Cnn

  • Témaindító DeletedUser15651
  • Kezdés ideje

DeletedUser17450

Vendég
Isten ments, hogy én neked írjak.:D

A félrebeszélést pedig inkább fejezd be.:D Nem vagyok hülye, hogy bevegyem. Ergo remélem a Kellemes Ünnepeket nevű támadást is úgy ki tudjátok majd védeni, mint Lore-nél.:D Most érkeznek be az erősítések...1 hete támadjuk.:D Viszont 0-s fal mögé nyugodtan lehet tolni a védőket.:D

Engem nem tudsz megsérteni, mert a pojácákon én csak nevetni tudok.:D Kíváncsi vagyok még hány tag lesz elbocsájtva azért, mert egy-pár faluját elvettünk, illetve mennyi lesz befoglalva ez miatt. Ahogy látom Lore is befejezi. Na és ki foglalt tőle? TE!:D Ezek szerint te is veszélyes vagy a klántársaidra nézve.:D Most már csak valamit mutatni kéne a fronton is.:D
 

DeletedUser12405

Vendég
8dan-os supportfegyver-használóként nem semmi szellemileg sérültnek nevezni másokat, de ez még biztos belefér.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, h valóban elhiszed-e azt a világképet, amit lefestesz, vagy csak mondod :)
... de igazából nem is fontos.. az vitathatatlanul példaértékű a melankólikus magyar valóságunkban, h valaki ennyire képes pozitív maradni a racionalitás és a tények teljes figyelmen kívül hagyásával.
Szóval kitartásból meg hozzáállásból kiváló, komolyan! ... de attól még gyakran mosolyra görbül a magunkfajta földhözragadtak szája, mikor sikerként kommunikálod, h fél éve folyamatosan rommá verünk benneteket, 1-2 6órás momentumot leszámítva.
Merthogy az unalmas számok szerint ez történik :)
 

DeletedUser17450

Vendég
8dan-os supportfegyver-használóként nem semmi szellemileg sérültnek nevezni másokat, de ez még biztos belefér.

Mondjuk arra kíváncsi lennék, h valóban elhiszed-e azt a világképet, amit lefestesz, vagy csak mondod :)
... de igazából nem is fontos.. az vitathatatlanul példaértékű a melankólikus magyar valóságunkban, h valaki ennyire képes pozitív maradni a racionalitás és a tények teljes figyelmen kívül hagyásával.
Szóval kitartásból meg hozzáállásból kiváló, komolyan! ... de attól még gyakran mosolyra görbül a magunkfajta földhözragadtak szája, mikor sikerként kommunikálod, h fél éve folyamatosan rommá verünk benneteket, 1-2 6órás momentumot leszámítva.
Merthogy az unalmas számok szerint ez történik :)

Látom Te is megrekedtél ott, hogy Support!:) Nem, nincsen support fegyverem.:) Ha kicsit céltudasobban akarnál felvágni, visszaolvasnád itt valamelyik topicot, ahol az illető (aki valóban jelentett) beismerte... ám Te és a CNN többi tagja csak nyílegyenesen előre tudtok tekinteni, a mellékes dolgokat (amik néha fontosabbak lehetnek), kifelejtitek.

Ezenkívül nem igen láttam manapság mozgást a klánom felé (az inakív tagjaink befoglalásán kívül, amiben remekeltek). Tőlem, mióta a fiókban vagyok, mennyi falut is vettetek el? őőő...számoljak, vagy ne? Vagy: Szintiától?

Tudod rengeteg fiókban helyettesítek, amikor védekezni kell. Ez adódik a rengeteg időmtől fogva. Ti mit csináltok? Kiteszitek, minthogy valakit betegyetek oda, ha kell... mert ne legyen rossz a stat...

Anno is ezt csináltátok. Most is. Ám manapság már küldök védőket, ez dícséretes, de nem mindenki kapja meg ezt a luxust ugye?:) Csak azok, akik jóbarátok, nem most hozzátok szegült játékosok. Többen ezért is kerestek már meg engem, de ez más lapra tartozik.:) Erről majd később.

A racionalitás az, hogy ezt a pár napot a Szövetség klánjai nyerték. Ez nekük új lendületet ad és még elszántabban harcolunk. Tudom damas kollega, hogy neked ez a világ presztizs kérdés, hiszen be akarod bizonyítani...(tudod te miről beszélek), de: Nem fogom hagyni azt, hogy amiért eddig dolgoztunk összetörjétek. Lsd: Mutattad a statot, de még mindig áll a klánunk és töretlenül harcolunk. Ezt anno az AWA-ról nem mondhattad el, sem más ellenséges klánról.

Azok, akik a szövetségen belül harcolnak, most már odateszik magukat és ennek eredménye van. Még nem kifejlett, de már látható.

Többen úgy gondolják, hogy ez is olyan világ lesz, mint a 18. MHC ott nagyon vezetett, de hát a nagy klánok nagyot tudnak zuhanni. Én sem neked sem másnak nem akarok rosszat, de igyekszem minden erőmmel megdönteni a CNN hatalmát.

Ha ez bejön, jössz nekem egy sörrel, ha nem sikerül, én jövök neked egy sörrel.:D

Na Ccakát mindenkinek, nekem még 2 könyvet kell még átnéznem.:D

Chev
 

DeletedUser12405

Vendég
Nem, nincsen support fegyverem.
Mindenki tud írni feljelentést, szóval az eszköz adott, viszont a háttérszappanoperákkal -szerencsére- tényleg abszolút nem vagyok képben.

Ti mit csináltok? Kiteszitek, minthogy valakit betegyetek oda, ha kell... mert ne legyen rossz a stat...
Pont erről beszéltem, hogy a valóság... :) 1db tagunkon rugózol, aki 2 hetet töltött nálunk, kb senki nem tudott róla semmit, mivel meg se mukkant, még a beprotezsálója is úgy ajánlotta, h nem egy nagy ütő... ezzel szemben nálatok tízesével hulltak ki a tagok, mégis azt következteted, h épp mi dobáljuk ki a tagokat. Igen, ezek szerint itt is előfordul olyan tag, aki mégse lett volna idevaló... 1-2, de nem 100-120.

Többen ezért is kerestek már meg engem, de ez más lapra tartozik.:) Erről majd később.
Értem én, h tucatjával keresnek meg a CNN-esek, h mentsétek meg őket a fertőből, csak a valóság :) ellenben az (csak h én ne a levegőbe beszéljek), h Balogh Lajos(fiók aktuális tulaj) is hozzánk jött volna elsőre, Juliette is hozzánk jött volna, Mimiszikü vagy ki is hozzánk jött volna, arcalla33 pár napja jelentkezett, ElemFalo 1-2 hete jelentkezett, gulive16 is át akarta adni a falvait, aztán gondolom meggondolta. Ők nem tudnak róla, h mennyire semmibe se lennének nézve itt?

Mutattad a statot, de még mindig áll a klánunk és töretlenül harcolunk.
Szóval kitartásból meg hozzáállásból kiváló, komolyan! - ezt írtam, ennél többre nem futja, ha nem baj :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Látom nem tudtok aludni :)
Valaki beszélgessen már velem délután akkor,mert el kéne egy kis lélekerősítés :(
Vidítsatok fel egy kicsit.
 

DeletedUser16021

Vendég
Didlinek hiába vázolod fel a tényeket az agya képtelen befogadni. Néha rá ránt a f*tyijére mikor meglátja h a CNN falukat veszített, és jön ide a CNN fórumra a 24-48 órás statokkal provokálni:)
 

DeletedUser

Vendég
Értem én, h tucatjával keresnek meg a CNN-esek, h mentsétek meg őket a fertőből, csak a valóság :) ellenben az (csak h én ne a levegőbe beszéljek), h Balogh Lajos(fiók aktuális tulaj) is hozzánk jött volna elsőre, Juliette is hozzánk jött volna, Mimiszikü vagy ki is hozzánk jött volna, arcalla33 pár napja jelentkezett, ElemFalo 1-2 hete jelentkezett, gulive16 is át akarta adni a falvait, aztán gondolom meggondolta. Ők nem tudnak róla, h mennyire semmibe se lennének nézve itt?

Ezzel az a baj, hogy tényleg vannak 1-2-en akik lépni szeretnének, de nem mernek, mert féltik a beleölt időt és pp-t. Inkább nyugalomban eljátszogatnak, amíg meg nem unják és abba nem hagyják vagy ha kitartóak végig csinálják.

Arcalla a nagy Speed-e császár dóczi..hát nem is tudom, már bánom, hogy magammal hívtam, neki tényleg csak a speed való.
Elemfalo kellemes csalódás volt..de annyira tőle sem kell hasra esni.

Ők azért jelentkeztek hozzátok mert töröltem, végleg! Most legalább te is tudsz tőlem foglalni damas :D

Balogh Lajos-t (a mostanit ) több mint 10 éve ismerem személyesen és ezek után azt kell mondjam, hogy a játékban csalódtam benne, mert mikor döntenie kellett, igen hozzátok jelentkezett, nem azt választotta aki megtanította sok mindenre.

A régi Balogh nélkül számomra véget ért ezt a világ.

Sok sikert mindenkinek és kellemes ünnepeket!
 

DeletedUser17487

Vendég
Hajjajjajjajjj

Fogom a fejem XD

Nem tudom eldönteni hogy ki a nagyobb mesemondó .

Balogh Lajost 10 éve ? LOL vagyis az urót ? :D
Amikor te most töltötted be a 20.életévedet.
Gondolom Ő volt a testvéred XD

Nos a régi Baloghval kapcsolatos igazság azért mennyire más mivel az eredeti Balogh Lajos még a 18-as világon csatlakozott hozzánk, Black Duke-nak köszönhetően , még köszönőviszonyban sem volt hozzád sem azzal amit játék címszó alatt itt lemuzsikálsz .
Ott a PF nélküli fiókban úgy játszott mint egy vérprofi a prémiumjával, másodperces ráfoglalás a CNN foglalásokra estébé.
Mint mondtam ez a 18-as volt.
Nálad meg ahogy Béla megmondta, Jön a nagy szerelem akkor fordulás 180"-os irányba mindenfelől. Keverés kavarás, új e-mailekkel való beregizés mindenhova, hogy másnak tudd kiadni magad . Azt a képen már láttuk hogy kivel beszélünk XD
Átadta urónak az accot,ez is jó döntés volt.
Természetesen ez nem jelenti azt hogy a jövőben valaha is játszanánk vele egyűtt :D
Mert nem !!

Jajjj, ajjajjajajajj nagy a baj XD

Deadliban azt becsülöm, SŐT ! MÁR ! két dolgot is !
Elsőként azt hogy kivitte a klánját a térkép szélére ami nem kis manőver pláne miután az embereknek szívükhöz nőnek a falvaik.
Megcsinálta, végbevitte , elismerés !

Ezzel kaptak +1 esélyt !

A második remekelésével szintén nagyott nőtt a szememben !

Kirúgott Téged XD

Ezzel bebizonyította hogy nem hisz már az olyanokban akik egyszer bemutatták valódi énjüket ,és ezzel megintcsak megdöbbentett !
Hogy egy olyan játékos, aki a nagy pontokért meg a helyezésért mindenre képes, ennyire józan döntést hozzon !
Ez nem semmi !

Le a kalappal , ismétlem, ez nem semmi dolog volt tőle ! Szerintem a jövő klánvezérei tanulhatnak tőle hogyan kell józanul ítélni és ítélkezni .hiszen akinek a szíve olyan mint az őszi falevél amit felkap a nagy ihlet és odébfúj a szomszédba hogy ott muzsikáljon, az csak 1 dologra jó. taposásra !

dócziról meg uróról annyit,hogy Ők egyenesben játszanak, Elemfalo meg olyan mint Te ,bár annyira mégsem,mert Ő egyrészt itt sincs, max napi két órákat , ja, és Ő legalább becsületesen tolja az accját, nem kell máshova beregiznie meg beszűrődnie ahhoz hogy a haverjaival menőzzön .
Az már más kérdés hogy a falvait is mással építette fel, dehát Istenem. Egyszer még be lehet csapni mindenkit ugye .

Apropó mi ez a téli menőzés a táblán ? XD Ez vaami új okosság látom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
6 éves korom óta ismerem Te SÖTÉT Lovag..:) Találó név :D
Tovább nem is olvasom..Majd mások elemzik :)

Nem mered felvállalni a saját neved 40x évesen, ez lett belőled, szüleid biztos büszkék rád.
 

DeletedUser12405

Vendég
A külső fórumon méltatlanul elfeledett ~HAT~ klánnak ez úton kívánok kellemes ünnepeket!

... na, vajon mit hoz a Jézuska ;)
HAT.jpg
 

DeletedUser9211

Vendég
Szerintem nekik minden nap ajándék. Jó sok ajándék...:)
 

DeletedUser16021

Vendég
Karácsony alkalmából szeretnék kedveskedni Didli Sadóvnak egy statisztikával, kedvenc szűrői beállításával. Boldog Karácsonyt!:)
Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19, RvII, ~HAT~, ~HATC~, ~ CH ~, R4W

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 259
Oldal 2: 433
Különbség: 174

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 128
Oldal 2: 34
Különbség: 94

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,976,888
Oldal 2: 1,594,430
Különbség: 382,458

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,135,230
Oldal 2: 294,442
Különbség: 840,788

chart
 

DeletedUser16021

Vendég
Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: Rv19, RvII

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 259
Oldal 2: 106
Különbség: 153

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 77
Oldal 2: 15
Különbség: 62

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,976,888
Oldal 2: 449,514
Különbség: 1,527,374

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 688,261
Oldal 2: 142,649
Különbség: 545,612

chart
 

DeletedUser

Vendég
Az Angyalka is itt van, Boldog karácsonyt, és kellemes ünnepeket!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Szia Angyalka!!
Remélem Boldog volt a karácsonyi munkád,a sok-sok ajándék kihordása! :)
Remélem most pihensz egy kicsit ennyi munka után. :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi cica minden oké, picit késve itt, de máshol már ezt megejtettük, most asszem van tennivaló hogy a ellent ne lepje el a hó!:)
 

DeletedUser17487

Vendég
Ennek a Gabriel Arkangyalnak olyan deadly shadow féle stílusa van ,csodálkoznék ha tévednék :p Ugyanaz a nagyzolós-nyáladzós semmitmondó süketelés ....
Csak feljön másik névvel hogy újabb komédiást játszon ,közben a színjátékon mit sem változik
Nem unod még magadat ?
 
Fent