CLASSIK

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Szeretném megkérdezni hogyan lehet az, hogy a fórumon egy teljesen más beállítás jelenik meg mint amit a regisztrációkor el kell fogadnom?

Tanyaszabály: Aktív, 1000 népesség/szint
Hűség: 20-35%, állandó költség
Fakelimit: Inaktív

Melyik szerver beállítás a helyes, mégis honnan tájékozódjunk ha össze vissza van kiírkálva minden...
Mire elkezdődik lesz 10% fakelimit, tárolós rendszerrel 80x sebességgel?

Tényleges beállításokat szeretnék látni, olyat ami szinkronban van mindenhol.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szeretném megkérdezni hogyan lehet az, hogy a fórumon egy teljesen más beállítás jelenik meg mint amit a regisztrációkor el kell fogadnom?

Tanyaszabály: Aktív, 1000 népesség/szint
Hűség: 20-35%, állandó költség
Fakelimit: Inaktív

Melyik szerver beállítás a helyes, mégis honnan tájékozódjunk ha össze vissza van kiírkálva minden...
Mire elkezdődik lesz 10% fakelimit, tárolós rendszerrel 80x sebességgel?

Tényleges beállításokat szeretnék látni, olyat ami szinkronban van mindenhol.
Irj a europai fogyaszto vedelemnek a koleganonek bevalt
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
nem az csak tényleg érdekes és mindíg ez van, hogy valahol elcsúszik minden és nem egyeznek. A fórumos beállítás megegyezik a huc1/page/settings-en levőkkel, viszont mikor regisztrálsz kidobja a szerver beállításait (ami általában igaz is a szerverre) és ott pedig eltér tőle.

biztos űrlények és repülő csészealjak zavarják össze az egészet vagy halucinálok, de más nemzetek szervereinél ilyet még nem tapasztaltam :D
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Amikor belepsz akkor dobja ezt fel nyilvan mindenki egybol ranyom a tovabbra es nem olvassa el de bizony ezt dobja fel ami valoban nem fedi a valosagot
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Én úgy látom, hogy a fórumon megtalálható beállítások megegyeznek a világ settingjével. Hol találtatok eltérést?
 

shuster

New Member
A reakció pontszáma
0
Én úgy látom, hogy a fórumon megtalálható beállítások megegyeznek a világ settingjével. Hol találtatok eltérést?

1621987884722.png

Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 100%
 
Fent