet klánhoz és személyhez)? Illetve, mennyire tudsz haladni a korral? Minden újítást hamar elsajátítasz vagy nem igazán? Melyek azok az újítások, amelyek tetszenek neked és miért?

Hát ez az ami miatt jó klán katona vagyok ..A klán érdekeit előrébb teszem a játékban a saját egyéni céljaimtol ..
Hát ha van valami újítás ,ami legális ,akkor addig nem nyugszom míg meg nem tanulom ..fejlődni kell mindig és mindenben ..

A különböző játékot segítő scriptek óriási segítség ..bár én csak kb 4-5öt használok de azokat minden szerveren


Mitől jó egy játékos? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó játékos?

Hát három szóval tudnék rá válaszolni aktív , csapatjátèkos ,tanulèkony

Mitől jó egy klánvezér? Egyáltalán kimondható egyértelműen valakire, hogy jó klánvezér?

Hát jó diplomácia és kommunikációs érzèk kell hozzá .Valamint határozott a klán tagok tisztelik és betartják minden döntését

Eddigi kh-s pályafutásom során mindösszesen kettő ilyen vezérrel találkoztam :-
-NooBLeadeR- és Say hi
Mind játékosként ,mind vezetőként kiemelkednek mindketten

Te kit ajánlanál a következő riportalanyunknak? Volt-e olyan kérdés, melyet hiányoltál és szívesen megválaszoltál volna? Ha igen mi volt az?

Hát akiket ajánlani tudnék ,azok már mind átestek rajta ..

Nem igazán jut eszembe olyan kérdés amire válaszolni szeretnék mèg ..

Köszönöm a megtiszteltetést ,hogy felkèrtetek erre a beszélgetésre .





Köszönjük hogy elolvastad legújabb interjúnkat! Kérlek amennyiben tetszett jelezd azt felénk egy Like-al(Köszönettel), és ha kérdésed maradt @connavar -hoz azt tedd fel itt hozzászólásban!

A következő interjúnkig, jó szórakozást kívánunk neked itt a Klánháboruban
!
 
Fent