Classik szerver

DeletedUser11352

Vendég
Üdv!

A németeknél láttam egy olyan dolgot, ami végre ismét fényt gyújtott az alagútban.
Náluk divat klasszikus szervereket indítani, ahol csak a pf létezik.
Érdeklődnénk, nálunk várható-e ilyesmi a közeljövőben.

Választ előrre is köszönöm, hit me!
 

DeletedUser10874

Vendég
Üdv!

A németeknél láttam egy olyan dolgot, ami végre ismét fényt gyújtott az alagútban.
Náluk divat klasszikus szervereket indítani, ahol csak a pf létezik.
Érdeklődnénk, nálunk várható-e ilyesmi a közeljövőben.

Választ előrre is köszönöm, hit me!

Ezt egyszer régen én is kérdeztem, akkor azt mondták, hogy nem. Pedig jó lenne.
 

DeletedUser16246

Vendég
Üdv!

A németeknél láttam egy olyan dolgot, ami végre ismét fényt gyújtott az alagútban.
Náluk divat klasszikus szervereket indítani, ahol csak a pf létezik.
Érdeklődnénk, nálunk várható-e ilyesmi a közeljövőben.

Választ előrre is köszönöm, hit me!

[COLOR="#6363300"]A Classic szerver nem (csak) abban tér el, hogy ott pf el játszanak. Találsz olyat is, ahová nem kell prémium, de mivel rögtön az elején 3 falut kapsz, nem tudod másképpen normális ütemben fejleszteni.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Classic szervert nem indítanak mindenhol, minden piacon. Ennek az indítása a központ döntése, amint elérhetővé válik a magyar piacon, úgy mi is azonnal indítunk egy ilyet.
 

DeletedUser11352

Vendég
[COLOR="#6363300"]A Classic szerver nem (csak) abban tér el, hogy ott pf el játszanak. Találsz olyat is, ahová nem kell prémium, de mivel rögtön az elején 3 falut kapsz, nem tudod másképpen normális ütemben fejleszteni.[/COLOR]

Arra gondoltam, hogy a prémium fiókon kívül nincs más prémium pontos lehetőség.Mint a régi szép időkben.:)
Szerintem ha indítanátok egy szavazást, és elég összegyűlne, lehetne a következő világ egy ilyen.:)
Be regiztem egyre a németeknél, és csak 1 falut kaptam, szóval az hülyeség amit mondtál, vagy világonként változó.
 

DeletedUser10874

Vendég
Én is úgy tudtam, ahogy hit me kolléga.
Tehát 1-es sebesség, voltaképpen olyan, mint az első szerverek. Teljesen klasszikus, pf csak az alapra jó. Valóban egy szavazást indíthatnánk, aztán a tisztelt supp javasolhatná a németeknek, ha lehetséges. Mert végülis sokak azért nem játszanak újabb szervereken, mert durva ez a zászlóvevés, meg pénzért 20% nyersi. Valamint, régen, ha szakszerűen lekatáztál egy falut, tudtad, hogy 1-2 hónapig senki földe van ott. Most 5 perc alatt felhúznak egy falut, ha van rá pont.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]
A normál szerverekhez hasonlóan a Classic szerverek is egyedi beállításúak és megadott ideig működnek. Van köztük gyorsabb - mondjuk 3-mas sebességű - és lassabb is, 1/2/3 falut kapsz általában kezdéskor. Bízom benne mindent összefoglaltam.
[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Borzasztó,hogy a németek mennyire előbb vannak mint mi!88 világ nekünk peddig cask 18
 

DeletedUser16246

Vendég
Borzasztó,hogy a németek mennyire előbb vannak mint mi!88 világ nekünk peddig cask 18

[COLOR="#6363300"]Egy aprócska kérdést engedj meg... Tudod mikor indult az első német és mikor az első magyar szerver?[/COLOR]
 

DeletedUser11352

Vendég
[COLOR="#6363300"]Egy aprócska kérdést engedj meg... Tudod mikor indult az első német és mikor az első magyar szerver?[/COLOR]

Szerintem úgy 10 évvel hamarabb volt ott kh.Itt 2008, ott 98-ra saccolom.:D
 

DeletedUser10995

Vendég
Arra gondoltam, hogy a prémium fiókon kívül nincs más prémium pontos lehetőség.Mint a régi szép időkben.:)
Szerintem ha indítanátok egy szavazást, és elég összegyűlne, lehetne a következő világ egy ilyen.:)
Be regiztem egyre a németeknél, és csak 1 falut kaptam, szóval az hülyeség amit mondtál, vagy világonként változó.

Sziasztok !
Én egy V5 típusú szervert várok már nagyon, a beállítások ott voltak sztem a legjobbak..
 

DeletedUser16098

Vendég
Énis örülnék egy v5 hasonmásnak !Nem kellene más csak teljesen azt lekoppintani :) Szerintem nem hiszem ,hogy sok játékos engedhetné meg magának ,hogy havi 15000pp-t vegyen ,én például megelégedek a 260 pp-vel is akár :) Pf+farmkezelő ,és max 3 felezésre :D
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ahogy látom kicsit elkanyarodtunk a topic témájától, de sebaj :)[/COLOR]
 
Fent